:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W Jeleniej Górze odbył się pierwszy "Zlot Samochodowy" (VIDEO)

Plenerowe, Jeleniej Górze odbył pierwszy Samochodowy (VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 07/04/2018 17:24

Na górnym parkingu Galerii Nowy Rynek odbył się dziś (07.04) pierwszy "Zlot Samochodowy" organizowany przez Drive Club Jelenia Góra. Jaki był cel imprezy? Czy planowane są kolejne takie zloty? Między innymi o tym w naszym materiale.

 

W Jeleniej Górze odbył się pierwszy "Zlot Samochodowy" (zobacz video)

 

Reklama

W Jeleniej Górze odbył się pierwszy "Zlot Samochodowy" (VIDEO) komentarze opinie

  • doorganizatorów - niezalogowany 2018-04-10 19:43:53

    Brawo chłopaki! Świetna robota, w końcu ktoś wziął w swoje ręce organizacje eventów motoryzacyjnych w naszym pięknym mieście, jakby nie patrzeć nasza kotlina ma potencjał na takie eventy. Do hejterów, chłopaki widać po zdjęciach są młodzi i zorganizowali coś czego wy przez pół życia nie zrobicie :D Widać mają zajawke na to i mam nadzieję że rozrośnie się to na skale taką jak imprezy odbywające się na ślasku, w Worcławiu, Warszawie czy nawet Legnicy! Było pare drobnych niedociągnieć ale jak na pierwszy raz 9.5/10! Byłem Mustangiem widziałem wraz z wnuczkiem, następnym razem na pewno przyjade nie sam, wezme znajomych aby nasz krąg się powiększył! Pieprzcie hejty róbcie swoje i sie rozwijajcie! Do zobaczenia

  • policja - niezalogowany 2018-04-09 20:45:26

    Narkotesty na następnym zlocie też będą.
    I to właśnie będzie ta selekcja:)

  • haha - niezalogowany 2018-04-09 09:32:02

    a pan organizator już nie jest KIBICEM KARKONOSZY? zamiast na mecz to zloty organizuje? sezonowiec?

  • r2 - niezalogowany 2018-04-08 17:23:09

    Ktoś organizuje to decyduje. Nie kumam , fajnie że coś takiego jest u nas. Szkoda tylko że w ten weekend (targi w Poznaniu), pozdrawiam i do nast. :-)

  • Xxx - niezalogowany 2018-04-08 16:13:26

    Do Byłem-racja stary

  • antek - niezalogowany 2018-04-08 12:11:39

    Kolego ?byłem? napisz do mnie na fb masz browara !

  • byłem - niezalogowany 2018-04-08 11:47:52

    Powiem Wam, że wystarczy mieć Golfa, BMW lub Audi z "agropaketem" i już selekcję się przejdzie... Ciekawe czy te dwa RSy niebieskie mają coś więcej niż fabryka dała... oczywiście oprócz ramki z Odachowsky....
    Mój fabryczny samochód w tym kraju jest rzadko spotykany ze względu na silnik... a większą furorę robi Audi C6 czy Golf VII (pakiet: 2 rury i napis R32 - ciekawe jakie mody ma oprócz fabrycznych ).
    Tak na marginesie klasyki bronią się oryginalnością z fabryki a nie wiejskim tuningiem. Pozdrawiam.

  • Antek - niezalogowany 2018-04-08 11:16:18

    Czyli ja swoim autem nie wjadę bo nie mam projektu:D

  • Bbb - niezalogowany 2018-04-08 11:09:02

    Nie ważne czym jeździsz bo musi nas łączyć pasja ale tez trzeba umieć wyróżnić kto ma zwykły dupowoz,daily,showcar a może ktoś zwyczajnie mający zwykły wóz wzbogaca go do wyższej seryjnej wersji,robiąc strefę dla projektów następnym razem zastanów się co tam pchasz bo seria z salonu nie jest projektem a włożona klatka do gruza nie czyni go autem po tuningu

  • Bonzo - niezalogowany 2018-04-08 10:25:26

    Pewnie ta zwykła e 46,to szczyt twoich marzeń motoryzacyjnych,dlatego tak piszesz

  • obserwator - niezalogowany 2018-04-08 09:13:59

    Szkoda że nie było wspomnianej selekcji, może nie wypuścili byście tego idioty w tym strzelającym złomie zwanym e36... Zepsuł cały ten zlot swoim wieśniackim zachowaniem........

  • GG - niezalogowany 2018-04-08 07:53:25

    Fajnie, bardzo ciekawa inicjatywa. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy i mam nadzieje, że organizatorzy będą trzymać poziom.

  • Bonzo - niezalogowany 2018-04-08 07:34:16

    Co ludzie mają w głowach, że przyjeżdżają tam zwykłymi E46 i zajmują miejsce obok ciekawych samochodów?

  • Sineira - niezalogowany 2018-04-08 01:28:13

    ...Cóż znaczy
    słowo klucz, w tym materiale...? Selekcja? Ważna jest pasja i człowiek, który tak wiele włożył własnego serca, w to co zostało przez niego zaprezentowane! Niestety nie było mnie na tym zlocie, gdyż zatrzymały mnie obowiązki służbowe, jednak od samego początku byłam sercem z organizatorami tego zlotu! Popieram, kibicuję i życzę dobrych osiągnięć nie tylko na zegarach :-) Pozdrawiam.

  • Ola fasola - niezalogowany 2018-04-08 00:57:05

    No to szczerze przy takiej selekcji to zbierze się kilka aut ???? ale życzę powodzenia

  • okidoki - niezalogowany 2018-04-07 22:31:46

    Było fajnie! Jeszcze się taki nie urodził,żeby wszystkim dogodził!

  • Zglebiona Astra - niezalogowany 2018-04-07 21:53:17

    Chopy. Świetny Zlot. udało się wam zrobić coś z niczego. Fala hejtu pewnie tu się zaraz pojawi. Ale to piszą tylko ludzie, którzy nie mają w życiu nic lepszego do roboty, jak wypalanie swoich gałek ocznych przed monitorami... i takich którzy w życiu nic nie osiągnęli... Gratuluję Sponsorom nagród... Byłem na wielu zlotach nawet OGÓLNOPOLSKICH i powiem szczerze... Na każdym koszt oscyluje w przedziale od 40 do XXX PLN a Nagrody łącznie czasami mieszczą się w kwocie jednej z tutaj fundowanych.. Z mojego wieloletniego zlotowego doświadczenia mogę jedynie stwierdzić.. JAK NA 1 RAZ nie mogło być lepiej.

  • Zet - niezalogowany 2018-04-07 21:03:12

    O proszę to on jest założyciel ? Bo ja znam założycieli a raczej już byłych go zostali wycyckani,No i takie traktowanie ludzi żenada