:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Tragedia autostradzie Bolesławcem Zginęło osób - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal 24jgora.pl 01/09/2019 10:02

Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn dachował tam bus. Pięć osób nie żyje. Autostrada w stronę Zgorzelca jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 7. rano na 54. kilometrze A4 pomiędzy węzłami LSSE Obszar Krzywa a węzłem Krzyżowa.

- Bus z pasażerami wypadł z jezdni i dachował. Nie wiemy jeszcze z jakiej przyczyny - mówi asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik prasowy policji w Bolesławcu.

Pasażerami busa byli mężczyźni jadący do Francji, do pracy. Czterej zginęli na miejscu. O życie piątego przez kilkadziesiąt minut trwała dramatyczna akcja ratunkowa. Niestety nie udało się utrzymać funkcji życiowych. Mężczyzna zmarł na rękach ratowników. Dwie kolejne osoby w bardzo ciężkim stanie trafiły do szpitala. Bus był na wielkopolskich numerach rejestracyjnych.

W akcji brał udział helikopter, strażacy, policja, pogotowie ratunkowe. Autostrada w stronę Zgorzelca jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Na węźle Krzywa należy zjechać na DK94 a następnie powrócić na autostradę na węźle Godzieszów.

Tragedia na autostradzie A4 pod Bolesławcem. Zginęło 5 osób.

Reklama

tragedia na autostradzie a4 pod bolesławcem. zginęło 5 osób. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:24:13

    Co za kutas udostepnia zdjecia z trupami!

  • Hańba dla redaktora!!! - niezalogowany 2019-09-01 10:28:33

    Jak mozna wrzucic zdjecie tragicznie zmarlego?!!!!! Swiadczy to o braku szacunku dla zmarlego!!!! Hańba redakcjio hańba!!!!?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:35:39

    Busy jadąc od granicy Zgorzelec- Jelenia Góra jadą jak wariaty .

  • Oburzona - niezalogowany 2019-09-01 10:38:28

    Totalny brak empatii i szacunku dla ofiar tego nieszczęśliwego wypadku oraz pogrążonych w rozpaczy rodzin... SZANOWNA REDAKCJO, APELUJĘ O USUNIĘCIE ZDJĘCIA Z POSZKODOWANYM!

  • Lubań69 - niezalogowany 2019-09-01 10:44:17

    Ludzie a gdzie jakieś poszanowanie dla ciał tak tragicznie zmarłych?!!!! Ku...a trochę empatii wykasujcie to zdjęcie jeśli macie choć grosz przyzwoitości i ludzkich odruchów

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 11:01:39

    Co za okropni ludzie z Was!!!! Jak można wrzucać zdjęcia z ofiarą? Jesteście podli!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 11:10:15

    Gdyby można było zgłosić spam odrazu dostali byście go odemnie jak można wrzuci zdjęcie martwej osoby przykryta folia gdzie jeszcze widać części ciała? MASAKRA ŻENADA. Wyrazu współczucia i najszczersze kondolencje dla rodzin i znajomych ofiar :( NIECH IM ZIEMIA LEKKĄ BEDZIE SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU :(

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 11:27:41

    Jaka to musiała być prędkość tysiące ludzi codziennie jeździ busami do pracy za granicą busy niektóre w opłakanym stanie kierowcy zmęczeni nie wyspani i pośpiech ciągły pośpiech nawet na trasie niektórzy nie robią przerwy wszystkim się spieszy pasażerom też jak poprosisz o przerwę to wszyscy oburzeni żadnych standardów tych przewozów nie ma kto w końcu zacznie to kontrolować czy zdrowie ludzkie i życie jest nic nie warte popatrzcie wszyscy oni jechali do pracy zostawili rodziny ile to nieszczęścia i tragedii się stało zacznijmy w końcu dbać o bezpieczeństwo bo to jest najważniejsze strasznie współczuję rodzinom tych ofiar

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 11:52:16

    Co za debil bo innaczej go nie nazwe dodaje takie zdjecia z ofiarami

  • gość 2019-09-01 12:15:01

    Może się ktoś zastanowi i zdejmie nogę z gazu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 12:58:18

    Te zdjęcia to przestroga dla innych użytkowników dróg żeby każdy wiedział ile jest warte życie a przewoźnicy nie patrzą na nic chodzi mi o kierowców wyrazy współczucia dla rodzin

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 13:03:25

    Jak komentarz wyzej. Takie zdjecia to przestroga. Niech sie naucza w koncu, ze pasy sie zapina i prawidlowo umieszcza bagaz.

  • gość 2019-09-01 13:25:11

    Wyrazu współczucia dla rodzin....
    Gdzie są kontrole nad firmami przewozowymi? Kierowcy gonią aby jak najszybciej dojechać do celu i wrócić do domów.... Śpią po 3 godziny na dobę w niewygodnych busach i dalej aby szybko do domu...A szefostwo ma to w dup.... aby kasa się zgadzała...

  • gość 2019-09-01 13:25:44

    Wyrazu współczucia dla rodzin....
    Gdzie są kontrole nad firmami przewozowymi? Kierowcy gonią aby jak najszybciej dojechać do celu i wrócić do domów.... Śpią po 3 godziny na dobę w niewygodnych busach i dalej aby szybko do domu...A szefostwo ma to w dup.... aby kasa się zgadzała...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 13:54:11

    Jak dachował to zapiedralał i tyle. A trupek półdupek

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 14:26:48

    Co za dzban publikował ten artykuł, rodzina osoby zmarłej ze zdjęcia powinna wam narobić koło dupy, banda idiotów

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 14:43:13

    Każdy kierowca powinien sprawdzić czy zapieli wszyscy pasy to jedno a drugie jazda z pasażerami do czegoś zobowiązuje. Lubię jazdę szybko ale po niemieckiej autostradzie i sam bez rodziny, z rodzną jeżdżę z rozsądkiem bo nie chce zrobić im krzywdy ani nikogo zabić

  • gość 2019-09-01 15:04:57

    A jak sam się zabijesz to rodzinie juz krzywdy nie zrobisz,????

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 16:49:07

    albo jak zabijesz kogoś spoza rodziny ma tej autostradzie, bo nie zapanujesz nad samochodem to już ok ? przez takie podejście są wypadki i przeważnie giną niewinni bo ktoś lubi szybką jazdę.

  • gość 2019-09-01 18:35:46

    Z jakich niewyjaśnionych przyczyn. Jeżdżę bardzo często do Wrocławia. Na A4 busiarze w jada minimum 140 km/h, a co zdolniejsi jeszcze szybciej jak tylko silnik pozwoli. Organy kontrolujące tolerują to. Ci przewoźnicy powinni być pod szczególnym nadzorem bo wożą ludzi. A tak bez tachografu, bez ogranicznika prędkości można uprawiać polska jazdę. Mój będąc kierowcą w takiej j firmie był wysyłany 3 x w tygodniu do Belgii. Oto i przyczyna.
    Wyrazy współczucia dla rodzin.

  • gość 2019-09-01 19:20:55

    Niektórym sztucznie oburzonym się wydaje, że wypadek śmiertelny to jest jakiś piknik z którego relacja ma być lekka i przyjemna a zdjęcia niemal radosne. Te zdjęcia (aczkolwiek wstrząsające) to obraz tego jak bardzo kruche jest życie. To obraz tego jak może się skończyć brawura, prędkość, przemęczenie kierowcy czy łamie przepisów ruchu drogowego. Żyjecie w jakimś debilnym kokonie wyznając filozofię strusia. Lepiej nie widzieć. Lepiej schować głowę w piasek i udawać że takie rzeczy się nie dzieją. I w dupę sobie wsadźcie wasze pseudo współczucie. Jak ludzie, którzy widza tylko czubek własnego nosa mogą komuś współczuć ? Tu nie chodzi o współczucie tylko o urażone uczucia estetyczne.... bo zobaczyliście trupa. Blee jak można, ojej. No i co tacy zdziwieni jesteście ? Śmierć jest nieodłącznym elementem życia człowieka. A dziś ktoś wam pokazał jej oblicze. Hańba mu ? Chwała im. Bo pokazali jej oblicze. Bo pokazują jak to się może skończyć. Bo być może ktoś wstrząśnięty tym obrazem zda sobie sprawę jak łatwo można życie stracić, jak łatwo znaleźć się na miejscu ofiar tego wypadku. Zamykanie oczu, odwracanie głowy od takiego widoku nie nauczy szacunku do życia. Szacunek zmarłym ? Tak. Ale kto z Was jest tu w stanie rozpoznać ofiary ? Dlatego ten wrzask jest taki sztuczny i tak bardzo na pokaz.

  • gość 2019-09-01 19:22:24

    Jeszcze nie ma komentarza, że wszyscy zmarli byli z drive clubu? Dziwne

  • gość 2019-09-01 20:20:24

    Jechałam z kierowcą ,który pisał sobie esemesy w czasie jazdy !!!!! to dopiero debil !!!! ale to prawda ,że kierowcy są przemęczeni ,tyle godzin za kierownicą,naprawdę powinien ktoś się za to wziąść . Oni nawet 12 godzin są za kierownicą ,ktoś powinien się tym zainteresoawć !!!! strach jeździć tymi busami.

  • Zbyszek - niezalogowany 2019-09-02 01:08:10

    To nie jeździj ani nie jeździjcie bo już robi się to nudne wysłuchiwanie tego samego pierrdzielenia że kierowcy przemęczeni, że to i tamto i owamto.
    Regułki wykute na pamięć jak tabliczka mnożenia i w kółko ta sama śpiewka.
    Nie chcesz jechać busem bo się boisz no to okej. Nie musisz przecież jechać busem.
    Ale i tak jeździsz i będziesz jeździć bo wygoda bo z adresu pod adres, bo bagaży więcej itp

    P.S.
    Większym zagrożeniem jesteście wy kobiety !
    Wy i Wasze bagaże do których potraficie napierrdzielic tyle rzeczy że w tych torbach się urywają uszy a busy dzięki temu przeładowane jezdza albo demba stają pod niewielkimi wzniesieniami. Trochę więcej wyobraźni a nie myślicie tylko o sobie i swoich chorych zapotrzebowaniach. Przeładowany auto hamuję słabiej i gorzej ale tłumaczyć to babie to gorzej jak grochem o ścianę.
    Mógłbym w nieskończoność nawijać, wbijać do głów a i tak baba na koniec stwierdzi:
    "Nigdy nic nie było więc i tym razem się uda"

    A i skonczcie pisać gadać o przemęczonych kierowcach itp bo przy tacho i dwóch kierowców na trasie to podwyzszka cen za przejazd a co tym idzie znów będą kłótnie o 10 zł a co dopiero jak o ponad 100 wzrosłyby ceny biletów?
    Aż strach pomyśleć!

    Z fartem moje drogie Panie!

    Wasz kapitan.

  • gość 2019-09-02 10:07:08

    Ok może to zdjęcie z poszkodowanym nie powinno się tu znaleźć, ale przestańcie sączyć ten jad bo pewnie sami nie jesteście lepsi, pewnie jak się coś stanie to latacie wokół z telefonami i klikacie focie. Już nie wywyższajcie się tak bardzo. "No gdzież tam, my nigdy takich rzeczy nie robimy" ta Kur....a jasne. Dziennikarza z telefonem w reku.

  • gość 2019-09-02 10:07:41

    Ok może to zdjęcie z poszkodowanym nie powinno się tu znaleźć, ale przestańcie sączyć ten jad bo pewnie sami nie jesteście lepsi, pewnie jak się coś stanie to latacie wokół z telefonami i klikacie focie. Już nie wywyższajcie się tak bardzo. "No gdzież tam, my nigdy takich rzeczy nie robimy" ta Kur....a jasne. Dziennikarza z telefonem w reku.

  • Kierowca Busa - niezalogowany 2019-09-02 13:42:00

    Zbyszek łapka w górę dla Ciebie bo to prawda. Same kobiety lądują do tych bagaży ile się da i nawet różne śmieci bo " Niemce dali to się przyda " robią z siebie biedaczki i nic więcej. Zacznijcie mieć trochę więcej wyobraźni i patrzcie na siebie A dopiero pomyślcie o kierowcach że gdyby nie oni to do dupy byście jeździły.

    Pozdrawiam.

  • Pogromca Pedałów. - niezalogowany 2019-09-03 08:28:11

    Te zwłoki są po to aby wam uświadomić jak się kończy brawurowa jazda, bądź pod wpływem alkoholu, bądź przez brak snu i zmeczenie. Ciemna chołoto. Twarze maja zamazane więc i rodzina gówno zrobi redakcji, adwokaci kurwa z pod biedronki. Tragiczny wypadek jest wtedy kiedy pijany kutas zabija dziecko na pasach. W aucie było ich pięciu, pięciu idiotów którzy nie zapobiegli wypadkowi choćby głupim słowem, Czesiek, nie zapierdalaj. Albo Czesiek obudź się. Co gorsza, Czesiek, nie pij podczas jazdy. Ale pedalstwo zawsze będzie żałowało idiotów nawet tych którzy sami się do grobu pchaja

Dodajesz jako: |