:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Dzieci, Świąteczny kiermasz Piechowicach - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 08/12/2018 19:30

Magię zbliżających się Świąt Boże Narodzenia można dziś było poczuć w Piechowicach. Wszystko za sprawą dorocznego jarmarku zorganizownego przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1.

Szkolny jarmark  co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Impreza której tegoroczna edycja była już 17. z kolei, wpisała się na stałe w tradycję miasta. Dziś mogliśmy zobaczyć m.in. występy artystyczne przygotowane przez uczniów szkoły. Nie zabrakło różnego rodzaju wyrobów i ozdób świątecznych. Rodzice aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy i upiekli pyszne ciasta, które można było skosztować na miejscu.  W holu szkoły mogliśmy podziwiać wyjątkową wystawę. Mowa o świątecznych szopkach wykonanych przez uczniów w ramach konkursu. Trzeba przyznać że szopki robiły naprawdę spore wrażenie

Reklama

Świąteczny kiermasz w Piechowicach komentarze opinie

  • gość 2018-12-08 21:36:38

    Poprzednia rada miasta zawsze odwiedzała kiermasz i wspierała szkole. Ciekawe gdzie ci wszyscy co jeszcze niedawno ża głosami biegali. A pan burmistrz dotrzymał tradycji i zostawił trochę grosza na dzieciaki ????? Bo nie o te stroiki i ciasto chodzi a pomoc naszym maluchom.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 11:03:48

    Radni przydzielili sobie podwyzke diet a teraz beda podwyzki podatku i smieci ake fajni radni

  • gość 2018-12-09 12:03:39

    2 SORT PIECHOWICKI TU SIE WYPOWIADA?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 13:30:27

    I bardzo dobrze że nowy burmistrz nie obskakuje wszystkich imprez jak Pan od krakowiaka, lans i pokazywanie się to już było teraz potrzebne jest działanie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 16:39:20

    No to odezwała się obrończyni... Hihi Czas pana burmistrza zajmuje jego osobista pani burmistrz. No co ty nie wiesz?

  • gość 2018-12-09 16:51:39

    Nowy burmistrz chyba żadnej imprezy jeszcze nie obskoczył a może już sam powinien pokazać się mieszkańcom, wielu nadal nie wie jak w realu wygląda ? A jeszcze sam nic nie zrobił, więc za przedmówcą powtarzam -co to za obrończyni się odzywa

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 17:06:57

    Kurczę szkoda tych piechowic . Czyli mamy trolandie. Niestety nie wracam tutaj ... Brak perspektyw i znowu kibel.

  • gość 2018-12-09 18:27:15

    Z żona był na festynie. Stroik kupili. Zatem tradycje podtrzymał. I mozna było go zobaczyć jak wyglądał - kto chciał.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 19:22:14

    Ojjj ale wydarzenie z żona. A gdzie była w wcześniej. Teraz jak całe piechowice huczą to już po fakcie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 19:40:04

    Z czyja żona???? Nie znam. Znam w.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 21:26:07

    Pan burmistrz byl ma festynie, ogladal prawie wszystkie występy dzieci, również dołączył sie do akcji, jak ktos nie wiem jak wyglada nowy burmistrz to znaczy, że nie interesuje sie sprawami miasta, wiec lepiej nie wypowiadajcie się, jak nie wiecie jak jest!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 23:11:32

    Wiem jak wygląda. To nie o to chodzi. Wiem tez jak wygląda pani burmistrz.

  • gość 2018-12-10 08:41:27

    Informacje super wiarygodne "stroik kupili". Ale jak do tej pory to jest najlepsza informacja.

  • gość 2018-12-10 13:07:03

    Mam nieśmiałą prośbę : Z różnych wpisów wynika, iż p. Kubielskiego poproszono , aby kandydował, bardzo proszę - może ci proszący ujawnią się z imienia i nazwiska. Nie ma się czego wstydzić a dobrze jest wiedzieć komu mieszkańcy mają być wdzięczni.

  • gość 2018-12-10 13:07:28

    Mam nieśmiałą prośbę : Z różnych wpisów wynika, iż p. Kubielskiego poproszono , aby kandydował, bardzo proszę - może ci proszący ujawnią się z imienia i nazwiska. Nie ma się czego wstydzić a dobrze jest wiedzieć komu mieszkańcy mają być wdzięczni.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 15:12:17

    Tak. Chętni się dowiemy, kto ma takie parcie na władzę i rządzi teraz w Piechowicach?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 15:14:08

    Baba rządzi!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 16:10:03

    Dlaczego radni podniesli sobie diety malo maja a Birmisyrz sie na to zgodzil

  • gość 2018-12-10 21:32:46

    Chmie...ka, Tek...ń, Wi....lk, Mar...ś

  • gość 2018-12-10 21:37:01

    To była transakcja wiązana oni burmistrzowi maksymalne wynagrodzenie jakie mozna sobie wyobrazić a oni sobie też maksa. Ci ludzie szli z maksyma na ustach, dla ludu, pomoc gospodarzowi. I co sie okazało nachapac kasy a prym wiedzie przewodniczący. Zobaczycie oświadczenia majątkowe to sie dowiecie po co poszli i kto jakie długi ma,

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 22:19:59

    Nawet niech porządna władza ma godziwe uposażenie. W końcu to jest uczciwe. Ale myślę o dobrej władzy, która najpierw coś dobrego powinna dla miasta zrobić wykazać się a nie tylko wpaść po swoje i zmieniać na gorsze. To bardzo zły początek rządzenia. Ot Taki gospodarz .

  • gość 2018-12-10 22:48:42

    Ciekawe jak pani Tekień, która w ulotce wyborczej popierała Kubielskiego teraz się tłumaczy swojej wspólnocie z tych zmian.

  • gość 2018-12-11 08:28:48

    Jeśli te sugerowane nazwiska są prawidłowe (a tak też głoszą plotki ) to smutne ,że "Proszący "p.Kubielskiego działali w dobrej swojej intencji , nie wzięli za nic odpowiedzialności, a jedynie wpłynęli być może na pozostałych dla których byli Wyrocznią. Trzeba się Uczyć i to szybko, bo strach pomyśleć jaki może być " króliczek "ZA 5 LAT.. Czy tak należy postępować , działać PRZECIWKO , a nie ZA PIECHOWICAMI . Co ze Wspólnotami - to jest duży znak ? Może nie będzie najgorzej i tego im życzmy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 14:05:49

    Głosowałem za Kubielskiego, ale plotki niosą ze nim pewna pani steruje. Co to za kobieta? Skąd ona? Ktoś wie?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 14:37:11

    Nie ma co mówić o plotkach osoby które popierały Kubielskiego podpisały się na ulotce wyborczej Tekień Kolodziejczyk Maraś Chmielewska Daniło. To ze pan Kubielski nie jest osoba samodzielnie podejmująca decyzje wiedział tez Rudolf wiec nie powinna dziwić suflerka na tylnej kanapie

  • gość 2018-12-12 09:44:21

    Tak bywa gdy wyborcy nadal darzą wiarą w "dobre intencje " osoby ,które które kiedyś funkcjonowały publicznie , a teraz działają z sobie wiadomych względów. Trudno przyjąć, iż wyżej wymienieni nie wiedzieli kogo popierają . Może teraz będą czuli się w moralnym obowiązku merytorycznie wspierać swojego kandydata ? A co za kobieta stoi za burmistrzem , ponoć kilka kobiet.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 11:11:56

    Suflerka... Hahaha

  • gość 2018-12-16 17:06:26

    Dobra nie jest zła!!!

Dodajesz jako: |