:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Tragedia Karpaczu Zwłoki kobiety pokoju hotelowym - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 17/11/2019 09:37

W dniu wczorajszym ( sobota 16.11) , późnym wieczorem w jednym z obiektów hotelowych w Karpaczu znaleziono zwłoki 43. letniej kobiety.

Makabrycznego odkrycia dokonano około godz. 22.30. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało zabezpieczone zostało do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. Nadzór nad śledztwem objęła prokuratura. Brane pod uwagę są różne hipotezy. Na tym etapie nie można podać więcej szczegółów. Nie jest jednak wykluczony udział osób trzecich w tej tragedii.

Tragedia w Karpaczu. Zwłoki kobiety w pokoju hotelowym.

Reklama

tragedia w karpaczu. zwłoki kobiety w pokoju hotelowym. - komentarze opinie

  • magda - niezalogowany 2019-11-17 10:31:56

    Co to za hotel? Mam nadzieję, że to wypadek albo wynik choroby.

  • gość 2019-11-17 10:38:46

    Piszecie (redakcja) o tragedii kobiety a nie napisaliście nic o prawdziwej tragedii która wydarzyła się w Łomnicy (w znanym ośrodku). Czyżby władze hotelu aż tak ukryły informację czy może miejscowa prasa nic nie wie???

  • gość 2019-11-17 10:49:31

    Myślę, że zdarzenie w Łomnicy została szybko wyciszone, to by pasowało do typologi funkcjonowania włodarzy tegoż miejsca.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 11:06:57

    Hotel Gołębiowski. Została uduszona przez męża.... dożywocie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 11:21:55

    A co się stało w Łomnicy?

  • Lal - niezalogowany 2019-11-17 11:25:43

    A co się stało w Lomnicy

  • gość 2019-11-17 11:57:31

    zabiły ją ceny....

  • do 11:06 - niezalogowany 2019-11-17 12:28:14

    skąd taka pewność ???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 13:21:29

    W Łomnicy w jednym z lokali w sali zabaw zmarło/zginęło dziecko

  • gość 2019-11-17 13:33:56

    a ta tragedia w Łomnicy to kiedy była ?

  • gość 2019-11-17 14:23:57

    tak sie koncza rzady dobrej zmiany

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 14:32:04

    Odpowiesz za to bydlaku, nasza Pani M :(

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 14:33:39

    Tak, zmarła przez dobrą zmianę. Co za debil...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 15:22:53

    To w hotelu Gołębiewskim, byłam tam na targach? Czy to jakiś optyk?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 15:38:35

    Nie wiemy czy byłaś, a byłaś?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 16:28:16

    W Łomnicy? Dziecko? Nic nie było słychać!
    Ale musicie wiedzieć jedno. W bawialniach w Łomnicy w Ośrodku o którym piszecie ,regulamin mówi wyraźnie: Dzieci mogą tam przebywać TYLKO pod opieką rodziców ( opiekunów)
    Obsługa ma za zadanie uprzątnąć zabawki, pilnować by maluchy nie zniszczyły urządzeń. A opiekunowie z którymi dziecko przychodzi mają obowiązek opiekować się swoimi dziećmi i dbać o ich bezpieczeństwo. Wiem, bo miałam tam pracować. Jeśli więc doszło do tragedii ,to znaczy, że rodzice nie dopilnowali malucha
    :-(
    Dzięki Bogu, że nie podjęłam tam pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 16:52:16

    A kiedy zmarło dziecko w Łomnicy i dlaczego nikt o tym nie pisał?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 18:13:08

    https://www.tvn24.pl/karpacz-zabojstwo-w-hotelu-nie-zyje-43-latka,986112,s.html

  • Gandlaf Prawa - niezalogowany 2019-11-17 18:54:13

    Szkoda, że redaktor nie douczy się choć trochę, tylko pisze o rzeczach o których nie ma pojęcia i wychodzą mu takie kocopoły jak ten o objęciu nadzorem przez prokuraturę śledztwa. Otóż panie autorze tych bzdur, pragnę pana uświadomić, że śledztwa prowadzi TYLKO prokuratura, która może powierzyć je do realizacji policji w całości lub w części. Niższą kategorią są dochodzenia które prowadzi np. policja, ale również zawsze pod nadzorem prokuratury. Kurde, to podstawowe informacje, jak można tego nie wiedzieć.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 18:54:14

    Jakim trzeba być człowiekiem żeby zabić bardzo zal tej kobiety wyrazy współczucia dla rodziny wielka tragedia :( ciekawe który to pokuj często tam bywam nie chciała bym znalez sie w tym pokoju

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 19:28:18

    To jest pewne że w gołębiu?!!
    Ktoś coś więcej napisze na jakim poziomie, czy zna ktoś nr pokoju

  • gość 2019-11-17 19:29:42

    Za to dobrze by było, gdybyś na chwilkę się znalazła obok słownika ortograficznego

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 19:34:33

    Tak w Gołębiu 100%. Koleżanka z branży optycznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 19:46:46

    Szkoda kobiety ...

  • asker - niezalogowany 2019-11-17 20:16:39

    Co to za różnica w jakim hotelu ,jakie piętro ,jaki nr pokoju... Najważniejsze ,że nie żyje osoba !

  • szibi - niezalogowany 2019-11-17 20:17:12

    W domach siedzieć a nie martwić się na przod zeby nie trafić na ten pokój.

  • gość 2019-11-17 20:22:48

    Jakie zwłoki jak w oknie ktoś stoi.

  • gość 2019-11-17 20:42:25

    łomnicy czy to chodzi o to co dziecko niby wpadło do studzienki bo była niezabezpieczona

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 20:53:32

    Teraz zabita będzie czychała w tym pokoju. Musi zabrać ze sobą w zaswiaty drugą duszę.
    Duchy tak mają.
    Bójcie się :(

  • gość 2019-11-17 21:10:42

    Może nie piszą o Łomnicy bo to nie miasto dolnośląskie a portal to 24jgora, więc informacje z okolic )

  • gość 2019-11-17 21:18:30

    ad tragedii w łomnicy => w którym lokalu i kiedy to sie zdarzyło?

  • trefl - niezalogowany 2019-11-17 21:40:22

    To w śnieżce w ŁOMNICY? o czym piszecie?

  • gość 2019-11-17 22:05:19

    dziecko zmarło z przyczyn naturalnych a debile pisza jak by ktoś je zabił... naprawdę wiedza tak bardzo was kosztuje? masakra ile was jest niedorozwoji...

  • gość 2019-11-18 08:15:05

    W osadzie śnieżka mordują dzieci?!!???

  • gość 2019-11-18 08:16:42

    99% komentujących to patola.
    I te debile zatwierdzające komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 09:32:21

    Dziecko zmarło bo było chore i mogło to się stać w każdym miejscu, nie było niczyjej winy a piszecie takie bzdury

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 16:14:15

    Łomnica to wieś pod Jelenia Górą imbecylu z góry

  • gość 2019-11-19 14:09:47

    Hotel gołębiewski i morderstwa to rzecz normalna.

Dodajesz jako: |