:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Toyota wypadła z drogi. Kierująca w ciężkim stanie.
Portal 24jgora.pl 15/03/2019 20:56

Poważny wypadek na drodze Mysłów - Lipa. Toyota wypadła tam z drogi i uderzyło w drzewo. Kierująca w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło po godzinie 20. Kobieta kierująca samochodem marki toyota straciła panowanie nad kierownicą. Auto wypadło z drogi, wjechało w zarośla i uderzyło w drzewo. Poszkodowana była zakleszczona w samochodzie. Wydobywali ją strażacy. Okazało się jednak, że jej stan jest bardzo ciężki. Trafiła do jeleniogórskiego szpitala. Samochodem podróżował również pies, któremu nic się nie stało. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej OSP Mysłów, OSP Kaczorów i JRG Jawor.

# Toyota wypadła z drogi. Kierująca w ciężkim stanie.

Reklama

toyota wypadła z drogi. kierująca w ciężkim stanie. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 22:38:28

    Ale co , jak to , samo wypadło?

  • gość 2019-03-15 22:52:00

    Kierująca JEST w ciężkim stanie. Na miejscu SĄ trzy zastępy. Dziennikarzyna nie wie, że zdanie powinno zawierać czasownik? Co to jest za nowa moda pisania?

  • gość 2019-03-15 22:57:56

    pierwsze ofiary objazdu Bolkowa, ta droga jest piękna i niebezpieczna

  • dj.... - niezalogowany 2019-03-16 07:19:33

    Nieśmiertelna z komórką przy uchu albo pisząca na fejsie!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 10:50:00

    Za wolno jechała

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 12:27:08

    Macie pojęcie jak się czuje rodzina? Jak macie sianon w głowie to poczytajcie gazetę. Znieczulica.

  • Paulina - niezalogowany 2019-03-16 13:18:06

    Nikt z Państwa nie był przy tym wypadku. Proszę, nie oceniajcie nie znając szczegółów. Mógł to być Państwa znajomy czy Rodzina. I wtedy nikt nie chciałby czytać takich komentarzy... Szanujmy się.

  • Gośćpoko - niezalogowany 2019-03-16 13:20:51

    Ta droga jest dla normalnych A nie dla samo bójców

  • Ewa - niezalogowany 2019-03-16 14:30:10

    Ludzie powstrzymajcie się od przykrych komentarzy. Kobieta walczy o życie, miejmy nadzieję, że wyzdrowieje.

  • QusSy - niezalogowany 2019-03-16 15:15:53

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! oby bez kalectwa się to wszystko zakończyło...

  • leo - niezalogowany 2019-03-16 15:37:46

    samobójczą jest ten kto pisze o innych takie podłe kolumnie i niema szacunki dla nieszczęścia.

  • gość 2019-03-16 18:12:01

    jechała ze spotu drajw klubu, tym razem bandyci sami sie eliminuja

  • gość 2019-03-16 18:29:53

    tak to jest jak kierownicę oddaje się pieskowi...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 19:49:33

    Dziewczyna walczy o życie... Zastanówcie się PALANTY co piszecie... Trzymaj się... Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. A może musiała zjechać bo ktoś z naprzeciwka jechał na czołówkę...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 20:38:49

    Tak trzymać nie oceniacie drugich

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 20:42:19

    jesteś idiota ocenajac drugich.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 20:44:41

    żal mi tych Idiotow jak pisza takie komentarze

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 20:47:40

    żal mi tych Idiotow jak pisza takie komentarze ,żal ,żal mi Was IDIOCI KTORZTPISZA TAKIE KOMENTARZE

  • wer - niezalogowany 2019-03-16 22:21:19

    Polecam jamniki do "zbierania" kleszczy z trawnika. Działąją!

  • Byłem. - niezalogowany 2019-03-17 00:53:17

    Byłem na miejsc wypadku z pierwszych udzielający pomocy. Na początku miałem dziwne spostrzeżenie na sytuację. Ale po zbliżeniu przeżyłem paraliż. Czy ktoś może udzielić informacji na temat poszkodowanej?

  • Paulina - niezalogowany 2019-03-17 10:11:13

    Żyje. I walczy. Jest pod opieką świetnych lekarzy. Trzymajmy za Nią kciuki, bo stan dalej jest bardzo ciężki.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 13:53:54

    Walcz dziewczyno!

  • gość 2019-03-17 13:54:19

    Trzymamy kciuki bardzo mocno.Walcz kobieto, walcz.

  • gość 2019-03-17 20:38:38

    Jest po czterogodzinnej operacji. Trzymajcie sobie kciuki, ja tymczasem się modlę.

  • gość 2019-03-18 08:41:07

    Będzie dobrze, musi być dobrze. Trzymamy cały czas kciuki, WALCZ, dziewczyno, WALCZ. Dziękujemy za informację.

  • gość 2019-03-19 08:24:34

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • gość 2019-03-20 17:35:34

    Dzień dobry, Czy ktoś może ma jakieś informacje na temat tej dziewczyny?

  • gość 2019-03-24 10:37:44

    Wczoraj podobno ciągle jeszcze była w śpiączce farmakologicznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-06 12:24:02

    Ola trzymaj się, jesteś super babka i musisz z tego wyjść!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-06 21:46:18

    Byliśmy pierwszymi osobami tam. Ciągle myślimy. Wracamy do tego i się martwimy. Jeśli można prosić o informację- będziemy wdzięczni. [email protected] .. Olu trzymaj się

  • gość 2019-05-12 22:45:39

    Dla tych wszystkich wszystkowiedzących klepiących ozorem w klawiaturę... Jak można oceniać kogoś tak okrutnie i pisać takie rzeczy. Nie wiecie, kim jest Ola, jak wiele dobra robiła na co dzień i jak cudowna to osoba. Młodziutka dziewczyna o ogromnym sercu, jechała uczyć się jeszcze lepiej pomagać innym a tu takie nieszczęście. Serio, zastanówcie się nad sobą.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 19:58:49

    http://oczami-bezdomnego-psa.pl/2019/05/kiedys-sama-to-przeczytasz/