:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Szklarska Poręba Tragiczny wypadek centrum miasta - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 22/12/2018 20:57

W samym centrum Szklarskiej Poręby jadące ze spora predkością auto wypadło z jezdni i uderzyło w budynek. Kierowca (78-letni mężczyzna) poniósł śmierć.

Zgłoszenie o kierowcy jadącym zygzakiem na trasie z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby służby otrzymały kilka chwil przed tym tragicznym wydarzeniem. Sposób jazdy kierującego jeepem grand cherokee był mocno podejrzany.

Niestety auta nie udało się zatrzymać. Tragiczny epilog tej jazdy miał już miejsce w Szklarskiej Porębie. Auto na wjeździe do miasta przejechało przez wysepki rozgraniczające pasy ruchu, dosłownie kosząc wszystkie znaki. Po kolejnych blisko dwustu metrach samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, przebił się przez barierki i wybił w powietrze uderzając w ścianę lokalu gastronomicznego. To prawdziwy cud, że nie uderzył w żadnego pieszego. 

Służby ratunkowe przybyły na miejsce niemal natychmiast. Kierowca dawał jeszcze słabe oznaki życia ale reanimacja nie przyniosła rezultatu. Lekarz pogotowia stwierdził zgon. Ulica Jedności Narodowej w Szklarskiej Porębie została całkowicie zablokowana. Na miejscu jest prokurator oraz policyjni technicy. utrudnienia potrwają ok. 3-4 godzin,

Reklama

szklarska poręba - tragiczny wypadek - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:38:12

    Ale kierowca był piany czy jak

  • Wopiusz - niezalogowany 2018-12-22 21:38:29

    Słabi giną

  • gojść - niezalogowany 2018-12-22 21:41:05

    Święta spędzi w niebie

  • K. Wiśniowski - niezalogowany 2018-12-22 21:41:22

    Pozdro Malina

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:41:43

    Nie był pijany. To starszy Pan 76 lat. Źle się czuł a chciał do domu dojechać zapewne.

  • gość 2018-12-22 21:43:31

    Głodny był jechał po pizze

  • PietraS - niezalogowany 2018-12-22 21:43:38

    Sluchajcie tepaki❗❗❗❗❗❗❗❗ zaden drive club to byla starsza osoba mij wójek 70 lat

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:49:29

    Masakra. Takim starym ludziom niech zabierają prawo jazdy, a nie pozwalają im na drodze jeździć. Musiał szybko jechać skoro tak wyleciał. Stary dziad

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:53:14

    Kolego , Twój wujek i czuł się źle ? Normalny człowiek nawet koło 70 tki nie jechałby aż z Jeleniej zygzakiem do szkl tylko by się zatrzymał i wezwał pomoc albo zadzwonił np do Ciebie

  • gość 2018-12-22 21:53:48

    ile ci narkomani i alkoholicy beda pisac o drive club???

  • mieszkaniec SZP - niezalogowany 2018-12-22 21:56:26

    dziwie się, szkoda człowieka to przede wszystkim. źle się czuł, zatrzymuje się, dzwoni na 112 i czeka na pomoc a nie jedzie jedzie jedzie jedzie i do domu nie dojechał. całe szczęście , że nikogo po drodze nie zabił.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:57:46

    Może zasłabł debile, a nie odrazu drive club

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 21:59:35

    Dla rodziny starszego Pana wyrazy współczucia, natomiast reszta komentujących powinna się wstydzić za swoje niskie komentarze. Przykre.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:01:03

    Dla rodziny starszego Pana wyrazy współczucia, natomiast reszta komentujących powinna się wstydzić za swoje niskie komentarze. Przykre.

  • Gość888 - niezalogowany 2018-12-22 22:04:46

    Starszy schorowany Pan jedzie 20 kilometrów zygzakiem? Konkrety podajcie ale trzeźwy zygzakiem raczej nie jeździ ważne że zabił tylko siebie szacun

  • Wopiusz - niezalogowany 2018-12-22 22:05:51

    70 lat i pijany ??? To ciekawe gdzie i z kim pil??

  • noajak - niezalogowany 2018-12-22 22:06:36

    Dla rodziny współczucia ... no tak, bo gdyby przez tak debilne zachowanie zabił kogoś z twoich bliskich tez byś taki miłosierny był zapewne...

  • gość 2018-12-22 22:13:05

    był pijany .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:14:31

    Kolejny pijak albo kretyn się zabił i tylko siebie to ok tylko gdzie mu postawią krzyż? Na barierce czy w witrynie sklepowej? Taka już u nas debilna moda dublowania cmentarzy może ktoś wie po co to komu?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:25:45

    Same debile na tej stronie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:32:23

    Właściciel strony kocha czytać debilne komentarze pod tragicznymi zdarzeniami i dlatego zezwala na komentowanie. Zero godności i uczuć ludzkich ma J. W.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:35:37

    Dobrze że nikt nie szedł chodnikiem. Rodzina z dziećmi lub wieksza grupa ludzi. Wtedy dopiero by była tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:36:16

    Szanowni jeżeli jadaca osoba w trakcie podróży dostaje zawału nie jest świadoma swoich czynow nie wie do końca czy się zatrzymała czy jedzie dalej staje się osoba wyłączona z codzienności. Stwierdzenie że mogła się zatrzymać jest nie do końca możliwe. Trzymając wcisniety pedal gazu nie panuje nad autem.
    Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:38:22

    Kondolencje dla rodziny.

  • gość 2018-12-22 22:40:29

    jeszcze ten ułom z Piechowic z 25letniej audi a4 w kombi co jeździ na żółtych halogenach do dojechania, jak pało nie wiesz do czego służą te światła to zostaw tą padline pod domem albo oddaj na celwiskoze

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:45:41

    Po pierwsze chodnikiem szły 3 panie z Panem i mało co a również by stracili życie w tym wypadku
    Brakowało dosłownie kilku minut
    Co do sprawcy nie mogę się wypowiedzieć aczkolwiek o ile to ten pan co myśle to lubił jeździć po alkoholu i boje się ze to w dużej mierze przyczyniło się do wypadku

  • PietraS - niezalogowany 2018-12-22 22:48:21

    Sluchajcie te wasze komentarze sa żenujące w ten sposob piszac o osobie ktora tragicznie zginęła nie okazujecie wspolczucia rodzinie ktora przechodzi traumę.Wiem cos o tym ❗❗❗❗❗❗ Moja mama jest siostra rodzona dla mnie to był moj wójek.Piszecie te komantarze jakbyscie byli chorzy na niedojebanie mozgorze❗❗❗❗.Uszanujcie zmarla osobe i PROSZE NIE WYPOWIADAJCIE SIE BO TO NIE W 11.❗❗❗❗❗❗❗

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:48:48

    Głupie tłumaczenie policji.
    Zgłoszenie dostali jak auto było przed wjazdem do jeleniej.
    Ciekawe że przez taki kawał drogi żaden patrol go nie zatrzymał...

  • gość 2018-12-22 22:51:07

    Jak by tam nie było, w aucie powinien być czuwak jak w elektrowozie. Przedpiśca napisał: " Trzymając wcisniety pedal gazu nie panuje nad autem." Pitolenie o Szopenie. Może na prostej, ale nie na tak krętej trasie jak do SzPoręby. Czysty przypadek że nie było nikogo na chodniku.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:51:35

    DO CHOLERY. LUDZIE. TO NIE BYŁ PIJAK ANI NIE BYŁ PIJANY. TO STARSZY CHORY CZŁOWIEK. MOŻE PRZECHODZIŁ ZAWAŁ, UDAR ITP, ŹLE SIĘ CZUŁ WIĘC MYŚLAŁ ŻE DOJEDZIE. JECHAŁ AUTOMATEM WIĘC SKUPIŁ SIĘ ABY DO DOMU DOJECHAĆ. NIE PRZEWIDZIAŁ ZE TAK SIĘ TO ZAKOŃCZY. MIAŁ NIEMAL 80 LAT. NIE OCENIAJCIE !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:57:23

    Nie ważne, że nie był pijany. Jeśli źle sie czuł nie powiniem wsiadać za kółko. Przykra sytuacja, ale dobrze że innym osobom nie zrobił krzywdy. Takich tragedii jest stanowczo za dużo.

  • gość 2018-12-22 23:00:19

    taaa jeden pisze ze miał 70lat drugi że 80lat, po prostu był na % i kropka. Na szczęście nikomu nie zrobił krzywdy. A jak ktoś źle się czuje to niech zjedzie na bok i wezwie pomoc a nie jedzie 25 km i stanowi poważna zagrożenie dla innych uczestników ruchu. GAMONIE.

  • Gościowa - niezalogowany 2018-12-22 23:33:29

    Wstydzilibyscie się.

    Pomyślcie o rodzinie tego kierowcy a nie rzucacie te żałosne komentarze jak jeszcze nic nie wiadomo.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 23:35:18

    Czy to ten pan co jeździł jeszcze czerwonym biuckiem?

  • Jaaa - niezalogowany 2018-12-22 23:35:58

    Moim zdaniem komentarze powinny byc zablokowane. Rodzina pewnie przezywa tragedie a mało mądrzy za ekraników klepią nędzne komentarze. A w d...e byli i gówno widzieli. Najłatwiej osądzic ze pijany. A za kółkiem moze wydarzyc sie wszystko. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 23:40:49

    Jaki lekarz z pogotowia skoro na miejscu był zespół P?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 23:43:49

    przez te wysepki akurat przechodziłam kiedy samochod uderzał w znaki, całe życie mi przed oczami przeleciało nie mogę w to uwierzyć ze dalej tutaj jestem haha

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 00:41:06

    W artykule tak naprawdę to nie jest podany wiek kierującego to raz. Dwa, jeśli człowiek dostaje zawału lub udaru to nie jest w takim stanie, żeby ponad 20 km jechać krętą drogą. Że nie panuje nad sobą - jak ktoś wcześniej napisał. Dla mnie to są totalne brednie. Więc jazda zygzakiem od razu kojarzy się z byciem pod wpływem alkoholu. Szczęście w nieszczęściu, że tylko jedna ofiara. Bo mogło być ich zdecydowanie więcej, gdyby ktoś tamtędy przechodził. A z tym Drive Clubem to jakaś psychoza. Ręce się załamują.

  • OLIWIA - niezalogowany 2018-12-23 00:59:07

    Woah... Przykro mi się to czyta. Nikt nie pojmuje, że to starsza osoba, która chciała tylko wrócić do żony i syna... Chciala z nimi spędzić święta... To co piszecie jest straszne, bardzo krzywdzące dla rodziny i bliskich... Nic nie wiecie a piszecie, jakbyście siedzieli z nim w tym aucie... Nie życzę wam takiej tragedii....

  • gość 2018-12-23 02:43:33

    Beło jak beło. Gdzie był Anioł stróż i towarzysz Krzysztof sw. ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 03:11:26

    Aż mnie ciary przeszły. Pewnie go mijałem bo wracałem z rodziną ze Szklarskiej do Jeleniej a w Szklarskiej było spokojnie. Przed Jelenią 2 wozy straży i 1 radiowóz jechał w przeciwnym kierunku. Po drodze też nie zauważyłem nic żeby ktoś jechał zygzakiem. Szczęście że nikogo nie uderzył. Kondolencje dla rodziny, smutne święta będą.

  • dj.... - niezalogowany 2018-12-23 06:13:13

    Sezon na świątecznych pijaczków rozpoczęty, napewno wracał z opłatka ze śledzikiem. Opublikować zdjęcie sprawcy wówczas wszystko będzie jasne czy pił i z kim.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 08:19:10

    Proszę redakcję 24jgora o wyłączenie komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 08:47:23

    Facet nie wyłączy komentarzy bo to mu podnosi ilość wejść na stronę a tylko to się dla niego liczy. On nie ma serca.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 08:51:56

    A jaka to redakcja. To zwykły chłam żyjący z sensacji

  • gość 2018-12-23 09:20:47

    Komentarze nie świadczą o redakcji tylko o komentujących. Każdy sam sobie wystawia świadectwo. Z każdego narzędzia trzeba umieć korzystać. To, że korzystają z niego również idioci jest tylko smutnym dowodem na stan umysłu części polskiego społeczeństwa. Jeżeli idiota chce wszystkim wkoło pokazać, że jest idiotą to jego sprawa. Jednak blokowanie komentarzy wszystkim z winy kilku idiotów do niczego nie prowadzi. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 09:38:54

    Pamiętam wpisy po moim wypadku-nawalony, 150km na budziku itp. A ja przechodziłem zawał i zaliczyłem czołowe z TIR-em. Żyje, chodzę a kulach smaczku dodaje fakt, że zostałem wyrokiem sądowym ukarany grzywna 150zl za spowodowanie zagrozenia na drodze. Dobrze, że tylko ja byłem poszkodowany w tym wypadku bo inaczej byłbym jeszcze wleczony po sądach w sprawie odszkodowań. A co do w/w wypadku to darujcie ludziska ale nic nie jest wieczne i dane na zawsze zwłaszcza rozum więc zmiłujcie się nad bliskimi tego Pana. Jemu nie pomożecie a rodzinie zgotowaliscie istne lewackie swieta. Ja wiem jak bolą słowa i nieszczere współczucie. Tak więc spokoju na te święta wszystkim i tym piszącym i tym cierpiacym.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 09:58:27

    A mnie nadal ciekawi czy jakiś debil postawi mu krzyżyk w witrynie sklepowej a może na wysepce? I gazeta nie jest tu winna tylko grupa kretynów piszących.

  • GośćDo PietraS - niezalogowany 2018-12-23 10:01:47

    Twój wujek? W tym temacie szkoda.Ale...prawda jest taka że chlał i najebany jeździł i tutaj ch...z nim.Jednego tukana mniej

  • Prawnik - niezalogowany 2018-12-23 10:37:07

    Informacja do administratora proszę o blokadę komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 10:38:34

    Jeśli ten człowiek był pijany, podkreslam jeśli, to niestety, sam sobie zgotowal taki los. Jeśli był pijany, nie ma żadnej taryfy ulgowej, w pełni zasluguje na krytykę. Nawet ta najbardziej zajadła... Jeśli był trzeźwy, wówczas to wielka tragedia, na którą powinna spaść kurtyna milczenia...

  • Do prawnik - niezalogowany 2018-12-23 10:43:55

    Na jakiej podstawie???

  • wer - niezalogowany 2018-12-23 11:30:57

    Pewnie. Zatuszujcie sprawę i przestańcie komentować. Bo to mój pijany wojek i rodzina nie może sie dowiedziec.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 13:41:07

    Czlowiek ktory sie zle czuje staje i jesli moze wzywa pomoc. A tu znaki i wysepki na drodze z jeleniej porozwalane kierowca nie reaguje na znaki innych kierowcow , wali z duza szybkoscia /co widac na monitoringu/ w chodnik gdzie wlasnie przechodzi czworka przechodniow to conajmniej dziwne

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 13:44:42

    To filmik z montoringu jak sie to oglada to ciary biora

  • gość 2018-12-23 21:28:22

    pijany, potwierdzone info

  • Hejka - niezalogowany 2018-12-24 10:24:15

    Czy był pijany, czy miał zawał, czy udar to stwierdzą badania, te wasze wypowiedzi typu "Nie znam się, ale się wypowiem i od razu się pośmieje chuj wie z czego" są tak żałosne, że gdy to czytam to się zastanawiam w jakich patologicznych rodzinach musieliście dorastać, bo kto jak kto ale to przecież rodzice wychowali was na takie nieludzkie życiowe spierdoliny, bez szacunku do drugiej osoby. W Internecie każdy jest odważny, tak samo i w moim przypadku było, opisany wypadek na 24jgora i Wszycy się śmieją, ale tylko w Internecie. Bo Wszycy którzy są odważni anonimowo to zwykłe kurwy które nic w życiu nie osiągną, i są życiowymi pizdami na strzała. A by któryś w pysk wyłapał to by na policje poleciał, takie chojraki kurwa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 11:35:54

    Te hejka, nie podnieca się tak nie zdrowo :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 12:31:48

    Jestem za wprowadzeniem eutanazji dla duzej większości osob tutaj komentujacych...!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 13:39:04

    Jeżeli na prawdę jechał pijany, TO SPOTKALA GO ODPOWIEDNIA KARA . ;) BUZIACZKI

  • Gość - niezalogowany 2018-12-27 09:34:41

    Okazało się że leśny dziadek miał ponad 2 promile, ale jestem pod wrażeniem wszystkich dzbanów tak zaciekle broniących pijaka.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 14:24:04

    Pijak to Cię zrobił pajacu

Dodajesz jako: |