:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Utrudnienia w ruchu, Uwaga kierowcy!! miesiące zamykają drogę Bolków Wrocław - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal 24jgora.pl 12/03/2019 08:17

Już od czwartku 14 marca 2019r. zamknięta będzie droga DK5 od węzła Bolków przy S3 do miejscowości Bolków. Ponad 2-kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 5 Wrocław – Jelenia Góra remontowany będzie do połowy sierpnia.

Uwaga kierowcy!! Na 4 miesiące zamykają drogę Bolków - Wrocław

Sporo utrudnień czeka (od czwartku 14 marca) kierowców, którzy będą podróżowali na drodze Jelenia Góra - Wrocław. Zamknięcie drogi spowodowane jest oczywiście budową obwodnicy Bolkowa. Zakres prac jakie będą tam prowadzone zmusza do całkowitego zamknięcia drogi. Na ponad 4 miesiące wprowadzony zostanie objazd od węzła Bolków S3 do węzła Jawor Południe S3. Następnie pojedziemy przez miejscowości Sokola oraz Świny do Bolkowa i następnie powrót na DK5 w Bolkowie.

Kolejnym etapem przy budowie obwodnicy Bolkowa będzie zamknięcie drogi krajowej nr 3 na odcinku Bolków-Jeżów. Na łamach naszego portalu oczywiście poinformujemy Państwa o tym wydarzeniu.

Komunikaty z dróg w naszym regionie cały czas kierowcy przekazują na kanale "jelenia112" oraz 'wroclaw112". Jeśli chcesz wiedzieć o każdym zdarzeniu, utrudnieniu, wypadku i kolizji - Zainstaluj w swoim telefonie aplikację, która zmieni twój telefon w CB Radio

www.facebook.com/zellopl

Reklama

zamykają drogę bolków - wrocław - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 09:19:51

    Jakaś mapka by się przydała.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 09:24:12

    Zlotoryja zamknięta tam tez yrza siedziec w domu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 09:45:18

    Qrwa to zamknijcie oba odcinki i oba zróbcie jednocześnie głąby...

  • gość 2019-03-12 09:51:00

    Na usta cisną się niecenzuralne słowa :/ :/ :/

  • gość 2019-03-12 10:07:06

    Może coś dokładniej

  • Gość Jogi Babu - niezalogowany 2019-03-12 10:07:23

    Po komentarzach można wnosić, że sami specjaliści od organizacji ruchu i budowy dróg. Robię, źle jakby nie robili to byłoby tak sobie. Z takim nastawieniem jak tutaj większość prezentuje, to człowiek siedziałby jeszcze na drzewie !

  • WoW - niezalogowany 2019-03-12 10:08:41

    A pociągiem niecałe dwie godziny i jesteś we wrocku i nikt nic nie zamyka...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 12:27:55

    Wrzućcie mapę w którym to jest miejscu i jak to dziadostwo objechać.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 12:52:37

    Wrzucam mapki może jakoś wam pomogą niestety trzeba jeździć wioskami ale proszę bez hejtoburzy
    Lepiej że coś wogole robią A zmiany wymagają poświęceń...więc no stres można pociągnąć przez wolbromek lub te inne wioski . Przygotujcie sobie mapkę przed podróżą i dacie radę. To nie Wiedeń tam becyrkow niema.;)Pozdrawiam.mam nadzieję że pomoglam

    http://powiatowa.info/wiadomosci/aktualnosci/20905-utrudnienia-na-dk5-9?fbclid=IwAR267n2SN0KoaEpLuYszoWWPDunhwxL1B_sJy9C2EO4yWTEI9KysUdcMx0Q

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 13:29:28

    Jak zamykają na tak długi czas to dobrym rozwiązaniem były by cztery pasy ruchu ! Z tego co wiem Mają być tylko trzy !!! (Spartolona robota ) !!!!!!!

  • gość 2019-03-12 13:46:22

    https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/32635/Droga-krajowa-nr-5-na-odcinku-od-wezla-Bolkow-na-S3-do-miejscowosci-Bolkow-bedzie-zamknieta-dla-ruchu-od-14-marca-br?fbclid=IwAR0ec9t56Mi9vARGINTiSlFZ3SM9NjXJVWw_1kbi-duR-fuq1fbaIwLjPGU

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 14:08:25

    Z 4 miesiecy zrobi się rok, a znając partaczy po 2 miesiącach użytkowania droga będzie do naprawy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 14:32:33

    Na stronie gddkia jest że 5 miesięcy będzie droga zamknięta i z tego co wiem to będą 2 pasy a nie 3

  • Olinek - niezalogowany 2019-03-12 15:16:03

    Wszystko pięknie cacy. Jadąc ostatnio z Wrocławia w bolkowie policja kierowała na obiad w stronę Legnicy bo w bolkowie był wypadek, miałam przyjemność jechać tymi wszystkimi wiochami. I tu basowa się super pytanie , osobowki przejdą nie ma problemu kawałek dziorami kawałek lasem spoko. Ale kurna jak tamtędy ciężarówki, tiry, autobusy będą jeździć? Nie mam zielonego pojęcia.... DRAMAT, CZARNO TO WIDZĘ....

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 15:23:45

    Pojazdy powyżej 3.5tony objazd mają przez s3 a później stara dk3 do Bolkowa łącznie plus 30km

  • przpadek - niezalogowany 2019-03-12 18:13:07

    znacie takie powiedzenie, wojna wymaga ofiar a budowa burdelu..........,

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 20:17:52

    Wszystko ładnie pięknie ale wydostać się z DK3 na DK5 przy Biedronce będzie graniczylo z cudem na weekendy ??!!

  • gość 2019-03-12 21:26:01

    A jak wyglądałby skrót z Kaczorowa przez Płoninę i Pastewnik ? Może przez Marciszów ? Ktoś zna te drogi ?

  • gość 2019-03-12 22:47:07

    Do 17.52 .Nie będzie.Przecież od tego miejsca DK5 będzie zamknięta.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 22:48:05

    Bardzo dobrze że w końcu zrobią tą drogę a lepiej objechać przez Marciszów z Kaczorowska na Marciszów i wyjeżdżam w Bolkowie

  • Gość do przpadek - niezalogowany 2019-03-13 00:47:53

    Ja nie znam dokończ.

  • Cierpliwości - niezalogowany 2019-03-13 06:48:09

    Wykonawca zamknie najpierw odcinek Sady Dolne - Bolków, a później Bolków - Jeżów, a koło biedronki planują tymczasowe mini rondo.

  • gość 2019-03-13 11:48:44

    Płonina, Pastewnik, Wierzchosławice i zonk. To właśnie ten zamknięty odcinek.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 21:27:48

    Czy to drodzy użytkownicy będzie można przejechać za stacją w Bolkowie jadąc od Wrocławia w lewo i na Marciszów czy to już dużo wcześniej droga będzie zamknięta przepraszam z góry za pytanie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 19:20:01

    Można z Bolkowa przy Biedronce ruszyć na Strzegom od razu i wyjeżdża się tuż przed Strzegomiem na DK5

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 00:32:46

    Dzisiaj jechałem, widzę że szpece od koni dostali fuchę w gddkia. Prima sort niedojeby.

Dodajesz jako: |