:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wrak Race KarkoNosze Runda II " Ściernisko -Strzyżowiec"

Sporty motorowe, KarkoNosze Runda Ściernisko Strzyżowiec - zdjęcie, fotografia
28/09/2018 07:41

Zapraszamy wszystkich na wydarzenie!! 7 pażdziernika w Strzyżowcu odbędzie się II runda KarkoNosze Wrak Race

Ludziska co w Karkonosze Wrak Race startują,
niech Wraki szybko kupują, malują , tuningują
i na II edycję ostrej jazdy się szykują.
Już 7-go października zapraszamy,
gwarantujemy kawał dobrej zabawy.
Więc szykujcie swoje wraki,
i w Strzyżowcu się ścigamy.
Bierzcie wszyscy swe rodziny,
na ściernisku się bawimy.
Wiejsko, swojsko i rodzinnie,
bo razem tworzymy Wrakową Familię. ;)

https://www.facebook.com/events/716233568710063/

Reklama

Wrak Race KarkoNosze Runda II " Ściernisko -Strzyżowiec" komentarze opinie

  • mlody - niezalogowany 2018-10-02 21:47:07

    kolega zapisał się do 3edycji jelenich i paragonu nie otrzymał jedynie jakiś śmieszny świstek.

  • Kolorowa sukien - niezalogowany 2018-10-02 19:56:46

    Do "abcd" właśnie dlatego jestem pełna podziwu i szacunku dla organizatorów Jelenich Wraków. Rozpoczęli na naszym terenie coś zupełnie nowego innego, zaryzykowali, zainwestowali swój czas, pieniądze. Odnieśli sukces, który jak najbardziej im się należy. Drodzyizatorzy Jelenich Wraków pełen szacun dla Was ! Macie jaja! Wierna fanka Waszej imprezy.

  • abcd - niezalogowany 2018-10-02 19:48:28

    Do "Kolorowych sukien. Zgadzam się w 100%. Jeżeli ktoś ma brak pomysłów, to czerpie je od innych. Na naszym terenie jest wiele imprez motoryzacyjnych....czemu ów organizator nie robi imprez 4x4 lub Moto Cross dlaczego, a dla tego, że nie miał by siły przebicia, a dlaczego ,a dlatego, że wyścigi wraków w Jeleniej Górze się dopiero rozkręcają, dlatego Pan Wrak Karkonosze się wpieprzył na rynek.

  • Kolorowa sukien - niezalogowany 2018-10-02 19:40:02

    Zgadzam się z "abcd". Rzucać bezpodstawne oszczerstwa jest łatwo, gorzej udowodnić swoją rację. Niestety tak się dzieje, gdy nie ma się konkretnych argumentów, samemu nie jest się fair, trzeba odbijać piłeczkę próbując siebie wybielić. Oby Pan Organizator Wrak Race Karkonosze poszedł po rozum do głowy i nie parł z uporem maniaka na oczernianie Jelenich Wraków, jedyne co może mu to dać to brak zaufania od strony ekip startujących i kibiców, którzy chcą świetnej zabawy, rodzinnej atmosfery. A to właśnie czuć na Jelenich Wrakach , adrenalinę, dobrą zabawę, rodzinną atmosferę chęć integracji.

  • abcd - niezalogowany 2018-10-02 18:47:02

    Fakt jest faktem, nie jaki Organizator Wrak Race Karkonosze za przeproszeniem wszedł z butami w rynek wraków. Jak widzę dużo negatywnych Komentarzy jest chyba od ów Pana. Czytając dalej powtarza się sprawa faktur i paragonów. Szanowny Panie Organizatorze proszę powiedzieć skąd Pan wie, iż Pana konkurencja nie daje paragonów, czy dalej Pan bazuje na poprzednich edycjach. Pytanie kolejne jak może Pan tak oczerniać ludzi, którzy organizują Jelenie Wraki wie Pan, że jest to karalne czy po prostu Pan sobie sprawy nie zdajesz. Pytanie numer 3 jak Pan się ma do swoich kibiców obiecując gwiazdy programu, którzy nie przyjadą?? Pytanie 4. Jak się Pan czuje z tym ze wozi się Pan na sukcesie Jelenich Wraków?? Czy nie ma Pan za grosz ambicji, żeby mieć inny pomysł. Serdecznie pozdrawiam organizatorów Wrak Race Karkonosze mam nadzieje, że sam szef odpowie mi na zadane przeze mnie pytania.

  • .... W - niezalogowany 2018-09-30 17:44:07

    Nie da się ukryć faktu, iż Koneser wozi się na sukcesie I edycji Jelenich wraków, zrobił nieudolną konkurencję. Po pierwszej edycji jego imprezy ludzie ok 14 przyjeżdżali na poligon i opowiadali, że dno i żałują że w ogóle swój czas tracili. Przy drugiej edycji Koneser wprowadził w błąd kibiców, obiecując przyjazd Krzykacza i Edka. Świadczy to jedynie o tym, że jest niewiarygodny. Połowa kibiców wybierała się do niego właśnie ze względu na gości specjalnych. Jego " kariera wrakowca" skończy się szybciej niż się zaczęła przez jego brak wiarygodności, chamstwo i parcie na zyski, a nie na dobrą zabawę i zdrową rywalizację.

  • Hahaha - niezalogowany 2018-09-30 00:49:54

    I dalej faktura paragon ludzie wy macie mantre co do tego tematu jesteście nudni. Marek i Edek gdzie są?? Na czarno nie będą przyjeżdżać gdzie umowa zlecenie czy o dzieło PIP miał by zajęcie wraz z urzędem skarbowym. Byłem sędzia u konesera na imprezie żadnej umowy ani ubezpieczenia za pracę. Oszust.

  • xcv - niezalogowany 2018-09-29 22:48:45

    masło maślane jakoś mała spójna i mało logiczna wypowiedź. Moja stanowisko jako startującego w 1 edycji Jelenich gdzie od samego początku były niejasne zasady punktacji, jak i faworyzowanie swoich znajomych którzy startowali, po wpłacie wpisowego zero potwierdzenia w postaci paragonu lub faktury, każda załoga miała do przejechania 3 próby odbyły się tylko 2... Dlatego w kolejnym terminie postanowiłem spróbować w Karkonoszach i tu zaskoczenie, wszystko odbyło się według harmonogramu, punktacje były jasne i klarowne odrazu po zakończeniu biegu, A podczas zapisu bez zapytania otrzymałem paragon z kasy fiskalnej. Piszę to jako potencjalny zawodnik a nie znajomy organizatora. Po prosu każdy się przekona gdzie jest lepiej gdzie mu odpowiada i każdy sam zadecyduje gdzie chcę wystartować.

  • Do xcv - niezalogowany 2018-09-29 21:30:43

    Człowieku co ty chcesz jelenia wraki to impreza która była pierwsza i przez to zwłaszcza sobie trochę ..bez sensu.. miano do organizacji wraków wszędzie piszą że to oni byli pierwsi szkoda tylko że imprezy typu wrak już w Polsce organizowane są od 7 lat jestem ciekawa skąd w jelenich narodził się pomysł nawet jeżeli podgapili to i tak robią to nieudolnie i nastawione jest to na minimum jazdy maksimum zysku a cała reszta w dupie nie wspomnę o chamskich przygrywkach prowadzących imprezę a wiem bo byłam na dwóch edycjach

  • xcv - niezalogowany 2018-09-29 17:38:03

    do bez sensu, kolego zobaczymy ile zespołów zostanie z imprezy 21pażdziernika na poligonie, co ja pisze... jak zostanie jak to będzie ostatnia impreza... Pobieranie opłat za uczestnictwo w imprezie bez wydawania paragonów z kasy fiskalnej zapewne zainteresuje Urząd Skarbowy :)

  • taśmator - niezalogowany 2018-09-29 03:06:17

    Jak powyżej Off kwr zakończył... - kibic patszajtor- bo "bez sensu"abyś startował... Bez jaj... ????

  • Official KWR - niezalogowany 2018-09-28 23:42:56

    Do bez sensu jak sam nick mówi pytanie bez sensu ale cóż odpowiem 84 zalogi w 7 dywizjach co do drogiej części pytania zapraszałem wszystkich zgłaszali się sami Pozdrawiam i zapraszam do uczestnictwa jako kibic i obserwator

  • Bez sensu - niezalogowany 2018-09-28 22:56:28

    Panie organizatorze to ile zespołów jedzie na Pana prośbę i ilu Pan prosiłeś żeby pojechali jak na 1 edycji

  • Official KWR - niezalogowany 2018-09-28 12:49:17

    tor będzie toż przed boiskiem po lewej stronie jadąc od Jeleniej Gory parking dla kibiców będzie znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie imprezy proszę o zabranie ze sobą odpowiedniego obuwia gdyż tor i parking to nawierzchnia ziemna Pozdrawiamy Zapraszamy

  • Zanteresowany - niezalogowany 2018-09-28 12:24:29

    Dzięki! A wiesz może czy tam gdzieś można auto zostawić? Totalnie nie znam tej okolicy?

  • Zlomiarz - niezalogowany 2018-09-28 12:09:27

    Przy głównej drodze obok boiska

  • Zainteresowany - niezalogowany 2018-09-28 11:41:43

    Gdzie dokładnie odbędzie się impreza?

  • auto - niezalogowany 2018-09-28 08:42:38

    Sprzedam Honda accord 1.8b 97r sedan sprowadzona do oplat wiecej pod tele 731299173

Dodajesz jako: |