:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Inwestycje, Jeleniej Górze powstaną bulodromy - zdjęcie, fotografia
16/05/2018 13:21

Dwa "bulodromy" powstaną w Jeleniej Górze, oba zbudowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.

 

– Gra w boule – powiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta miasta nie jest w Polsce najbardziej popularną, a okazuje się, że w przypadku Jeleniej Góry taką inicjatywę w ramach JBO zgłosiły aż dwa środowiska spółdzielni mieszkaniowych w tym samym czasie. W dodatku – spowodowały, że mieszkańcy w głosowaniu się opowiedzieli za taką inicjatywą. „Bulodromy” powstaną na osiedlu Orle i Zabobrze, w okolicy ul. Różyckiego. Koszt każdego z nich to ok. 50 tys. zł, ale te pieniądze zostaną wykorzystane nie tylko dla budowy samego placu do gry w boule, a także do takiego urządzenia terenu, żeby także inne dyscypliny można było tam uprawiać. Animatorzy sprawy wspominają o grze „petanque” (petanka) i innych, mocno egzotycznych na naszym terenie, jednak uważam, że każda okazja do tego, by zachęcić ludzi do rekreacji jest ważna.

Reklama

W Jeleniej Górze powstaną dwa "bulodromy" komentarze opinie

  • do moderatora - niezalogowany 2018-05-18 17:15:09

    po co komu te wszystkie komentarze? Proszę usunąć, bo (pip...) nie załatwia sprawy

  • bari - niezalogowany 2018-05-18 15:57:34

    jesteś tępa pałą do lania i nic więcej obszczymurze - o grze w kulki to wiesz tyle co pomerdasz rękoma w kieszeni w majtkach a i tak nie wiele możesz bo pół dnia zajmuje ci ich znalezienie hahahahah...

  • ziom - niezalogowany 2018-05-18 14:33:30

    do Czosnek _ nie mogę wpaść bo własnie stukam twoja starą. buaaa

  • ziom - niezalogowany 2018-05-18 14:32:08

    co za oszołomy, gra w kulki ich kręci hehhee jedno jest pewne jesteście dla Mnie peda....mi tempe chu...

  • Czosnek - niezalogowany 2018-05-17 16:17:02

    Ziom , wpadnij to zostaniesz ostro spedalony cio*To [ pip... ]*

  • ja3 - niezalogowany 2018-05-17 15:51:42

    Określenia "ziom, ziomek" używają najczęściej fałszywe hieny.

  • Ja2 - niezalogowany 2018-05-17 11:20:42

    Ziom ma chyba tak małego że siedzi przed kompem w domu i bawi się swoimi kulkami zakompleksiony idiota ???? Ps. I obstawiam że ma niezły dres na sobie z 4 paskami i nic w życiu nie osiągnął bo jest zwykłym debilem.

  • gle - niezalogowany 2018-05-17 11:16:46

    Te ziom co ty wiesz jak w nogach śpisz farfoclu zapyziały. Pewnie taka łajza z ciebie że byś sobie tą kulką oko wydłubał "znafco"

  • ja - niezalogowany 2018-05-17 09:05:01

    sami inteligetni mówcy ...

  • magda - niezalogowany 2018-05-16 21:49:00

    A moze by tak zrobic wiekszy parking na ul.różyckiego ...

  • Bob - niezalogowany 2018-05-16 17:37:33

    Szkoda tylko, że w innych miejscowościach tez powstały a teraz niszczeją i zarastają bo nikt na nich nie gra. Strata pieniędzy.

  • ho ho - niezalogowany 2018-05-16 17:34:15

    A kosmodromy kiedy ??

  • elo - niezalogowany 2018-05-16 16:50:34

    usuńcie to gówno i odrazu wszytskich zapyziałych graczy

  • ziom - niezalogowany 2018-05-16 16:49:08

    Gdz.. Graj sobie dalej w swoje kulki ped... i cioto. Nawet byś nie uniósł tej kulki a już byś leżał Psi wymazie.

  • Gdz - niezalogowany 2018-05-16 16:45:47

    Ty ziomek wpadnij to wy...bie Ci tą kulą zęby

  • Ja - niezalogowany 2018-05-16 16:15:27

    Do ziom. Sam jesteś ciota zniewieszczala

  • Asik - niezalogowany 2018-05-16 15:40:02

    Super pomysł, bulodrom jest też na ul.lubanskiej na stadionie. Strategiczna gra i wciągająca.

  • ziom - niezalogowany 2018-05-16 15:13:42

    gra dla peda....i ciot

Dodajesz jako: |