:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, Tesco Wolności Cieplicach zamknięte - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 24/11/2018 14:33

W związku z licznymi zapytaniami naszych czytelników, informujemy że market Tesco znajdujący się przy ul. Wolności w Cieplicach został zamknięty.

Zamknięcie marketu jest następstwem planów firmy, która postanowiła wygasić oddziały przynoszące straty. Jednym z 13 sklepów jakie zdecydowano się zamknąć był ten przy ul. Wolności w Jeleniej Górze. Sklep był czynny dla klientów do końca października.

W związku z likwidacją pracę straciło ok. 50 osób. Niezadowoleni są także mieszkańcy. Według nieoficjalnych informacji codziennie zakupy robiło tam ok. 4 tysięcy osób. Teraz budynek pozostał pusty. Póki co nie ma informacji o jego dalszym przeznaczeniu. W odpowiedzi na liczne zapytania naszych czytelników informujemy, że na tą chwilę nie ma oficjalnych informacji czy budynek zostanie zagospodarowany przez inną sieć marketów.

 

Fot. Google Maps

Reklama

Tesco przy ul. Wolności w Cieplicach zamknięte. komentarze opinie

  • gość 2018-11-24 20:15:38

    No i nareszcie bo i tak nie cierpiałam tam chodzić pomimo, że bardzo blisko mieszkam. Panie były nieuprzejme , nigdy nie miały czasu na osługę klienta . Ważniejsze było układanie na półkach , krojenie sera i rozmowa z koleżankami. Akurat kiedy byłam obsługiwana przez panią ze stoiska mięsnego podeszła koleżanka , która nie patrząc na nic zaczęła ustalać jakie mięso jeszcze trzeba ułożyć , przerwano obsługę mnie i pani weszły do chłodni. Był to szczyt wszystkiego, na zwróconą prze zemnie uwagę zostałam zrugana i usłyszałam odpowiedź , że przecież muszą ustalić , a pani ma jeszcze do ustalenia wiele stoisk i nie ma czasu tu czekać. aż będę obsłuźona. I dlatego nie żałuję pań i sklepu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 20:41:48

    Niezadowoleni mieszkancy????a czy mieszkancy pamietaja jak budowali Tesco jak sie temu sprzeciwiali a dzisiaj “niezadowoleni mieszkancy”. Wiec ludzie zdecydujcie sie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 23:26:48

    Zawsze mnie dziwiło podejście Pań przy kasach samoobsługowych .Śmieją się w głos jak stukniete ,jedzą i piją na sklepie .Sama pracowałam w markecie i od (przekąsek )są przerwy . Drugie to stanie przy sklepie z papierosami w buziach .Kto wogóle zezwala na takie zachowanie ? Pomijając fakt siedzenia na parapetach w sklepie jak takie stado niewychowanych dzieciaków z patologicznych rodzin . Wcale mi nie żal tych ludzi bo tam każdy jak chce a produkty na półkach tak pomieszane że nie wiadomo co z czym .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 00:25:40

    Wkońcu!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 02:41:47

    Przynajmniej ruch się zmniejszył

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 02:48:10

    Za tą beznadziejną obsługę to i tak się dziwię że dopiero teraz zamknęli . Wiecznie kolejki a jak papierosy chciałeś kupić to dopiero było Wielkie wkurwienie . Rzadko chodziłem ,tylko jak musiałem ,ale jedzenia raczej nie kupowałem

  • Jel - niezalogowany 2018-11-25 12:26:24

    Sklep był beznadziejny, obsługa słaby temat bo na bank nie byli tam dla klientów do tego ten smród na wejściu z kibli. Na sklepie był syf puste półki i łaska że klient zostanie obsłużony. Ale to już standard w sklepach pod tym szyldem w JG nie jest wcale lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 19:29:34

    To już drugi w naszym Miastku tak wielki zamknięty,co z pustostanami zrobią,mam propozycję ,przerobić na hale sportowe,takie jak bilard,tenis stołowy,boks,i temu podobne.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 19:30:11

    To już drugi w naszym Miastku tak wielki zamknięty,co z pustostanami zrobią,mam propozycję ,przerobić na hale sportowe,takie jak bilard,tenis stołowy,boks,i temu podobne.

  • GośćFary - niezalogowany 2018-11-26 08:51:37

    Bardzo dobry sklep.Jak na ilość pracowników zatrudnionych dobra obsługa.Żal pracowników.

  • kość - niezalogowany 2018-11-28 10:36:02

    Cieplice coraz bardziej strasza. Dwa markety, pustostan po US w drodze do ''uzdrowiska'', Tesco zamkniete, budynek po warsztatach w ruinie... masakra. Termy sa, wow, halas na caly park bo muza nawala od rana, ptakow nie slychac. Szkoda bo to moglaby byc perelka, jak mista Kotliny Klodkiej, Kudowa albo Polanica, piekne parki, czysto ... Ehh moje Cieplice inaczej was z dziecinstwa pamietam.

  • Gośćkk - niezalogowany 2018-11-29 13:02:23

    Mieszkałem od urodzenia w cieplicach teraz to brzyd,ę się rym zakątkiem jagiellonska zjednoczenia to syf pełno pijaków i złodzieji

Dodajesz jako: |