:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wjechała w stoliki przy restauracji. Jedna osoba w szpitalu.

Wypadki drogowe, Wjechała stoliki restauracji Jedna osoba szpitalu - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 14/07/2019 14:54

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś (14.07) w Szklarskiej Porębie. Samochód prowadzony przez kobietę potrącił siedzących przy stoliku turystów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na ulicy Turystycznej. Kobieta jadąca w dół najprawdopodobniej pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu i spanikowana straciła panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w stolik jednej z pobliskich restauracji, przy którym siedzieli turyści. Jedna osoba została ranna. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał ją do szpitala. Na miejscu czynności prowadzą funkcjonariusze policji. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Ulica Turystyczna jest całkowicie zablokowana. 

# Wjechała w stoliki przy restauracji. Jedna osoba w szpitalu. 

Reklama

wjechała w stoliki przy restauracji. jedna osoba w szpitalu. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 15:49:53

    Ręce opadają

  • Gość# - niezalogowany 2019-07-14 15:56:07

    Brawa dla dziewczyny która udzieliła pierwszej pomocy

  • gość 2019-07-14 16:12:41

    Baba za kierownicą

  • gość 2019-07-14 16:38:10

    zabrać idiotce dożywotnio prawo jazdy, skoro nie potrafi jeździć autem niech zmywa naczynia w kuchni

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 17:20:42

    Naprawdę super komentarze i na pewno piszą je sami super kierowcy poprostu wstyd takie coś powinno być blokowane

  • gość 2019-07-14 17:44:36

    Jakie miasto takie GTA:))

  • Fastandthefurious - niezalogowany 2019-07-14 18:09:19

    Drajw klub Szklarska Poreba

  • gość 2019-07-14 18:34:45

    Powinna stracić dożywotnio prawo jazdy i zostać przy garach gdzie jest jej miejsce!!! Głupia cipa, dobrze że kogoś nie zabiła.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 18:42:24

    Jak można pomylić pedały, które obsługuje się różnymi nogami? To tak, jakbym miał pomylić hamulec ręczny z kierunkowskazami. Takim ludziom odbierać prawa jazdy, potencjalni mordercy.

  • VhjhjGość - niezalogowany 2019-07-14 18:52:58

    Wiedziałem że nie obejdzie się bez komentarza o Drive-club.Jakim trzeba być pajacem żeby wszystkie kolizje,wypadki wiązać z Klubem o którym większość uczestników tych wydarzeń nie ma pojęcia.

  • Gośćbhkhjjjn - niezalogowany 2019-07-14 18:58:18

    Co za pacjent z tym że to z Driveclub Szklarska

  • gość 2019-07-14 18:58:50

    Jak można pomylić pedały obsługiwane różnymi nogami? Debil, co znalazł prawo jazdy w chipsach nie dałby rady. Ale baba drętwa spanikowała. Albo paczała w telefon, bo cza kolezankom lajki wrzucić na FB. Na egzamin !!!

  • KE - niezalogowany 2019-07-14 19:17:17

    To trzeba mieć talent żeby pomylić pedały. I stres nie jest usprawiedliwieniem bo w takim razie takiej osobie na dzień dobry zabrać prawko.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 20:02:56

    Więc chcecie mi powiedzieć, drodzy kierowcy rajdowi, że jeżdżąc po mieście hamujecie lewą nogą? Ukłony w waszą stronę, ale opuśćcie czasem internet...

  • Baba - niezalogowany 2019-07-14 20:21:24

    Do idioty który pedał gazu i hamulca wciska różnymi nogami:
    Oddaj prawo jazdy ( jeśli wogóle je masz)

  • gość 2019-07-14 20:39:31

    dajcie spokój chłopakom z drive club... ze bzykaja wasze matki to ich sprawa a ze płacą za to 10 zł nie oni ustalaja te stawki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 20:56:02

    Racja, pedał hamulca i gazu wciskają różnymi nogami hahaha, to wy oddajcie prawko.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 20:58:01

    A czy legalnie te stoliki stały tak blisko ulicy bez żadnych zabezpieczeń od ulicy

  • XXXMEN - niezalogowany 2019-07-14 21:09:37

    https://24jgora.pl/artykul/szklarska-poreba--smierc/538354\nSytuację lubią się powtarzać... \nSamochód nie myśli za kierowce...\nKwity do wora tej Pani sprawczyni która nie była zainteresowana powagą sytuacji, i pomocą a poszkodowanej szybkiego powrotu do zdrowia.\nBrawo dla Pani która jako jedyna zareagowała z tłumu i pomogła poszkodowanej :)\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 21:40:38

    Gościu, który piszesz o drętwej babie spanikowanej widać że prawa jazdy nie masz skoro hamujesz lewą nogą ale ekspertem przy klawiaturze się czujesz. Niedouczony szowinisto! Gaz i hamulec różnymi nogami! Nie wytrzymam!

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-07-15 05:42:42

    Jak drajw klab mógł pomylić pedał hamulca z pedałem gazu?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 08:02:56

    Może bolo bez koszulki szedł chodnikiem i odwrócił uwagę pani z drive klubu

  • gość 2019-07-15 08:23:01

    Witam, bardzo prosze poszkodowaną w wypadku osobe lub kogoś z najbliższej rodziny o kontakt na adres e-mail: [email protected]

  • gość 2019-07-15 08:45:28

    Członkowie clubu nie używają pedału hamulca - tylko gaz, gaz, gaz....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 09:21:41

    Czyżby Facebook?

  • staruch - niezalogowany 2019-07-15 10:07:19

    Aby pomylić pedał gazu z hamulcem trzeba miec siano w głowie. Oględnie mówiąc. Sól z cukrem pomylić? Toż to starcza demencja.

  • Furious - niezalogowany 2019-07-16 12:22:34

    Jeździć trzeba umieć