:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Z ostatniej chwili, Podgórzynie zniknął bocian - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
30/07/2018 13:30

Jeden z mieszkańców ul. Żołnierskiej powiadomił straż pożarną o zniknięciu jednego z bocianów z gniazda w Podgórzynie.

 

Bocianie gniazdo to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w całej gminie Podgórzyn. W styczniu bieżącego roku strażacy z OSP Podgórzyn przeprowadzili jego modernizację polegającą głównie na wzmocnieniu i wykonaniu podpór. Dziś po raz kolejny „odwiedzili” to miejsce.

 

Jak się okazuje jeden z mieszkańców ul. Żołnierskiej zaalarmował strażaków o zniknięciu bociana. Z obserwacji zgłaszającego wynika, że na co dzień gniazdo zamieszkiwały cztery bociany. Dziś zostały już tylko trzy. Istnieje przypuszczenie, że poszukiwany bocian wpadł do jednego z kominów. Strażacy próbują ustalić czy zwierze znajduje się wewnątrz komina za pomocą specjalnej kamery.

W akcji strażaków z Podgórzyna wspiera także "drabina" z JRG nr 1 w Jeleniej Górze.

Reklama

W Podgórzynie zniknął bocian komentarze opinie

  • do Marek - niezalogowany 2018-08-01 13:20:51

    Naucz się języka polskiego a potem pisz analfabeto...

  • Jakub - niezalogowany 2018-08-01 10:51:28

    Widać w komentarzach ile to nienawiści jest w tym narodzie. Drugiego takiego kraju nie ma.

  • Jakub - niezalogowany 2018-08-01 10:51:27

    Widać w komentarzach ile to nienawiści jest w tym narodzie. Drugiego takiego kraju nie ma.

  • Yt - niezalogowany 2018-07-31 23:00:26

    Debile do potęgi tutaj są.????????

  • Wilkołak - niezalogowany 2018-07-31 21:10:01

    A mnie wychowały wilki.

  • Boże skończcie - niezalogowany 2018-07-31 21:06:09

    Nie rozumiem po co ta kłótnia no trudno niektórzy są analfabetami, ale za to są bohaterscy i odważni więc proszę się od nich odczepić!!!

  • Troll - niezalogowany 2018-07-31 20:58:47

    Karmi się taką kłótnia:-)

  • Przynajmniej - niezalogowany 2018-07-31 20:57:40

    Przynajmniej do szkoły chodziliśmy:-D

  • Dodebili - niezalogowany 2018-07-31 20:47:13

    Znaleźli się inteligenciaki i spece od pisowni. Jesteście żałośni. Pewnie was nauczyciele w szkole gnębili. A tak poza tym wszyscy co piszą te głupie kom to porostu gównojady.

  • Shiz - niezalogowany 2018-07-31 20:14:34

    To ty macin palisz w piecu także latem?

  • Myśliciel - niezalogowany 2018-07-31 15:27:37

    A ja myślałem że źałośne :-)

  • Ale jaja - niezalogowany 2018-07-31 15:11:57

    Ale jaja ale jaja :-D

  • :-) - niezalogowany 2018-07-31 06:35:09

    Rzałosne czy żałosne, rzebym czy żebym OTO jest pytanie:-)

  • :-) - niezalogowany 2018-07-31 06:35:04

    Rzałosne czy żałosne, rzebym czy żebym OTO jest pytanie:-)

  • Marek - niezalogowany 2018-07-31 06:18:13

    Rzałosne są te komentarze Poloniści się odezwali boluś uważaj rzebym ja ci rzyci nie skopał matole.Przedstaw się bohaterze .

  • macin - niezalogowany 2018-07-31 02:07:06

    Trzeba w piecu napalić,jak jest to wyleci

  • macin - niezalogowany 2018-07-31 02:07:04

    Trzeba w piecu napalić,jak jest to wyleci

  • macin - niezalogowany 2018-07-31 02:06:41

    Trzeba w piecu napalić,jak jest to wyleci

  • Dyziodowlasnie - niezalogowany 2018-07-30 21:50:48

    Koleś spójrz w slownik- literówka jak się pisze????

  • pola - niezalogowany 2018-07-30 21:34:36

    kocham bociany i nie interesuję się plotami, niestety - pisanie bzdur w komentarzach ,to efekt spożywania parówek w nadmiarze ....

  • Xyz - niezalogowany 2018-07-30 20:08:25

    Jak ten Marek ratuje tak jak pisze....to ja dziękuję ?

  • Właśnie - niezalogowany 2018-07-30 19:41:16

    Literufka właśnie a wy się czepiacie

  • Kk - niezalogowany 2018-07-30 19:28:04

    Ja głosuje na Pis

  • M - niezalogowany 2018-07-30 17:43:42

    Oby tylko nasz piekny symbol Polski jedynie gdzies spacerowal,latal.

  • Wzruszony dołez - niezalogowany 2018-07-30 16:54:09

    Co się przyj.....scie do Marka, zwykła literówka się wkradła. Może kiedyś, to Wam ..... będzie potrzebna pomoc ze strony Strażaków- a wśród nich będzie ów Marek! ????? Pomyślcie zanim coś napiszecie.

  • Do Marek - niezalogowany 2018-07-30 16:39:51

    "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" :-) kiedyś, dawno kiedy nie było korekty pisowni to bym zrozumiał, ale obecnie każdy tel i każda przeglądarka jest w to wyposażona z więc trzeba być bardzo upartym, żeby napisać z błędem.... Szczególnie Pan Naczelnik.

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-07-30 16:19:23

    Ja piernicze, ale news... Straszne bocian zaginął... Normalnie wójt powinien ogłosić trzydniowa żałobę z tego tytułu... Tragedia, jak nic. Hahahaha

  • 3bociany - niezalogowany 2018-07-30 16:10:03

    Tam były 2 dorosłe i jeden młody. Nie widziałem aby były 4.

  • boluś - niezalogowany 2018-07-30 15:01:58

    Do ~Marek~ "Ale gdzie mamy drona urzyć w kominie". Do rzyci należy nakopać tym co nie potrafią pisać poprawnie i UŻYWAĆ słownika.

  • Marek - niezalogowany 2018-07-30 14:28:51

    Ale gdzie mamy drona urzyć w kominie pomysł super xxx brawo ty

  • Ja :) - niezalogowany 2018-07-30 14:11:56

    Uciekł z kraju w którym łamana jest konstytucja....

  • Xxx - niezalogowany 2018-07-30 13:51:49

    Niech OSP użyje specjalistycznego drona. ????????????

Dodajesz jako: |