:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szklarska Poręba : Zderzenie dwóch wózków na letnim torze saneczkowym

Interwencje, Szklarska Poręba Zderzenie dwóch wózków letnim torze saneczkowym - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 07/08/2019 16:42

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na zjeżdżalni grawitacyjnej Alpine Coaster w Szklarskiej Porębie. Turystyka trafiła do szpitala po tym jak w wózek którym jechała z dużą siłą uderzył kolejny, kierowany przez ...jej męża.

Alpine Coaster to zjeżdżalnia grawitacyjna znajdująca się w centrum Szklarskiej Poręby. Zjazd odbywa się na specjalnych wózkach na stałe zamontowanych do stalowych rur. Największą atrakcją toru jest tzw. „karuzela” zlokalizowana na końcu trasy.  „Karuzela” jest najwyższą tego typu w Polsce.  Podpory mają 9 metrów wysokości, ale ponieważ całość wybudowana jest na stromym zboczu,  zjeżdżający mają wrażenie, że jadą „nad dachami” miasta. Do tego jest wspaniały widok na Karkonosze.

Jednak korzystanie z tego typu atrakcji nie zwalnia od myślenia. Żadne przepisy nie ograniczą głupoty i brawury. Tak było i tym razem. Według relacji świadków mężczyzna zignorował znaki informujące o konieczności zmniejszenia prędkości i z dużym impetem uderzył wózek z którego wysiadała jego żona. Kobieta doznała bolesnych urazów i została zabrana do jeleniogórskiego szpitala. Zjeżdżalnia w związku z tym zdarzeniem została zamknięta na czas prowadzonych czynności.

Zderzenie dwóch wózków na letnim torze saneczkowym

 

 

Reklama

zderzenie dwóch wózków na letnim torze saneczkowym - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 17:45:41

    Albo Poznaniacy albo Warszawka, to są typowe głąby.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 17:50:47

    Albo miejscowe głąby ktorych tam nie brakuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 18:17:13

    Do tej szklarskiej to przyjeżdżają same cioty...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 18:22:44

    Pewnie któryś z drajfklubowiczow spowodował wypadek. Oni jeżdżą takimi autami co przeglądu nie przechodzi i hamulce nie działają.

  • gość 2019-08-07 18:26:01

    PEWNIE CHCIAŁ SIE ŻONKI POZBYĆ!!!

  • krzych - niezalogowany 2019-08-07 18:29:36

    Do idioty od komentarzy na drive club. ty masz coś z banią bo lubisz jak ci się ubliża na lewo i prawo, może ktoś w końcu ciebie pajacu upoluje i obije ryjek bo już nie idzie tego czytać pod każdym artykułem na każdym portalu. Jakie ty nudne życie musisz mieć żeby wylewać swoje frustracje na lewo i prawo. \njesteś dupkiem :)

  • gość 2019-08-07 19:14:26

    a kto ci każe czytać ciotko z drajf clopa? waszego klubika nie ma dzięki nam. I bardzo dobrze.

  • krzych - niezalogowany 2019-08-07 19:34:02

    pizdusiu nie jestem z drive club i szczerze mam na niego wy....ne ale nie mogę czytać tych twoich sfrustrowanych wypocin a co do cioty to pewnie masz ją co miesiąc :)

  • gość 2019-08-07 22:04:11

    hahahahaha i myślisz, że drajfciotko w to uwierzymy? ) daj siana krzysiu i idź zabawić sie ze swoim kubusiem puchatkiem.

  • gość 2019-08-08 01:41:21

    Na torze saneczkowym debilne zachowania jak na drogach. Głupota społeczeństwa jest PRZRAŻAJĄCA.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 07:43:42

    W wypadku brali udział sami sudzoziemcy bodajże Turcy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 07:44:13

    W wypadku brali udział sami sudzoziemcy bodajże Turcy

  • gość 2019-08-08 08:07:37

    taki Turek może mieć kilka żon więc o co takie halo

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 08:22:02

    Faktycznie jesteś żałosny,pod kazdym artykułem twoje obrazajace ludzi komentarze ale ty musisz miec nudne zycie,wspólczuje.

  • Do goscia który jest pizdusiem - niezalogowany 2019-08-08 09:13:56

    Jesteś Pizdusiem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 09:34:12

    Jeden artykul a dwie różne wersje ... na początku napisane ze żona uderzyła w pojazd kierowany przez męża a na końcu ze uderzył w nią jej własny mąż

  • Gośćn - niezalogowany 2019-08-08 09:34:15

    Je...ioza. jak ktos ma miec doswiadczenie w wozkach na jakiejs zjezdzalni. Powinno byc zielo czerwone swiatlo jak na zjezdzalniach. na plywalniach. Takie zjezdzalnie sa na calym swiecie a tylko w polsce taki chłam

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 10:54:07

    Gość który pisze te bzdety o drajw club nie ma cioty co miesiąc bo członkowie clubu go zgwałcili i jest teraz w ciąży

  • do zjebka z rozdwojeniem jaźni - niezalogowany 2019-08-08 12:39:09

    zjebku, musicie uwierzyć swojemu lekarzowi. On naprawdę cię nie oszukuje! Nawet jeśli był kiedykolwiek członkiem drive klubu, podczas wystawiania ci diagnozy nie chciał ci ubliżyć. Dochowaj proszę tajemnicy lekarskiej, i zamiast pisać tu w wyniku choroby, napisz wniosek do bolca o przyjęcie do szpitala na leczenie swojej przyjbanej głowy, lub najlepiej umów się z chirurgiem, on zrobi z nią użytek.

    hahhhhah

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 16:44:58

    Byłam w Szklarskiej Porębie i korzystałam z tej atrakcji .Nie jestem a i ciotą ,ani głąbem , ani bezmózgiem .Jesteśmy matką i pielęgniarką, kobietą , stosowałam się do przepisów ,ale niestety Ci , którzy jechali za mną już nie!!!!!

  • Nim - niezalogowany 2019-08-08 18:10:35

    Góra dół tak działają wajchy Janusze i Grażyny z Poznania i Warszawy nie kumają

  • Gość3 - niezalogowany 2019-08-08 19:56:25

    Głupie kapeluchy. Widać że jakiś pusty Januszek. Wyjebane na znaki itd. A potem się dziwią że tragedia. Pojeby przyjezdzają do tej Szklarskiej. Nawet chodzić nie potrafią , bo wyłażą na drogę tam gdzie pasów brak. Warszawiaki i Poznaniaki to już w ogole patola.

  • Aguś - niezalogowany 2019-08-08 23:50:44

    Wszyscy jesteśmy tacy sami, każdy zamiast się wspierać, jeden drugiemu przypierdololi łatkę.

  • Aguś - niezalogowany 2019-08-09 00:53:39

    Odniosłam się do sytuacji grzecznie i mój wpis został zdjęty. Ludzie nie macie więcej problemówm. Trochę pokory

  • Aguś - niezalogowany 2019-08-09 00:54:20

    Odniosłam się do sytuacji grzecznie i mój wpis został zdjęty. Ludzie nie macie więcej problemówm. Trochę pokory

  • Ania - niezalogowany 2019-08-09 08:44:16

    Bylam jechalam z koleżanką było super

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 09:21:21

    Proszę nie obrażać ludzi z Poznania i Warszawy bo te "głąby" jak ich nazywacie zostawiają u Was niemałe pieniądze. A ponoć ten rejon słynie z tego że ludzie są tu bardzo sympatyczni jak widać po tych komentarzach to chyba nieprawda

  • TakiKtoś - niezalogowany 2019-08-11 10:52:18

    Nie ma to jak wyżyć się w internecie :)

Dodajesz jako: |