:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal 24jgora.pl 23/12/2018 11:33

Wczoraj wieczorem w centrum Szklarskiej Poręby doszło do tragicznego wypadku. Jeep staranował barierki i uderzył w budynek. Czwórka przechodniów tylko cudem uniknęła śmierci. Wypadek zarejestrowała kamera monitoringu.

Wczoraj (22.12.2018) tuż przed godziną 19. w Szklarskiej Porębie przy ulicy Jedności Narodowej doszło do tragicznego wypadku. Jeep prowadzony przez 78. letniego mężczyznę staranował barierki i wpadł na chodnik uderzając w ścianę budynku tuż obok czwórki przerażonych przechodniów. 

Na mrożącym krew w żyłach nagraniu z kamery monitoringu widać jak niewiele brakowało do jeszcze większej tragedi. Niczego nie świadomi turyści tylko co zdążyli się odwrócić by zobaczyć pędzące na nich auto. Pojazd z wielkim impetem uderzył w schodki na chodniku i krawędź budynku centymetry przed przerażonymi ludźmi.

Kierujący jeepem, z nieustalonych przyczyn jadąc od strony Jeleniej Góry, zjechał na przeciwległy pas, przebił barierki i uderzył w budynek, uszkodzenia są duże więc prędkość musiała też być duża, nie było to raczej zasłabnięcie. Otrzymaliśmy informacje, że już wcześniej ten kierowca zachowywał się niebezpiecznie na drodze – poinformował Krzysztof Długosz z Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. 

video: OSP Szklarska Poręba

Reklama

szklarska poręba - komentarze opinie

  • Euro - niezalogowany 2018-12-23 12:39:25

    Oszukać przeznaczenie 8

  • Słynna Praczka - niezalogowany 2018-12-23 12:54:42

    Matko jedyno! Ja to normalnie, miałbym kalesony do wymiany w takim przypadku.

  • Tadeusz N. - niezalogowany 2018-12-23 13:09:38

    Gość prawie zabił moich znajomych, gdyby przeżył i tak byłby do dojechania, kurwa debil.

  • pan pelixo - niezalogowany 2018-12-23 13:12:02

    na szczynście żodyn nie zginoł

  • gość 2018-12-23 13:31:19

    Tadeusz N A gdyby to był atak serca, omdlenie lub cokolwiek. Dlaczego od razu piszesz "debil , gdyby przeżył i tak byłby do dojechania"?, Facet miał 78 lat, może był lekarzem i uratował kilka żyć, a może był żołnierzem i walczył o wolność Polski? Dlaczego wydajesz na człowieka wyrok skoro nic o nim nie wiesz?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 13:50:16

    Sprawiedliwości stała się zadosc

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 13:50:38

    Panie Tadeuszu N. Niezależnie od przyczyn tego wypadku z dokonanego wpisu wynika żeś to zwykły debil i matoł.

  • Locke - niezalogowany 2018-12-23 13:56:49

    Skąd się biorą postacie typu Tadeusz N? Chyba produkt zatrutego powietrza w Kotliniem

  • dj.... - niezalogowany 2018-12-23 14:02:00

    Bo teraz jak się wychodzi z domu to się żegna z całą rodziną tak jak wyprawa na wojnę nie wiadomo czy się wróci cały.

  • gość 2018-12-23 14:13:22

    Gdyby nie te schodki to poszedł by w ludzi. Tylko to ich uratowało!

  • Daniel - niezalogowany 2018-12-23 14:32:18

    78 lat i za kółko chyba trzeba się zastanowić i pomyśleć o innych ludziach.
    Współczucia dla rodziny i dzięki Bogu że nie jest to większa tragedia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 14:45:46

    O jednego nieodpowiedzialnego dziadka mniej. Przynajmniej ludzi nie zabił, dobrze, że tylko siebie.

  • gość 2018-12-23 15:19:34

    wypadki są wszędzie , ale tutaj na kilometr kwadratowy ,co widać po komentarzach,
    normalnych ludzi najmniej

  • Gość skura i kość - niezalogowany 2018-12-23 15:44:34

    Bo Tadek N to homo

  • Niedźwiedź - niezalogowany 2018-12-23 15:47:01

    Tadeusz N jedyny debil jakiego widzę to z ciebie pajacu!!!!

  • gość 2018-12-23 15:47:15

    no ale młodzi kierowcy najniebezpieczniejsi .... a tu proszę ... człowiek 78lat chory na cukrzycę i z brakiem wyobraźni mogło kosztować życie 4 osób

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 16:18:29

    Cukrzyca, to chyba nie wszystko w tym przypadku...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 16:43:16

    To był pijak i Tadeusz N ma racje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 17:10:17

    Ludzie po 70 nie powinni wsiadać za kierownicę. To jest już taki wiek. A jak by zrobił coś tym ludziom .... Nie powinno się rozliczać i szykanować,ale on nie powinien jeździć i rodzina powinna o tym wiedzieć.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 17:16:28

    Jeżeli to ten z białej doliny to miał chory ale muzg o ile wogule miał sam kiedyś ledwie uciekłem spod jego maski więc wogule mi go nie jest żal jednego psychol mniej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 17:37:35

    Tadeusz N, po co odrazu takie słowa, że debil i takie inne. Kierowca był chory miał cukrzycę nie przyszło Ci do głowy, że w tym momencie mógł mu spaść cukier i zasnął to jest chwila, jeżeli wogole wiesz jak wygląda cukrzyca i jej objawy w każdej chwili albo spada albo rośnie cukier i w obydwu przypadkach zasypiasz.

  • Justus - niezalogowany 2018-12-23 19:46:14

    Wiele osób tu komentujących jest mało inteligentnych i pozbawionych wszelkiej empatii i odruchów ludzkich...jak można życzyć komuś źle, bo miał 78 lat to nie może prowadzić auta, albo ze sprawiedliwości stało się za dość bo zginął?...Ten Pan chorował na cukrzycę, w chwili wypadku mógł dostać zapaści i stracić przytomność, mogl dostać zawału...wielu młodych kierowców częściej powoduje wypadki a ni żeli starsze osoby...życzę by wam zaszkodził ten wasz własny jad którym plujecie i tak hejtujecie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 20:00:10

    Tak, tak! „Miał cukrzyce, zasłabł, spadł mu cukier” Oczywiście.., i tak z ta”cukrzyca” szalał od samej Jeleniej... Wydaje mi się, iż ktoś tu usilnie próbuje zataić prawdę... Niestety, wszystko wskazuje na to, iż ten dziadek wsiadł za kółko pijany jak bela!

  • gość 2018-12-23 20:14:29

    A wystarczyło po drodze w Biedrze kupić jakiś słodki likier i cukier by się unormował w mig. Po czystej zawsze cukier spada - trzeba uważać.

  • Antyhejter - niezalogowany 2018-12-23 20:46:51

    Standardowo musi znaleźć się kilku lub jeden dupek bo nie wiadomo kto dodaje te wpisy, co wyróżnia się z tłumu mózgiem wielkości ziarnka grochu. Aby dowalić innemu i obrazić i tylko anonimowo bo inaczej to zwykły tchórz i frajer z kompleksami. Do wszystkich hejterów co boją się z domu wychodzić bo im cegła na łeb spadnie, siedźcie w tych zasranych swoich norach i oglądajcie swoje zboczone filmiki i przestańcie zaśmiecać dyskusje ludzi myślących bo wasze podejście do życia można co najwyżej o kant dupy rozbić. Cieszcie się że nie byliście na miejscu przechodniów bo pewnie mieli byście pełne portki. A mi osobiście szkoda każdego kto tak marnie skończył i pamiętajcie że nie trzeba mieć 78 lat żeby jadąc zgodnie z przepisami stracić przytomność z jakichś zdrowotnych problemów niezależnych od nas. Kondolencje dla rodziny starszego Pana :-(

  • gość 2018-12-23 20:53:02

    Tak k#[email protected] spadł cukier.... i jeszcze przejechał kilkaset metrów.... śmiechu warte... rozpierdolił pół szklarskiej na wjeździe, więc tam powinien sie zatrzymać. Ale jechał dalej... pijak [email protected]$%#@ny..

  • gość 2018-12-24 08:25:59

    tiaaa... Tadeusz N. .. pustak z Ciebie straszny, nie wiesz dobrze jak było, ciesz się, że masz tych znajomych jeszcze .... bo ich też można by "dojechać" szybciutko.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 09:23:29

    Zasłabł w Jeleniej Górze i tak dojechał do Szklarskiej... Przecież policja miała zgłoszenia, że jedzie szybko z Jeleniej Góry, więc to nie było zasłabnięcie ani nagły wypadek...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 12:43:05

    Znam tego Pana od lat, nie był lekarzem ani zbawcą ludzi. Tak jeździł od lat. Zawsze szalał. Jego syn też uczestniczy w rajdach. Wszystko możliwe, że mógł być pod wpływem.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 13:50:58

    Antyhejter.

  • Walkie talkie - niezalogowany 2018-12-24 16:29:55

    Pan ewidentnie przesadził z alkoholem i wsiadł za kółko po spożyciu i żadna bajeczka o cukrzycy tego faktu nie przesłoni. Nie od dziś wiadomo, że lubił miewać wcześniej takie stany. Więc szczęście w nieszczęściu, że krzywdę zrobił sobie tylko samemu - a nie jeszcze komuś?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 18:17:06

    Wiem od jednego strażaka który go wyciągał że gość był pijany a w aucie była jeszcze rozpoczęta flaszka wòdki