:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uciekali kradzionym samochodem jadąc torowiskiem

Uciekali kradzionym samochodem jadąc torowiskiem
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
22/03/2019 16:05

Skradziony dziś rano samochód został porzucony przez sprawców na nieczynnym torowisku linii kolejowej Jelenia Góra - Lwówek Śląski.

Skradzionym samochodem był dostawczy mercedes z rusztowaniami na pace. Złodzieje w pewnym momencie zjechali z drogi i uciekali na przełaj wjeżdżając wreszcie na tory kolejowe. Tam jednak po pewnym czasie takiej jazdy auto odmówiło posłuszeństwa i zostało porzucone.

W takim stanie zastali je przypadkowi świadkowie. Na miejsce, została wezwana policja, która prowadziła już poszukiwania auta. Samochód został ściągnięty z torowiska i zabezpieczony. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawców kradzieży.

# Uciekali kradzionym samochodem jadąc torowiskiem

Reklama

uciekali kradzionym samochodem jadąc torowiskiem - komentarze opinie

  • gość 2019-03-22 18:02:24

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • gość 2019-03-22 19:59:54

    Facet...jesteś jebnięty kompletnie. Tylko psychiatryk jest twoim ratunkiem

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:48:46

    Wez ty chlopie juz daj spokoj z ty drajwklubem bo az sie niedobrze robi. Skoncz juz psychpfanie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:10:05

    załóżcie mu osobna rubrykę ;)

  • Goścccć - niezalogowany 2019-03-22 21:15:53

    Śledziu daj spokój już z tym drajw clubem pozygam się w końcu zaś się nacpales nosz k...!!!

  • Ddfgbjjhhh - niezalogowany 2019-03-22 21:18:58

    Dobrze że informuje innych normalnych i spokojnych ludzi przed niebezpiecznymi ludźmi bez świadomości którzy urządzają wyścigi po Jeleniej i robią baczki niszcząc parkingi przy marketach - dzięki tym informacjom może nie zginą ludzie

  • gość 2019-03-22 22:29:36

    stop ustawie 447!

  • Do ddfg.... - niezalogowany 2019-03-22 23:02:32

    Ile mizna sluchac o tym klubie. Bron Boze nie popieram ale ile mozna czytac? W kazdym artykule kopiuj wklej ten sam komentarz o tym 6 kwietnia...litosci

  • do 02.24 - niezalogowany 2019-03-23 06:46:38

    Ciekawe co ty zazywasz zmien dilera bo ten ma za mocne srodki

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 08:06:01

    Każdy kto broni drive klubik jest ignorantem i pozbawionym moralności człowiekiem. Trzeba głośno to powiedzieć... Drive klubiku, to drogowa patologia!

  • Krzych - niezalogowany 2019-03-23 12:20:23

    Patologią, frustratem i nieudacznikiem życiowym to jesteś ty pajacyku z małym pisiorkiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 12:30:28

    Drive klubik PATOLOGIĄ DROGOWĄ jest... Nic i nikt tego nie zmieni. Nawet Krzychu, jeden z (omen nomen) członków ;-)

  • gość 2019-03-23 19:55:13

    Drive club miał ćwiczenia na drezynie. A że nie wiedzieli co to jest drezyna, to wzięli mercedesa kolegi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 08:15:08

    Pierdo*Cu weź już przestań wszędzie tylko o tym driv Clubie piszesz chory psycholu