:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, Jeleniej Górze powstanie kolejny market - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 25/02/2019 18:56

W Jeleniej Górze przy ul. Wolności 127, obok dawnej skarbówki powstanie kolejny market.

Trwają przygotowania do kolejnej inwestycji w Jeleniej Górze, jaką jest budowa marketu sieci „LIDL” na terenie po dawnej cegielni, którą rozebrano w 2016 roku. Do tej pory wycięto wszystkie sąsiadujące z placem budowy drzewa i ogrodzono teren, na którym rozpoczęto prace ziemne. Przygotowania prowadzi poznańska firma Textill Market, która wcześniej zleciła wyburzenie cegielni firmie BTS Nowak. Według zapewnień market ma być otwarty jesienią tego roku. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie również market budowlany.

LIDL Polska ma obecnie około 600 sklepów w całym kraju i zatrudnia ponad 14 tys. pracowników.

W Jeleniej Górze powstanie kolejny market - Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy to jest dobry pomysł? Czy nie za dużo mamy w mieście marketów? A może za mało jest sklepów tego typu. Komentujcie!!

Reklama

powstanie kolejny market - komentarze opinie

  • gość??? - niezalogowany 2019-02-25 19:42:22

    to obwodnicy nie będzie już ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 19:53:39

    Tylko czy w tym miejscu bedzie duzo klientow?chociaz moze odciazy sklep na Orlim bo tam zawsze tlumy

  • Gość79x - niezalogowany 2019-02-25 20:01:41

    Bardzo dobrze, w końcu kierowcy MZK będą mieli blisko po flaszkę na koniec pracy ;) Szkoda tylko że nie będzie czynny do północy :(

  • gość 2019-02-25 20:11:57

    bardzo fajnie

  • lutek - niezalogowany 2019-02-25 20:15:17

    Ja i tak tam nie przyjadę ponieważ teraz będę musiał za bilet pierwszego zapłacić i mnie nie stać na 6zł. A z żoną to nawet 12! to już jest skandal !

  • gość 2019-02-25 20:55:41

    Dobre miejsce komunikacyjnie ... dla Cieplic , Podgórzyna, Sobieszowa i przyległej Jeleniej Góry.

  • gość 2019-02-25 21:11:26

    idiotyzm i paranoja...

  • gość 2019-02-25 21:16:39

    No i super :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 21:24:44

    A czy nie może powstać sklep taki jakiego nie ma w Jeleniej Gorze np. Ikea, Obi, tk maxx ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 21:32:56

    Dla mnie może powstać pod warunkiem że będzie czynny w niedzielę

  • gość 2019-02-25 21:43:15

    Czyżby obwodnica południowa poszła się ...ać?

  • do 21:24 - niezalogowany 2019-02-25 21:44:47

    Może powstać każdy sklep o ile właściciel zechce go zbudować.

  • gość 2019-02-25 21:58:19

    Łużniak już dawno powiedział, że nie zamierza kontynuować budowy obwodnicy południowej. Szkoda tylko, że zabudowuje działki pod obwodnicę. Może jego następca chciałby jednak ją budować, ale widzę, że Łużniak wyznaje zasadę - po nas choćby potop.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 22:20:15

    Bedę miała blisko

  • gość 2019-02-25 22:40:51

    naćpani drajw klubowicze bedą mieli kolejny parking do kręcenia bączków swoimi złomami

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 23:08:20

    ja osobiście wolałabym żeby powstała w jeleniej ikea :-) za pracą w niedzielę nie jestem pracownicy marketów też powinni mieć prawo spędzić z dziećmi chociaż cała niedzielę bo tak to pracowali cały czas zanim wprowadzili niedzielę zamknięte i jak dziecko chodziło do szkoły to się praktycznie nie miało na nic czasu a teraz to chociaż cała niedziela jest zeby nadrobic caly tydzien i to jest dobre a ba zakupy test całe 6 dni żeby kupić co trzeba

  • gość 2019-02-26 02:19:03

    s]karbówka będzie miał bliso

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 06:35:53

    I w ten oto sposób niszczony jest całkowicie polski handel id tego pożywienia marketowego i ich rozmrażanych dmuchanych bułek pochorujecie się jeszcze bardziej polaki, szkoda że w Polsce nie otwiera się polskich marketow, ktoś na świecie nie chce na to pozwolić aby w Polsce było lepiej i nie bylo niewolniczej pracy za grosze

  • Klient - niezalogowany 2019-02-26 07:26:15

    Noi poco te durne komętarze lepiej niech plac zarasta bo każdemu przeszkadza że ktoś chce coś postawić a jak komuś się nie podoba to niech zakupy robi na ryneczku!!!

  • Gośćwrrr - niezalogowany 2019-02-26 07:56:02

    Ej karakan będziesz miał nowy lokal do okradania blisko domu 5 min i zrobione

  • gość 2019-02-26 10:34:24

    a co będzie po Tesco w Cieplicach może wywiad dziennikarski się dowie i poinformuje czytelników

  • gość 2019-02-26 11:46:13

    Obi już raz było, Ikea? jak nawet w dużo większym i bogatszym rejonie jak Legncko-Lubiński nikt nie planuje otwierać takiego sklepu. w końcu jest Wrocław i to wystarczy na całe województwo. , a TK Maxx, lumpexów też jest dużo w Jeleniej.
    Wejście do TK Maxx obrzydza mnie tak samo jak wejście do biedronki.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 11:46:18

    Również Bricomarche

  • gość 2019-02-26 12:00:39

    Markety, parkingi i 0 poważnych inwestycji, a i zabrali darmowe przejazdy pierwszego każdego miesiąca. Takich wybraliście i później nie narzekajcie

  • Wolin - niezalogowany 2019-02-26 12:59:22

    Bardzo fajna lokalizacja :) codziennie jeżdżę do pracy ul. Wolności :) Przy okazji jakieś drobne zakupy dlaczego nie :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 14:00:51

    Ikea? Sklep dla biednych w Szwecji Polacy się rajcuja słaba jakość wykonania i wygląd.

  • Karol - niezalogowany 2019-02-26 14:26:58

    A co z obwodnicą? Tą inwestycją całkowicie ją skreśla z planów. SZKODA.

  • gość 2019-02-26 15:17:54

    Jest wolne miejsce po Tesco w Cieplicach. Ale nie, lepiej budować kolejny obiekt potrzebny jak kur..ie majtki.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 16:43:18

    Niech 24jgora się spyta prezydenta co z obwodnica ?

  • gość 2019-02-26 16:57:29

    obwodnica jak coś to i tak miała iść na słupach nad Wolności, więc by była nad lidlem i bricomarsche, bo obok ma stać też niedługo bricomarsche. Pewna informacja

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 23:10:23

    Ja słyszałam, ze obok ma powstać dino i biedronka,

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 23:12:30

    A po drugiej żabka.

  • Gośćpoko - niezalogowany 2019-02-27 07:27:15

    Na ciul komu ten beznadziejny lidl to najgorszy sklep sama chemia te bułki i te pieczywo że to ktoś kupuje bo tanie postawić Nomi lub Obi

  • gość 2019-02-27 08:57:35

    Jeśli jest to teren prywatny to mieszkańcy nic nie mają do powiedzenia. Życie samo zweryfikuje ten pomysł. Należy się natomiast uaktywnić w temacie poruszanym w programach wyborczych -ożywienia ulicy 1 maja . Czekam na realizacje tego postulatu, może jakiś konkurs ,ale z superzastą nagrodą ???

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 11:16:38

    Mafia drive Club przejmie parking,mamy pozamiatane ...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 13:50:54

    Właśnie, co z obwodnicą???

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 19:27:00

    To jakieś niewypał po cholere budować kolejny Market w naszym mieście,i tak ich jest dużo moim zdaniem strata i marnotrastwo naszych pieniędzy p.Prezydencie kompletny niewypał tak samo Hale widowiskowosportową budować, to po co remontować było ruine na Złotniczej trzabyło zburzyć i zbudować od nowa

  • Pierdykam - niezalogowany 2019-02-27 23:19:32

    Ale o co tutej w tem pokoju chodzi kurde zgubiłem się a gdzie są wasi rodzice pytom siem eeh fortunę blokujom

  • gość 2019-03-01 08:41:57

    Nie MARKET, tylko SKLEP.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 14:06:28

    Ciągłe narzekanie przez mieszkańców. Pomyślcie o innych! Zobaczcie, że najbliższy sklep/market dla osób mieszkających przy tkackiej i w stronę Cieplic to albo : biedronka na Skłodowskiej albo Biedronka na Koronie. Tesco zlikwidowane. W Cieplicach czy Jeleniem sklep na sklepie. A mieszkańcy, którzy mieszkają na odcinku od Marcinowskiego do Tkackiej co mają? Jeden sklep, dwie stacje. ( Patrząc w linii prostej) Patrzcie na wygodę, nawet Wam osobom, które marudzą to będzie na rękę. Mniejsze kolejki chociażby. Dwadzieścia biedronek i trzy(?) Lidle. Bądźmy zadowoleni, że to miejsce zostanie jakos wykorzystane A nie, nie daj boże w lecie komus strzeli do głowy żeby podpalić ten teren? Patrzcie na plusy A nie wiecznie krytyka.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 16:50:07

    Tam w głębi było wysypisko śmierci więc obwodnica tam nie była projektowana,a co z budynkiem po Tesco w Cieplicach?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 16:50:40

    Tam w głębi było wysypisko śmierci więc obwodnica tam nie była projektowana,a co z budynkiem po Tesco w Cieplicach?

  • tutejszy - niezalogowany 2019-03-11 21:18:36

    kiedy planowane jest wyburzenie marketu?

  • Gość13 03 2019 - niezalogowany 2019-03-13 02:32:24

    ja mieszkanka osiedla widok jestem zainteresowana by po dawnym tesco uruchomiono tez jakis market jestem jak wiele osob starszych

  • Ewa - niezalogowany 2019-03-27 16:19:45

    Super, że będzie tam Lidl

  • Filip - niezalogowany 2019-03-28 06:46:59

    Szkoda, że nie dostrzegamy jak zagraniczny kapitał w tej branży pochłania kolejne kawałki rynku. Lepiej jakby tam powstał polski sklep ale dla wielu patriotyzm gospodarczy nie istnieje. Cieszymy się z kolejnego Lidla a nie widzimy tysięcy małych sklepów, które upadły. Poza tym miasto nie idzie do przodu. Czy szczytem rozwoju kulturalnego, społecznego jest pójść do marketu?

  • Wont - niezalogowany 2019-03-29 19:45:58

    Pogonić Lidla z Polski niemiecki szajs

  • Tu - niezalogowany 2019-05-02 21:13:47

    Tylko nie Lidl śmierdzi hitlerem

  • Gośćbt - niezalogowany 2019-06-08 22:17:02

    Bardzo fajnie chociaż lepszy byłby kaufland

  • Gośćbt - niezalogowany 2019-06-08 22:18:02

    Bardzo fajnie chociaż lepszy byłby kaufland

  • Sewenn - niezalogowany 2019-06-12 07:11:22

    A ja proszę o market Jula nie będzie trzeba latać na Wrocław

  • Allehandro29 - niezalogowany 2019-06-12 09:45:50

    Ile jeszcze młodych ludzi musi wyjechać żeby markety zaczęły plajtować?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 14:17:47

    I bardzo dobrze, w końcu coś w tej okolicy, bo póki co wszystkie markety i duże sklepy są w centrum lub na Zabobrzu. W okolicy Małej Poczty nawet bankomatu nie ma.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 11:32:03

    Lidl dziastwo market budowlany tak

  • Jelenia Dziura - niezalogowany 2019-06-19 15:06:15

    Temu miastu i tak nic nie pomoże Jelenia Góra umiera śmiercią naturalną, wszędzie pustki, sama patola, smutno w cholere.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-21 06:39:23

    Władze Jeleniej wspierają gospodarki obcych państw, nie ma klubów dla młodzieży, emerytów, czy możliwości spotkań towarzyskich, za to za chwilę na każde 100 mieszkańców przypadnie market !!!, Brawo "dla bezmyślności"Jak nie robi się tęgo co potrzeba, to władza robi co potrafi!!!Takim sposobem z Jeleniej uczyniono zaścianek!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 09:56:38

    Czyli włodarze miasta pogrzebali obwodnicę. D E B I L I Z M.

  • Gość,123 - niezalogowany 2019-08-07 11:31:28

    Ja , chciałbym market BILKA bo w Danii jest a w Polsce nie.

  • GośćRafał - niezalogowany 2019-08-14 22:07:40

    I zapierdalajcie na niemieckiego pana głupie barany nie kupuje w lidlu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 19:18:51

    Ja sporadycznie zaopatruje sie w marketach, wole male polskie sklepiki!

Dodajesz jako: |