:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Tragiczny wypadek na trasie Jelenia Góra - Gryfów. Nie żyją dwie osoby

Wypadki drogowe, Tragiczny wypadek trasie Jelenia Góra Gryfów żyją osoby - zdjęcie, fotografia
12/06/2018 13:28

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 11. na drodze krajowej nr 30, pomiędzy miejscowościami Chmieleń i Pasiecznik - zjazd na Popielówek.

 

Więcej informacji w materiale filmowym : 

 

 

 

Auto osobowe zderzyło się czołowo z dostawczym Fiatem Ducato. Osobówka po zderzeniu dachowała. Niestety jadące nią dwie osoby zginęły na miejscu. Strażacy aby wydobyć ich ciała z wraku musieli używać specjalistycznego sprzętu. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu jest prokurator. Służby wyznaczyły objazd przez Lubomierz.

Reklama

Tragiczny wypadek na trasie Jelenia Góra - Gryfów. Nie żyją dwie osoby komentarze opinie

  • Do zgryzliwy - niezalogowany 2018-06-14 08:05:25

    Moze jada zgodnie z przepisami przez te rozne wiochy?! A Ty juz o PKSIE a moze sam jezdzij ? A moze na wrtokach ? :)

  • zgryźliwy - niezalogowany 2018-06-13 16:28:39

    Jak chcesz jechać pomału to może warto zainteresować się PKSem?? Co nie zmienia faktu, że tragedia jest tragedią. Współczucia...

  • Marchewka - niezalogowany 2018-06-13 01:08:04

    Progi w megance przerdzewiałe. W nadwoziu samonośnym to nie pomaga przy wypadku.

  • Marchewka - niezalogowany 2018-06-13 01:07:37

    Progi w megance przerdzewiałe. W nadwoziu samonośnym to nie pomaga przy wypadku.

  • Pomidor - niezalogowany 2018-06-12 21:20:32

    Wlecze sie bo nie chce moze wypadku?! Moze woli jechac pomalu i ostroznie a nie cisnac 160. Jak sie nie podoba to wyprzedzaj :) konczy sie tragedia jak sie komus spieszy to nie autostrada

  • do papa - niezalogowany 2018-06-12 20:45:14

    Z takim podejściem, zginiesz w wypadku samochodowym...

  • Dexter - niezalogowany 2018-06-12 17:36:25

    jeżdżę tą drogą codziennie do pracy, największym zagrożeniem na drodze jest to gdy ktoś się wlecze, bo prawie każdy za nim kombinuje jak go wyprzedzić.

  • pech - niezalogowany 2018-06-12 16:40:08

    zagapił sie może złapał prawe pobocze,odbił nieszcześliwie na drugi pas i zderzył sie swoim bokiem z dostawczakem,prędkosc nie duża ale i z boku ochrona żadna

  • Dzzz - niezalogowany 2018-06-12 16:27:33

    Caly pasiecznik 40km/h pozdro ;)

  • lol - niezalogowany 2018-06-12 16:20:45

    80 letni pan. a pozniej wszystko zwalaja na mlode osoby ktore szybko jezdza ze to wszystko ich wina.

  • xddddd - niezalogowany 2018-06-12 16:19:29

    tam jest 40 km/h ? haha gdzie ?! dlatego tak jezdzicie bo nawet nie wiecie co jakie znaki oznaczaja. przy zjezdzie na popielowek jest 50km/h a nie 40. a tam gdzie byl wypadek jest 90km/h. chyba pora powtorzyc kurs prawo jazdy. ojj mandat dostane tragedia. zaplace i bede dalej jezdzil.

  • uff - niezalogowany 2018-06-12 16:19:01

    na innych portalach pisza ze to starsze malzenstwo, kierowal 80-letni pan...

  • Qwet - niezalogowany 2018-06-12 16:09:16

    Do papa taki cwany a jak widzi policje to pewnie jedzie sam 10km/h

  • do papa - niezalogowany 2018-06-12 16:05:01

    codziennie do Zgorzelca przez 2 lata jezdzilem, to co tam sie wyprawialo to glowa mala... a Ty papa pape stul, bo jak tam trafisz na kierpwce F1 w audi ktory Ci na czolowke wyleci to oby sie tylko na praniu gaci skonczylo...

  • Xdaqaan - niezalogowany 2018-06-12 16:04:41

    Sluchaj no tam jest ogariczenie ciołku do 40 km/h wiec nie sadz kocobolow ze ktos jedzie 10/20 km/h a poza tym jak chcesz to wyprzedzaj :) dostaniesz mandat raz drugi to sie nauczysz a nie daj Panie Boze skonczy sie smierca.

  • xdddddd - niezalogowany 2018-06-12 15:57:33

    Papa ma racje. Nie chodzi o to zeby wyjechac godzine wczesniej bo rownie dobrze to mozna w nocy wyjechac. wiekszosc osob na tej drodze jezdzi 10/20 mniej niz wynosi ograniczenie. nie mowie zeby jak kubica jezdzic po tych drogach ale plynnie i dynamicznie.

  • Aga - niezalogowany 2018-06-12 15:56:04

    Tragedia dla rodziny...z Jelonki byli?

  • uhhuh - niezalogowany 2018-06-12 15:48:43

    barani łbie nie jak pi.y tylko normalnie a nie stwarzając zagrożenie dla innych ciołku uważaj bo jak ci zginie ktoś z rodziny to zmienisz zdanie baranie - wyjedz sobie godzinę wcześniej i po kłopocie - współczucia dla twojej rodziny że takiego bezmyślnego barana mają w rodzinie