:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uderzył w słup sygnalizacji świetlnej w alei Jana Pawła II

Wypadki drogowe, Uderzył słup sygnalizacji świetlnej Pawła - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Do zdarzenia doszło w alei Jana Pawła na wysokości skrzyżowania z ulicą Sobieskiego. Kierujący volkswagenem wpadł na słup sygnalizacji świetlnej.

Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze. Kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem. auto w niekontrolowanym poślizgu uderzyło w słup sygnalizatora świetlnego. Kierowcy nic się nie stało. Na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja. Monterzy mają się tam pojawić ok. godz. i zdemontować uszkodzony sygnalizator.

Cały czas komunikaty z trasy przekazujecie na kanale "jelenia112' w aplikacji Zello. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz. www.facebook.com/zellopl. CB Radio w telefonie

Reklama

Uderzył w słup sygnalizacji świetlnej w alei Jana Pawła II komentarze opinie

  • gość 2018-12-23 17:23:28

    Czas powrócić do radarów.

  • gość 2018-12-23 17:32:38

    Jak zwykle DLW

  • Gośćxxx - niezalogowany 2018-12-23 17:32:56

    Byłam świadkiem zdarzenia i chłopak niestety miał pecha i wpadł w poślizg z którego nie dał rady już wybrnąć. Całe szczęście nic mu się nie stało ani nikomu innemu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 18:25:10

    Czego tu się spodziewać po kierowcy z VW na blachach DLW.... Dolnośląskie Las Wegas i do tego stan umysłu..... Ostatnio sporo jest zdarzeń z udziałem pojazdów na nr rej. DLW....

  • Wopiusz - niezalogowany 2018-12-23 18:27:57

    Rejestracja zobowiazuje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:06:35

    No braaawo Arek. W domu tylko w*****ol i po sprawie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:13:02

    Ten dzban nie był z Drive Clubu to po 1 młotku.. Po 2 znam tego mistrza kierownicy. Wiem jak "potrafi" jeździć. Mistrz prostej a minąć się nie potrafi z drugim samochodem... Nie wiem jakim cudem zdał prawko... Powiedz Arku w których chipsach bankiet znalazłeś?

  • DC to cizie - niezalogowany 2018-12-23 19:13:37

    Hahahaha, kolejna cizia z drajfklopa nie potrafiąca jeździć. Ważne jednak, że od prezesa klubiku otrzyma pomalowany srebrzanką sedes w nagrodę za wyeliminowanie sygnalizatora. ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:14:20

    Blankiet*

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:39:04

    Ludzie jak macie pierdolić jakieś głopty to napiście mi to wprost a nie anonimowo bo cwani w mordzie tylko jesteście

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:40:02

    Ludzie jak macie pie.. jakieś głopty to napiście mi to wprost a nie anonimowo bo cwani w mordzie tylko jesteście

  • gość 2018-12-23 19:40:14

    teraz czas na ułoma z Piechowic z 25letniej audi a4 w kombi co jeździ na żółtych halogenach do dojechania, jak pało nie wiesz do czego służą te światła to zostaw tą padline pod domem albo oddaj na celwiskoze

  • Wopiusz - niezalogowany 2018-12-23 19:43:20

    Chyba "na piździe" chciales napisac gamoniu ???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:46:42

    Kupię tego golfa

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 20:17:57

    Zdarza się i tym najlepszym.. Zastanówcie się co piszecie co niektórzy.. mam nadzieję że karma wróci i do tych ,, hejterów,, i kiedyś wam będziemy pisać takie głupie komentarze...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 20:23:28

    Zdarza się i tym najlepszym.. Zastanówcie się co piszecie (Niektórzy)... Mam nadzieję że karma wróci do tych ,, hejterów,, i to my wam będziemy pisać głupie komentarze...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 20:28:11

    Ważne że się nikomu nic nie stało a wy kurwa wyskakujecie z jakimś ,, drive club ,,ogarnijcie się bo te wasze jebane komentarze już nie są w chuj nudne

  • Klubowicz - niezalogowany 2018-12-23 20:30:10

    Nikt nie napisze wprost. Czekamy na odważnego który pierwszy nas pojedzie z imienia i nazwiska swego. W nagrodę po opuszczeniu sobie wpierdolu będzie mógł possac naszemu przywódcy.

  • Klubowicz - niezalogowany 2018-12-23 20:33:30

    Nikt nie napisze wprost. Czekamy na odważnego który pierwszy nas pojedzie z imienia i nazwiska swego. W nagrodę po opuszczeniu sobie wpierdolu będzie mógł possac naszemu przywódcy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:09:51

    Hahahaha Arek pewnie teraz do domu się boi wrócić skoro jeździć nie potrafi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 22:15:44

    DLW dolina lazurowego wybrzeża i wszystko jasne

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 22:22:31

    Chuj ci do tego czy boi się wrócić czy nie, Nie masz się do czego przypierdolić ? Zajmij się sobą bo pewnie idealny nie jesteś

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 22:31:09

    Jak czytam te wasze komentarze to z waszej głupoty śmiać mi się chcę. Naprawdę ludzie czy wy jesteście jakimiś niedorozwojami ? Nie było was tam nie znacie go a kurwa każdy najmądrzejszy ! Takie z was cwaniaczki to czemu kurwa nie napiszecie mu to wprost .Ja wiem bo pizdy jesteście i tyle w temacie . Po pierwsze nie jest członkiem jakiegoś klubu drive club czy jak to tam się pisze , więc bajki proszę czytać a nie pierdolić głupoty . Następny temat , wy normalnie jesteście wóżkami i tam byliście i wiecie że zapierdalał no bo jakby nie inaczej .weźcie zamknijcie te mordy i skończcie pierdolić głupoty bo was to mogło spotkać alb kogoś z waszych bliskich i ciekawe czy wesoło by wam było czytać takie komentarze .zajmijcie się sobą .Nara pustaki

  • gość 2018-12-23 22:38:30

    Czy redakcja mogłaby eliminować komentarze pełne wulgaryzmów a nic w temacie napisanych?? "Mądrych" tu wielu, ale kultury wogóle, sami pustogłowi chyba tu piszą.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 23:28:10

    Czytajac te komentarze jeden był dobry. To ze my onich wiemy . Tesco raczej nie wyda pozwolenia Miasto watpie A impreza napewno nie bedzie zabezpieczona. Nie bedzie barjerek ochronnych czy tez karetki czy wykupionej ochrony. To prowizorka. Ciekawe gdzie beda nasze władze. Bo łepki beda sie popisywac na drogach oby nikogo nie skrzywdzili bo sami niech sie zabijaja. Dla takich młodych gniewnych powinien byc zrobiony tor by mogli sie sprawdzic poscigac . Może wtedy nie zabijali by innych ludzi.

  • Euro - niezalogowany 2018-12-24 11:50:27

    I się dziwić że na DLW łacha ciągną

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 11:52:33

    Pajac na gumie nie kierowca

  • gość 2018-12-24 13:22:07

    Jedzie tam tysiące samochodów i nikt nie wpada w poślizg więc czemu on wpadł więc chyba nie umie jeżdzić więc jest członkiem DC

  • DC to cioty - niezalogowany 2018-12-24 19:30:11

    Miszczu cizi, co jest prawda w oczy kole? Jesteś największą cizią z tego głupawego kibelka. Nie potraficie jeździć, bo mało że jeździcie starymi szrotami po wieśtuningu, to jeszcze zimą na letnich kapciach. Spotykacie się żeby nawzajem się pukać, pedały jedne.

  • Do mistrza. - niezalogowany 2018-12-24 22:22:45

    Kąpiesz sie z ojcem?

  • Niunia - niezalogowany 2018-12-25 02:20:56

    Chuj cię to obchodzi z kim on bierze kąpiel. Jak chcesz to się przyłącz. Może ktoś z was komentujacych chce poślizgać się na tej kałuży. Jesteście tacy mądrzy i gówno wiecie co się tam stało.

  • Do Dziuni - niezalogowany 2018-12-25 15:03:50

    Do Dziuni powyżej, właśnie tak się składa że wiemy co tam się stało...