:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wnioskują o odwołanie Jerzego Łużniaka.

28/09/2018 15:16
Samorząd, Wnioskują odwołanie Jerzego Łużniaka - zdjęcie, fotografia

Klub radnych DRS oraz PiS złożył wniosek do Prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiły o natychmiastowe odwołanie z funkcji Wiceprezydenta Miasta Jerzego Łużniaka

Dzisiaj o godz 14:00 przed Teatrem w Jeleniej Górze odbyła sie konferencja w sprawie odwołania Jerzego Łużniaka. Prowadziliśmy transmisję na żywo. Przepraszamy za złą jakość nagrania.

 

Reklama

Wnioskują o odwołanie Jerzego Łużniaka. komentarze opinie

  • Kolega pisuś - niezalogowany 2018-10-02 11:37:48

    Sam się chłopie odwołaj! Przedwyborczy cyrk urządzasz?? Widać nadmiar alkoholu zaszkodził! takie skutki picia wódki

  • karina - niezalogowany 2018-10-02 11:30:21

    Przedwyborczy cyrk PISu i Papaja. Widać boją się Łużniaka. I słusznie to kompetentny facet i stabilny emocjonalnie w odróżnieniu od zadymiarzy z pis i Papaja

  • puchacz - niezalogowany 2018-09-30 11:22:30

    Zlikwidować straż miejską bo to nie udolna instytucja...

  • tey - niezalogowany 2018-09-30 11:21:57

    Pan Ireneusz chce zabłysnąć ? niech pomyśli czy on jest taki OK

  • ab - niezalogowany 2018-09-29 17:49:06

    Jeszcze trzeba zlikwidowaś straż miejską jezeli nie to restrukturyzacja wymiana gamoni na funkcyujnych.

  • ;lhg - niezalogowany 2018-09-29 12:19:40

    pis robi kolejną zadymkę, bo wie, że ich kandydat jest bez szans. ja proponuję pisowi, zanim zacznie komukolwiek cokolwiek wytykać, żeby się najpierw sam uzdrowił i np. odwołał wszystkich swoich pisowskich darmozjadów z rad nadzorczych - pis po dojściu do władzy wymienił 96% członków rad, poprzednie rządy też oczywiście nie były bez grzechu, ale wymieniały średnio ok. połowę składu - to pokazuje stopień zachłanności i pazerności pisu na kasę i stołki

  • plast - niezalogowany 2018-09-28 23:14:42

    dajecie sie wciągac w te ich gierki? Za miesiąc sami zdecydujemu kogo powołać, a te ich teatrzyki to strach przed utratą stołków. A swoją drogą jak Kaczyński zapowiedział, że członkowie rad nadzorczych spółek aby kandydować maja się zrzec intratnych posad w spółkach to listy PiS tak przerzedziło, że teraz sa same nowe nazwiska i często te osoby to małżonkowie obecnych działaczy....

  • Komentatorjg - niezalogowany 2018-09-28 22:46:22

    Odwołać skoro nie panuje nad inwestycjami!!!

  • Ja - niezalogowany 2018-09-28 22:00:31

    Dokładnie popieram Pana Łojka to prawda że żona Łuźniaka pracuje w Piechowicach tu ręką rękę myje złodzieje darmozjady poniżyli mnie a jestem osobą niepełnosprawną!!!

  • Tagli - niezalogowany 2018-09-28 20:14:34

    Odwołać darmozjada. Ludzie nie głosujecie na niego. Róbcie do chcecie ale ten gość to wielki nieudacznik i ślizgacz

  • Ojoj - niezalogowany 2018-09-28 20:06:41

    Przynajmnie ma żonę w przeciwieństwie do waszego guru.

  • asanti - niezalogowany 2018-09-28 18:23:11

    Pewnie że odwołać !!! A kto wie że żona pana Łużniaka jest sekretarzem w Piechowicach...

  • DarthAsarath - niezalogowany 2018-09-28 16:26:47

    Na pewno nie argumentują wniosku załamaniem pogody? Było by przynajmniej śmiesznie. I równie bez sensu jak powyższa "argumentacja".

Dodajesz jako: |