:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uwaga TVN - Rozmowa z matką trójki dzieci które zginęły w pożarze w Piechowicach

Uwaga TVN - Rozmowa z matką trójki dzieci które zginęły w pożarze w Piechowicach
Portal 24jgora.pl 26/04/2019 09:44

Wczoraj (25.04) w programie UWAGA wyemitowano poruszającą rozmowę z matką trójki dzieci, które spłonęły w pożarze domu, do którego doszło w 2017 w Piechowicach.

Wczoraj w programie Uwaga TVN wyemitowany został wywiad z kobietą, której trójka dzieci zginęła w pożarze mieszkania w Piechowicach. Niedawno sąd skazał ją na pięć lat więzienia za rażące zaniedbania w opiece nad dziećmi. Reporter programu odwiedził ją w ośrodku dla uzależnionych.

Kobieta opowiada o piekle domu rodzinnego, uzależnieniu od narkotyków i wieczorze, który na zawsze odmienił jej życie. 

Naprawdę żałuję tego, co się stało. Niech sąd uwierzy, że ja bardzo tęsknię za swoimi dziećmi. Nie ma dnia, ani nocy, kiedy o dzieciach nie myślę. Codziennie mam koszmar, że nie mogę się do nich dostać. A ja próbowałam, nie udało mi się to - mówiła Magdalena K. jeszcze na ławie oskarżonych. I dodała: - Cały czas uważam, że w tym ogniu powinnam być ja, a nie moje dzieci. Kobieta obecnie przebywa w ośrodku terapii uzależnień. Pytana przez sąd o to czy do tragedii mogło nie dojść, odpowiedziała: - pewnie tak, gdybym nie brała narkotyków. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu, który rozpatrywał odwołanie od rozstrzygnięcia z pierwszej instancji, zdecydował, że kobieta spędzi w więzieniu najbliższe pięć lat.

Cały materiał poniżej : 

 

 

# Rozmowa z matką trójki dzieci które zginęły w pożarze w Piechowicach

Reklama

rozmowa z matką trójki dzieci które zginęły w pożarze w piechowicach - komentarze opinie

  • gość 2019-04-25 14:53:11

    O Madzia Dynia będzie w TVN-ie , ale lans !

  • Dominika jg - niezalogowany 2019-04-25 15:05:36

    5 lat ?powinna dostać 25 szmaciara jedna

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:30:25

    Z k**wy ofiarę zrobią to zwykły ćpun i nikt więcej

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:35:36

    Wyrok powinien być 25lat sąd broni przestępców a kara niewinnych taki mamy Sąd w Jeleniej Górze.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:05:08

    K...wy to są z was. Piszecie nie wiedząc nic o tym co przeżyła! A gdzie troskliwie tatusiów czemu dzieci do siebie nie zabrali! Jeden żuli sie pod sklepem to ważniejsze niż dzieci dla niego było a drugi h...j wie gdzie! Została sama wiec może jakieś opinie na ich temat!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:35:22

    Szkoda dzieci i wszystko ja na jej miejscu strzelił samobuja

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:49:46

    W latach 20 i 30 XX wieku w USA dużo działo się w temacie sterylizacji ludzi z marginesu...niby straszne a może jednak nie:)

  • Xxx - niezalogowany 2019-04-25 16:55:18

    Ci ich tatusiowie to chu**e zgadzam się ale opiekę w chwili tragedii sprawował Ona więc ona ponosi odpowiedzialność za to co się stało mogła być wtedy z dziećmi ale Co?! wolała ćpac z koleżankami taki ktoś nie zasługuje na miano matki. Z resztą klamki powyciagane z okien, drzwi zamknięte na klucz, zostawiona świeczka przy firance... Za dużo tych zabiegów okoliczności trochę to wygląda na działanie celowe... I tylko 5 lat?! Chore Państwo i chore wyroki! KUR*A powinna zgnic w pace!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 18:02:39

    To po kiego dawala dupy takim marginesom ale swoj swojego poznal

  • Jacek - niezalogowany 2019-04-25 18:26:40

    Jak dla Mnie największymi ku...a są pierwsze panie z MOPS oraz jeb...y Tauro,dlaczego? Piechowice małe miasteczko panie z mops-u wiedziały jaka jest sytuacja w tym domu!!! Po drugie Tauron jakim prawem scierwa odlanczaja prąd w domu gdzie są dzieci dla mnie jest to największe ku....o jakie tylko może być !!! Matka trudno radziła jak mogła nie dawała najwidoczniej rady gdzie były urzędniczki z mops-u tego nie wie nikt na pewno nie byli w tym domu!!

  • gość 2019-04-25 19:06:05

    Mordę ma jak ,,kryminalistka"

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:39:53

    Najlepiej z winnego zrobić ofiarę i męczennika,każdy ma swój rozum, tylko nie korzysta z niego właściwie, faktów nie da się zaprzeczyć

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:56:11

    Znam ja bardzo dobrze i wiem jedno że nie doceniala żadnego z swoich partnerów ojców swoich dzieci dla niej wiecznie były na pierwszym miejscu znajomi i imprezy nie dorosła do bycia matką przykre ale prawdziwe

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:01:06

    Narkomanów nie ma co żałować, to są ludzie bez rozsądku i beż mózgu!!!!! Narkomani nie można w żaden sposób wyleczyć, można tylko Zaleczyć. Kto wie czy ona po wyjściu z więzienia nie wróci do tego samego, i ponownie coś nie odjebie!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:15:04

    Miała kasę na imprezy i używki, a nie miała na prąd?? Sorry , ale kompletnie niedojrzala kobieta, a już na pewno nie matka

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:15:36

    krystaliczne lico, widać od razu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:56:33

    Ktos wie ile ona ma lat?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:06:12

    Poruszajaca rozmowa dobre sobie a juz napewno nie matka

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:57:28

    29 lat?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:44:02

    Szok jakie komentarze....buractwo

  • gość 2019-04-25 22:47:39

    Czy policja zapyta tę nieszczęsną kobitkę, które garaże okradła i z kim ? Wyjaśni się wiele zagadek, ludzie dowiedzą się kto wlazł po ich własność no i dołożyć jeszcze z dychę. Tak narzekała na swoje dzieciństwo a swojej trójce zgotowała co ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 23:59:41

    Migkuscie idrazy 24jgora wylaczyc komentarze bo tulko zaczela sie jatka!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 00:31:22

    Jadka sie zaczela widac jej chciala skoro zgodzila sie na wywiad

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 01:45:49

    Bardzo trafne komentarze. Patologiczna ćpunka, szmacira z obrzydliwą mordą. Stanowczo za mało dostała. Takie jak ona sterilizuje się po pierwszym dziecku. Jskiś idiota pisze ,że Tauron i Mops winny i kto jeszcze może cała Jelenia Góra??? Winna ćpunka ,która pierdoliła się z kim popadnie. Dno totalne. Niech gnije w więzieniu, a zapomniałam to nie Korea Północna niestety. Gdzieś mam jej żale i tłumaczenia tylko po to by dostać niższy wyrok. I jeszcze teraz to ścierwo posiedzi za nasze podatki.

  • Mik - niezalogowany 2019-04-26 07:16:47

    Zgadzam się z gosc

  • Gośćlza - niezalogowany 2019-04-26 07:39:08

    Taka sama karę powinien dostać MOPS za co biorą pieniądze,najwyższy czas nimi zająć się,po cholerę tam siedzą,matka od dawna nie sprawowała opieki nad tymi aniołami,dlatego wystarczyło oddać dzieci w bezpieczne miejsce i to dawno!!!!!!!

  • ART - niezalogowany 2019-04-26 08:24:53

    Kto winny RODZICE cała dwójka ,trójka czy może czwórka ,tylko ta niby mamusia wie. Narkotyki -same jej się w łapy pchały i do żyły wlazły . Co robiła w nocy tej tragedji , a była w "PRACY".

  • kaka - niezalogowany 2019-04-26 09:07:27

    co z was za ludzie? jad i nienawiść nikt nie widzi jej nieszczęścia w tym wszystkim ?

  • Do kaka - niezalogowany 2019-04-26 10:02:48

    Jakie kurw* nieszczęście!? Spaliła żywcem swoje dzieci!!! A Ty idioto piszesz o jej nieszczęściu?! Powinni ją publicznie na rynku powiesić! Zamiast siedzieć z dziećmi to ćpała nic ale to nic jej nie usprawiedliwia za to co zrobiła!

  • Małgorzata - niezalogowany 2019-04-26 10:04:25

    Chciałabym tym wszystkim osobom, ktore tak łatwo oceniają i obwiniają tą kobietę, uświadomić, że narkomania i nieudane dzieciństwo, alkoholizm rodziców, narkotyki brane przez rodziców, brak poczucia bezpieczeństwa, miłości, bicie, molestowanie, czy inne patologie w rodzinie, powodują w dorosłym życiu dokładnie to samo i to w 99%. Nie tlumacze jej zachowania, bo sprawowała jako matka opiekę nad 3 dzieci i oczywiście wiadomym jest, ze powinny być dzieci priorytetem, a nie narkotyki. Jednak bycie narkomanem, nie radzenie sobie z nalogiem i do tego brak wsparcia innych osób, powoduje, że człowiek nie myśli racjonalnie. I to nie dlatego, że nie chce, ale dlatego, że bez wsparcia i pomocy bliskich oraz pomocy psychologa, psychiatry, nie jest w stanie sobie poradzić sam ze sobą, a co dopiero z 3 dzieci. Nie bronie tej kobiety i zal dzieci, które mialy całe zycie przed sobą. Ale nie my jesteśmy od oceniania, poniewaz nikt z nas nie przeżył jej życia.

  • Knu_Pce - niezalogowany 2019-04-26 10:12:20

    Małgorzata wstawaj, zesrałaś się.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 10:36:04

    kto z was jest bez winy ....jakiejkolwiek?....kim jesteście by osądzać? dajecie upust swojej nienawiści wobec tej kobiety uwierzcie ,każdy z was będzie za to osadzony ...dajcie jej spokój wy krystalicznie czyści i transparentni obludnicy

  • kaka - niezalogowany 2019-04-26 10:39:51

    jak łatwo jest kogoś oceniać.... sami krystalicznie czyści i szlachetni ludzie....

  • Xxx - niezalogowany 2019-04-26 11:03:44

    Do kogoś kto pisze te bzdury "kto jest bez winy..." itp? Kurw* nikt nie jest krystalicznym człowiekiem ale ja nie pale żywcem swoich dzieci jak ta Kurw*!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 12:44:38

    trafione z tymi krystalicznymi i kryształami i w ogóle piko

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 15:12:51

    Biedna suka!!!Gdzie była wcześniej kiedy trzeba było zadbać o dzieci? Nawet przed sądem nie okazała skruchy nie przyznając się do winy. Niech się z ciała i kości odsunięty,pierdolona komediantka

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 17:23:06

    Tak naprawdę to my obywatele powinniśmy się domagać aby poleciały ze stołka osoby z mops-ów/gops-sów odpowiedzialne za tą i wiele innych tragedii wiedzieli co się dzieje a teraz żaden urzędas nie poniesie za to odpowiedzialności DLACZEGO???

  • Gośćxzz - niezalogowany 2019-04-26 19:32:18

    Krystaliczna madzia

  • Aga - niezalogowany 2019-04-26 21:21:23

    Małgorzata zgadzam się z Tobą całkowicie.

  • Gośćja - niezalogowany 2019-04-26 23:55:25

    Ona i tak zginie a dzieci już nie ma za co

  • gość 2019-04-27 03:41:57

    Żałuje dzieci????? Co za narkotyczne brednie. Wiecie czego żałuje? Że musiała pójść na odwyk i na odsiadkę. Brakuje jej dragów ot co. Tacy ludzie mają skrzywiony obraz rzeczywistości i chcą być traktowani jako biedne ofiary. 5 lat za śmierć tych dzieci to kpina wymiaru sprawiedliwości! 25 lat do dożywocia powinna dostać, zdzira jedna. Wyjdzie po 5 latach i co? Myślicie że będzie uczciwie żyć? G....o prawda, wróci bardzo szybko do nałogu, ale może teraz się zaćpa na śmierć i nikt nie będzie za nią płakać. Natomiast to co robią media to jest żenujące, robią z przestępców ofiary! Ale cóż to kłamliwy TVN, po tej stacji prawdy nie otrzymacie.

  • Wopiusz - niezalogowany 2019-04-27 08:31:46

    To sobie poogladaj Kur-wizje albo Trwam pisiorze jak ci tefałen nie pasuje. Tam ci prawde powiedza,cala prawde i tylko prawde.amen

  • Do Małgorzata - niezalogowany 2019-04-27 11:24:07

    Masz całkowitą rację. A tak na dokładkę Piechowice to bardzo specyficzne miasteczko. Świetnie jak komuś jest gorzej. Zawsze muszą mieć "wroga". Zawsze znajdą kogoś kto jest na tapecie. I tak cały rok, od zadymy do zadymy. Psychologiczny osąd Małgorzaty powinien byś pociągnięty dalej. Piechowice to takie miasto jak tysiące z upadłymi PGRami, tylko tutaj upadła meblówka, Karelma, Julia we wcześniejszym wydaniu. I zostało całe pokolenie wychowane jeszcze w komunie, które sobie nie poradziło. Nie chcą niczego nowego. Świetnie jak wszyscy dookoła maja gorzej niż ja. A nie daj Boże ktoś z tego marazmu wyskoczy, ploty, oszczerstwa, czepianie się wyglądu, majątku, rodziny. Miasto owinięte szczelnie kokonem hipokryzji, ciemnogrodu, układów rodzinnych (pok, gimnazjum...). I nic się nie zmieni.

  • gość 2019-04-27 19:31:28

    niech już z siebie ofiary nie robi.... zawsze się *****

  • Gośćxxxz - niezalogowany 2019-04-28 08:43:58

    Pierwsza obciagara pikowic

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 16:11:42

    Gdzie w tym wszystkim jest mops?chore panstwo...powinno sie zabierac dzieci takim ludziom i przymusowe leczenie jeżeli chca je odzyskac, a pozniej kontrola za kontrola czy sa "czysci". Sama sie przyznala ze od 4 lat nie bylo dnia zeby nie brala.i przez 4 lata zadna Pani z mopsu nie zauwazyla tego?moze sie nie nadaja do tej pracy.

  • Nick - niezalogowany 2019-04-29 18:13:19

    Rzygać się chce od tych komentarzy. Nie dziwię się, że w Austrii wprowadzają zakaz umieszczania anonimowych wpisów w internecie. A was gnidy powinni pławić w gnojówce, z której wypełzliście.

  • gość 2019-05-01 13:18:25

    Ten tvn to naprawdę dno. Przebił nawet polszmat i tvpis