:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, rozbił drzewie - zdjęcie, fotografia
01/01/2019 12:43

Na ulicy Słowackiego młody mężczyzna kierujący fordem fiesta stracił panowanie nad autem, które wpadło na przydrożne ogrodzenie oraz w drzewo.

Kierowca z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 0,7 promila. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz policję i pogotowie.vv

Cały czas komunikaty z trasy przekazujecie na kanale "jelenia112' w aplikacji Zello. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz. www.facebook.com/zellopl. CB Radio w telefonie

Reklama

zello - komentarze opinie

  • gość 2019-01-01 13:09:41

    tym razem celem było drzewo a nie znowu niewinni piesi, całe szczęście

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 13:12:46

    Selekcja naturalna szczęście że nikogo nie zabił.... Przyglup jebany

  • Jack - niezalogowany 2019-01-01 14:11:12

    Nie trzeba dodawać, bo większość wie że był to członek DC, który po pijanemu postanowił zrobić rajd po Jelonce. To kolejny argument do rozwiązania tego klubiku. Dobrze, że nikogo nie zabił.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 14:12:49

    Popieram

  • gośću - niezalogowany 2019-01-01 14:30:59

    zdelegalizować tych mordercow drive club bo to sie w glowie nie miesci na co oni sobie pozwalaja bandyci tacy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 14:35:37

    Nowy Rok "Nowy Ja"

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 15:01:05

    Drive klub:Rozpoczęcie nowego roku

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 15:02:47

    Proszę was, czy teraz każdy młody kierowca który będzie miał wypadek bedzie posądzany o to że należy do Drive Clubu? Nie możecie każdego wypadku przypisywać clubowi bez przesady! Jest masa kierowców którzy zapierd.. po centrum Jeleniej i wcale nie należą do Clubu, dlatego zastanówcie się czasem co mówicie i kogo obwiniacie.. Kierowca zachował się idiotycznie prowadząc po alkoholu, zrobił to na własną odpowiedzialność i taka jest za to kara, dobrze że nikomu nic poważnego się nie stało.

  • Drive Club - niezalogowany 2019-01-01 15:07:28

    Informacja oficjalna przedstawicieli klubu: potwierdzamy, to jest nasz członek. Będziemy organizować zbiórkę na nowy wózek dla chłopaka.

  • gość z miasta - niezalogowany 2019-01-01 15:09:21

    No tak, ale przez taki sposób jazdy, o którym piszesz zapewne próbują zdobyć odpowiednie referencje, aby w końcu dostać się do tego klubu.

  • gość 2019-01-01 16:57:29

    cioty z drajw klubu na swoim fb podsumowały sezon 2018 tylko zabrakło tam śmiertelnego wypadku którego sprawcami byli członkowie tego klubu i podczas wyścigu zabili z premedytacją 2osoby na pasach. Dodatkowo powypisywali dokładnie ile ludzi i aut gość na ich masowych imprezach na które nie mają pozwoleń ani zabezpieczenia. Więc sami sobie chłopcy szkodzicie nowy rok będzie pełen komentarzy o waszym klubie, i czeka was sporo wizyt na prokuraturze skarbówce i policji. Ciekawe czy któryś z was wjeżdżając na parking tesco w wigilię dostrzegł zmianę znaków że parking jest płatny 100zł za wjazd więc teraz czekajcie wszyscy pasterkowicze jak dostaniecie wezwana do zapłaty za wjazd i nie uregulowanie opłaty

  • gość 2019-01-01 17:03:50

    po co reklamujecie w komentarzach jakiś tam srajwklub - nie lepiej pisać publiczne ostrzeżenia, podawać na jakie samochody uważać bo jeżdżą nimi mordercy i dzwonić na policję a jak wiecie o ustawkach na pejs-zbuku gdzie umawiają się na wyścigi za pieniądze po jeleniej i okolicach to zgłaszajcie na policje a nie tylko odważni w komentarzach

  • Euro - niezalogowany 2019-01-01 17:36:53

    Frajer w najczystszej postaci

  • gość 2019-01-01 18:16:00

    "Kierowca zachował się idiotycznie prowadząc po alkoholu, zrobił to na własną odpowiedzialność " Jak ktoś może tak myśleć że na własną odpow. Jedzie po mieście między ludzmi Tak myśli człone DC .

  • Bob - niezalogowany 2019-01-01 18:41:39

    Calkiem niezle rozpoczecie nowego roku przez czlonka drive clubu. Ciekawe ilu z nich w tym roku wyeliminuje sie z ruchu. Oby jak najwiecej.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 20:49:50

    DC hak wszędzie są ludzie i ludziska ale uważam ci. ktuży ciągle czepiają się tego DC to porostu chcą zabłysnąć i podnieść swoją wartość bo im nieudało się w życiu i są nikim

  • Jerry - niezalogowany 2019-01-01 21:39:43

    Gościu, Ty na pewno nic nie osiągnąłeś bo nawet nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania. Przyznaje się dorabiasz myjąc wózki kolesiom z DC.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 22:36:16

    Piszecie że to DC, a może spokrewniony ze starym pijanym dzbanem że Szklarskiej co jeepa rozbił.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 23:35:37

    Ten cały DC powinien zniknąć ! Raz na zawsze wg co to jest ten cały DC? Kogo to jara? Niskie zawieszenia no wiocha w chuj. Jedzie się za takim na jg i słyszysz jak to pierdzi i dużo dymu za tym A szału nie ma no kur*a i kto to gowno wymyślił jakiś pajac bez jaj ! MORDERCY ! I nic więcej .. Pasjonaci aut z niskim zawieszeniem. To powinno być zabronione ! Rozumiem BMW czy AUDI na takie zloty mógłbym by być a nie takie DC ...

  • gość 2019-01-02 08:23:33

    przecież oni robią konkursy na najniższy wydech !!! nawet wypowiedzieć się nie potrafią klubowicze

  • gość 2019-01-02 10:32:25

    Głupota w Polsce jest głęboko zakorzeniona i trzymi się mocno. Tak 3mać wasza nać!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 13:05:00

    Jesli obwiniacie caly klub za wypadki to tak samo jestescie Wy winni temu... co ma założyciel klubu ktory siedzi w domu pijac kawe do tego ze jakis random "czlonek klubu" bedzie mial wypadek. To ze jest w klubie nie oznacza ze założyciele beda siedzieli pod domami i ich pilnowali albo zabierali kluczyki czy Bog wie co... tak samo mozecie sami siebie obwiniac bo nie powstrzymaliscie wypadku... nie rozumiem waszego toku myslenia... tak samo straszycie ze zniszczycie klub itd... motopasterka miala sie nie odbyc i co? Byla i bardzo dobrze zorganizowana... nawet policjia byla i pilnowala na wyjazdach... przestańcie pisac i zacznijcie cos robic... a jak nie macie zamiaru nic z tym robic to przestańcie wypisywac swoje mądrości.

  • Henio - niezalogowany 2019-01-03 00:30:18

    Gościu, ma! A kto wpadł na genialny pomysł rozdawania wlep klubu i przyjmowania jak leci na członków tego śmiesznego klubiku, również zwykłych piratów? Założyciele! Taki jesteś tępy, czy jesteś z tego nędznego DC, że boli Cię że wszyscy Was hejtują?

  • Zabobrzanin - niezalogowany 2019-01-03 03:19:54

    Księga ulicy mówi jasno. "Drive Club był jest i będzie. Gowno im zrobicie i se majty ubrudzicie" xD Im wiekszy hejt tym bardziej ich to napędza i daje rozgłos. Piszcie o nich w komentarzach wiecej to na pewno nie znikną haha. Co za debile pojebane z was. Ave

  • Zabobrzanin - niezalogowany 2019-01-03 10:18:36

    Księga ulicy mówi jasno. "Drive Club był jest i będzie. Gowno im zrobicie i se majty ubrudzicie" xD Im wiekszy hejt tym bardziej ich to napędza i daje rozgłos. Piszcie o nich w komentarzach wiecej to na pewno nie znikną haha. Co za debile pojebane z was. Ave

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 11:22:34

    Henio nie jestem w zadnym klubie tylko smieszy mnie to ze sracie sie o ten klub jak nie wiem. Nikt nie jest w stanie przeswietlic kierowcy czy jest piratem oraz jakie ma umiejętności za kółkiem... piszecie ze zlikwidujecie klub i co wy jeszcze nie zrobicie z nimi, wielokrotnie grozicie im ale tylko na tym sie konczy... jak juz piszecie tak to zrobcie cos z tym a nie tylko na komentarzach sie konczy... wydaje mi sie ze "zalozyciele" ktorych tak nienawidzicie oglaszaja tylko ze jest jakies tam ich spotkanie i "randomy" przyjezdzaja i na tym polega caly klub... piszac komentarze z ich nazwa robicie tylko dla nich rozglos a oni sie z was smieja... a i tak nikt sie nie wezmie i nie zrobi tego o czym tak podniecajaco piszecie...

  • Gwiazda - niezalogowany 2019-01-04 01:08:29

    Gościu, a spinasz się tak jakbyś był członkiem tego głupawego klubiku. Jesteś taki pewien, że hejt na DC nic nie zmieni? Otóż jesteś w błędzie, w końcu działalnością tego klubiku zajmą się odpowiednie służby, a mogą to robić w różny sposób, chociażby zrobić zbiorowe sprawdzanie dowodów rejestracyjnych, ściganie za najmniejsze przewinienia i wlepianie mandatów, itd... Właśnie im więcej negatywnych komentarzy, tym lepiej. Coraz więcej ludzi będzie wiedzieć co to za klub i w razie czego - np ścigania po ulicach od razu informować policję. Jeszcze się zdziwisz co można w ten sposób osiągnąć.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 11:27:11

    Gwiazda no i zalozmy ze klub sie zlikwiduje czy Wy "ludzie mocy" go zlikwidujecie i co dalej? Myslicie ze co ze wypadkow nie bedzie ta? Ze nikt "prywatnie" nie bedzie sie scigal? Na kogo wtedy bedziecie pisac? Ze kogo bedzie wina? Co z tego ze klubu nie bedzie jak te osoby nadal beda jezdzily?? Tu nie chodzi o likwidacje klubu tylko tych ktorzy uwazaja ze sa Kubicą na drogach... likwidacja klubu nic nie zmieni... ale Wy ludzie inteligentni tego nie rozumiecie... na te ich spotkanie przyjezdza duza liczba osob nie należąca do klubu i jak odcielicie klubowiczow od normalnych ludzi ktorzy jezdza normalnie przepisowo tylko pojechali obejrzec niektore ciekawe autka bo nie wszystkie to zlomy za 800 zl...

Dodajesz jako: |