:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek trasie Jelenia Góra Wrocław - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
24/11/2018 17:40

Do tragicznego wypadku doszło dziś pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca auta osobowego, które wypadło z drogi.

Do wypadku doszło na krajowej piątce w okolicach Strzegomia. Na wysokości miejscowości Granica bmw wypadło z drogi i wielokrotnie dachowało. Kierowca zginął na miejscu. Droga została zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu jest prokurator.

Reklama

Śmiertelny wypadek na trasie Jelenia Góra - Wrocław komentarze opinie

  • jak nic - niezalogowany 2018-11-24 18:00:05

    jak nic to był drive club!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:02:35

    Bmw... Dzis po godz. 16 nagralem bardzo ciekawą sytuacje na Jana Pawla w Jeleniej. BMW E46 o numerze DJ 85... Predkosc tego auta okolo 130 km/h. Nagranie poleciało już do odpowiednich służb. Powodzenia dla pajaca z tego złoma. Środkowym palcem. Jak widać, co niektórych nic nie nauczy rozsądku. Jedynie śmierć.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:09:48

    Dodam że ten frajer na 100% jest członkiem drive club. I co ty na to panie orlik?

  • gość 2018-11-24 18:09:59

    Ktos z JG, tablica leży w trawie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:16:19

    Świeży numer. 87... To sie najezdzil. Szkoda że pozostałe pajace z drive clubu wniosków nie wyciagaja.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:43:26

    DJ 876.. EHH BRAWURA I PRĘDKOŚĆ

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:44:35

    Pajac to cię zrobił i za wcześnie wyciągnął. Dlatego taki nie dorobiony jesteś

  • dj.... - niezalogowany 2018-11-24 18:50:41

    Już nie będzie płodził dzieci debili aby państwo dawało 500+.

  • Gośćxnxx - niezalogowany 2018-11-24 18:54:52

    Selekcja naturalna

  • Gość022 - niezalogowany 2018-11-24 19:12:25

    Pajace to wy jesteście teraz o każdy wypadek będziecie się pruli do DC?? Po chuj powsinogi się na jezdnie wpierdalali???

  • Karp - niezalogowany 2018-11-24 19:18:50

    J.w. selekcja naturalna. Jebać!!!dobrze ze nikogo przypadkowego nie zabił.jebać go

  • Dc to bezmozgi - niezalogowany 2018-11-24 19:32:33

    Jak sie chce scigac to nie robi sie tego nigdy poza torem albo wyznaczonymi trasami rajdowymi. Biedakow nie stac na takie imprezy to w efekcie zabijaja ludzi...

  • gośćWRC - niezalogowany 2018-11-24 19:34:13

    Panowie! więcej szacunku,zgiął człowiek.A wy jak dzieciaki zasmarkane w piaskownicy!.

  • www - niezalogowany 2018-11-24 19:41:10

    Do gość Pajacu, co ma do tego marka? Ostatnio było tyle wypadków, również dachowania i tam żeś mordy nie otworzył.

  • gośćWRC - niezalogowany 2018-11-24 19:50:12

    Mnie to dziwi dolnyśląsk to kolebka rajdowa,nasi włodaże nic w tym temacie nie robią,brak kjs lub chociaż by toru szutrowego.Młodzi i wściekli mieli by się gdzie pościgać a tak,pozostaje ul Jana Pawła lub Wolności a to bardzo neguje i nie popieram!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 19:56:43

    Osoba która nagrywa poprzedzające auto jadące 130 km/h w mieście łamiące przepisy i wysyła je na policję , sam będzie ukarany takim samym mandatem . Bo nie jest autem uprzywilejowanym , pokazuje że jedzie z taką wysoką prędkością i tak samo łamie przepisy więc zadtanowilbym się uprzejmie donosząc co robicie sami sobie przy okazji .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 20:06:41

    Nie poprzedzajace tylko wyprzedzające. Predkosc nietrudno oszacować.

  • hahaha - niezalogowany 2018-11-24 21:00:50

    Oszacować to możecie szeryfy lewopasowe ilość ziemniaków na zimę w piwnicy :))) bez urządzenia pomiarowego nie ma podstawy do ukarania. Tyle w temacie.

  • 13apostoł - niezalogowany 2018-11-24 21:13:40

    Zginął człowiek a wy hieny je...ne gówno burze robicie. Większość z was to nawet roweru nie ma pajace. Druga cześć to grubasy siedzące przed kompem żrące chipsy trzepąc gruchę na YT. Żałośni jesteście!!! Kto by to nie był, do jakiego klubu nie należał, miał rodzine i bliskich oraz ludzi którzy go kochali. Więc ten który jest bez winy niech rzuca kamien!!! Znalezle się pedały od krytyki!!! A do tego co nagrywa i do służb wysyła Żałosny jesteś, nieszczęśliwy o w ch... zakompleksiony. Nic nie warty ....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 21:16:09

    Do hahaha. Ciebie też to spotka. I sie okaze co do czego jest podstawą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 21:55:21

    Pozdrowienia dla mojej famili zostało kilka dni Beka z komentarzy essa wariaty

  • Śmieszne - niezalogowany 2018-11-24 21:58:39

    Ale wy ludzie debile jesteście! To juz irytujące ze każdy wypadek to NA 100% CZŁONEK DC Zazdrościcie ze ludzie należą do klubu czy co? Idioci jesteście naprawdę! Zastanówcie się nad sobą troszeczkę

  • Łukasz Szymański - niezalogowany 2018-11-24 22:02:13

    Wieczny odpoczynek racz zmarłemu dam Panie

  • V2 - niezalogowany 2018-11-24 22:04:43

    Niech zabiorą 500+ to nie będzie złomów na ulicach do czego doszło dzieci utrzymują nierobów z 500+.

  • Gośćzlodzieje - niezalogowany 2018-11-24 22:31:50

    Jednego debila mniej

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 22:50:15

    Wiadomo kto był kierowca :((

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 23:02:42

    Ewidentne wina drive Clubu =x pociąg też pomalowal członek dc =D

  • Gośćjg - niezalogowany 2018-11-25 00:57:29

    Mikołaj, obyś teraz na tych niebieskich drogach spieszył się powoli:( wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół, znajomych. Zginął chłopak z pasją do prędkości, teraz niech spoczywa i patrzy na nas z góry. (*)

  • Kasia Romańska 2018-11-25 01:03:04

    Treść komentarza...

  • gonzo - niezalogowany 2018-11-25 01:29:27

    Pasję do prędkosci to se można miec na torze wyścigowym NA TERENIE ZAMKNIĘTYM. Bedziecie pieprzyć o pasji jak wam dziecko zabije? Na zegarach musiało być ponad 150. Fizyki i biologii matołki nie oszukacie . Towarzysz anioł stróż się zagapił?

  • gośćjelenia - niezalogowany 2018-11-25 01:37:54

    Dla wszystkich znawców i specjalistów: osoba ta była moim przyjacielem, zamiłowanie do samochodów było jego oczkiem w głowie od lat najmłodszych. Od 2 lat uczył się jazdy profesjonalnej - po torze, jego opanowanie samochodu, mimo, że nie perfekcyjne było lepsze od 95% ludzi wypisujących tutaj, niestety wypadki zdarzają się każdemu, także prosiłbym tutaj nie rozgłaszać fanaberii. Dodam również, że osoba ta nie była członkiem wymienianego tutaj DriveClubu, wręcz przeciwnie, również uważała go za głupotę.

  • znajomy - niezalogowany 2018-11-25 02:11:28

    Wyrazy współczucia dla rodziny, spoczywaj w pokoju...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 03:28:59

    Jezdzil lepiej? Dobry joke. Gdyby tak bylo to bylby nadal z nami. Pojecie dobry kierowca działa w wielu kierunkach. Miedzy innymi to rozsądek i umiejetnosci przewidywania konsekwencji. Takze nie wyjezdzaj koleś z tekstami ze to byl dobry kierowca. P... DA a nie kierowca.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 06:41:04

    Sam jesteś gościu pizda a nie kierowca. Nawet ku..a najlepszemu może zdarzyć się wypadek co powiesz że Kubica np to chuj nie kierowca tez profesjonalista a ze swojego wypadku ledwo uszedł z życiem . To ty pajacu nie masz pojęcia o jeździe samochodwm bo pewnie jedyny jaki masz to resorak i u mamusi w mieszkaniu popylasz nim po torze hot wheals.. Wyrazy współczucia. Btw. Nawet jeśli był członkoem drive clubu to co klub łączy wzajemna pasja do motoryzacji a nie urządzanie wyścigów. Także palanty powonniście się cieszyć że istnieje coś takiego. A chłopaki z Dc to są najlepsze chłopaki na świecie, nie znam tak pomocnych i życzliwych osób a jak boli dupa bo masz klekota rozpadającego się i możesz zostać conajwyżej członkiem szrotu a raczej jego klientem. Jeszcze raz ogromne wyrazy współczucia.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 08:44:10

    Należał czy nie należał do DC jakie to ma znaczenie. Był przeciwnikiem DC ? Hmmm. Ciekawe dlaczego.... W sumie to dobrze bo w DC nie potrzeba ziomków z zamiłowaniem do prędkości jak ktoś napisał. Biedne dzieci komentujące potrafiące tylko i wyłącznie wklepać na klawiaturze Drive Club. Żałosne. Chłopak z BMW niechaj spoczywa w pokoju.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 09:04:50

    Wszyscy jesteście popierdoleni

  • Ktosiek - niezalogowany 2018-11-25 09:17:22

    Ludzie czy wam sie w głowach poprzewracalo.tu zginął cZłowiek nie macie.serca?zal mi was kondolencje dla rodziny

  • gość 2018-11-25 09:28:17

    Ciekawi mnie jedno, czy miał zapięte pasy ponieważ auto nie wygląda na mocno zniszczone silnik wypadł ale od tego się nie ginie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 10:00:57

    Tak kończą potencjalni mordercy. Dobrze że nikogo już nie zdąży zabić.

  • gość 2018-11-25 11:28:06

    Zamiłowanie do prędkości...hehe dobre. Dobrze, ze z tego zamiłowania nikogo nie zabił na drodze. Niech sie tacy sami eliminują.

  • Do tego pajaca co nagrał bmw - niezalogowany 2018-11-25 11:33:03

    Jak nagrałeś to super, ale czym? Telefon? Nie wiem czy wiesz ale korzystanie z telefonu zgodnie z art. 97 KW w zw z art. 45 ust. 2 pkt 1 PORD mówi jasno i wyraźnie że powinieneś dostać 5 punktów karnych, i 200 zł mandatu. I co dalej? Wysłałeś? No to tylko pogratulować koledze ambicji który chciał pewnie zostać policjantem a defakto nie wzięli nawet do straży miejskiej. Na jakiej podstawie oszacowałeś prędkosc 130 km/h? Bo jechałeś swoim sparciałym tico o pojemności 0.7l w gazie 37 km/h i Cię wszycy wyprzedzali? Nie no gościu, zajebisty jesteś. A pozdrawiać środkowym palcem to możesz swoich rodziców którzy jak widać nie nauczyli Cię szacunku do drugiej osoby.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 11:54:31

    Do tego wyżej. Ssij pałe i czekaj na swoją kolej...

  • Helmut - niezalogowany 2018-11-25 12:11:14

    No i drajwclub ma kolejnego członka mniej. To nic zaraz będą robić kolejne zapisy, jeszcze więcej szczyli, którym się wydaje jakimi są zajeb.. kierowcami. Cały ten śmieszny drajwclub powinien być rozwiązany. Natomiast tego szczyla co zginął w bolidzie młodzieży wiejskiej nie żałuję, dobrze że zabił tylko siebie, a nikogo więcej. Selekcja naturalna.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 13:09:41

    CHŁOPAK POŚWIĘCIŁ SWOJE ŻYCIE!!!! ŻEBY UNIKNĄĆ ZDERZENIA Z BARANEM krtory zaczął wyprzedzać "na trzeciego" zjechał z drogi co skończyło się dla niego tragicznie!!!

  • Do ssacza - niezalogowany 2018-11-25 14:11:17

    Nie wiem co robisz z kolegami ale ja nigdy nie ssałem pały, pewnie jesteś obyty w tych tematach. Nie muszę czekać na swoją kolej bo jeżdżę rozsądnie i nie zapierdalam jak debil. A Twój komentarz udowodnił w tym momencie jak pusty jesteś intelektualnie. Powiedz tylko jak się nazywasz żebym wiedział jak Cię skasować gdy zadzwonisz po lawete bo będziesz w rowie leżał :)

  • gośćWRC - niezalogowany 2018-11-25 18:29:26

    Opanujcie się z tymi wyzwiskami,zginął człowiek więcej szacunku!!! Zastanawiam się gdzie jest moder. ???

  • gość 2018-11-25 21:19:30

    Dobrze, ze sam sie [email protected]ł... i nikomu krzywdy nie zrobił

  • KS - niezalogowany 2018-11-26 01:40:13

    Skvrwysyny gościu jechał na czołówkę z nim. Jedynym sposobem na uniknięcie większej tragedii było zjechanie z drogi obecnego denata, a debilowi, który prowadził tamten samochód, obiecuję, żeby spoglądał za siebie już zawsze... a wy idioci, którzy jesteście nie w temacie i ciągle żyjecie waszym "drajwklubem" radzę się nie wypowiadać, bo zginął człowiek, a wy po prostu z niego drwicie, choć nie zrobił nic złego... uratował wręcz życie innemu kierowcy... wyobraźcie sobie, że to WAM zginął ktoś bliski przez chvja, który wyprzedzał na trzeciego... nie pozdrawiam...

  • gość 2018-11-26 07:58:00

    WIELKI bohater uratował życie... co za bzdura byłeś widziałeś jechałeś ? pozatym gdyby jechał przepisowe 50-70km/h to by przeżył a auto nie dachowało by kilku krotnie że aż silnik wyrwało z auta. Więc ty zamknij pvsk

  • gość 2018-11-26 09:39:48

    Tak, pewnie wszystko widziałeś... Dobra bajeczka. Gość z zamiłowaniem do prędkości zapierniczał 150km/h. Wiadomo jak to się mogło skończyć!. Szczęście, że nikogo nie zabił!.

  • gościec - niezalogowany 2018-11-26 10:44:38

    szkoda chlopa ale dobrze ze nikogo mnie zabral ze soba jak masz leciec na zlamanie karku to zabierz sie sam z tego swiata tego sie boje, ze spotkam na drodze takiego szybkiego i chocbym nie wiem co robil on mnie skosi

  • XxxLubiejezdzicXXx - niezalogowany 2018-11-26 14:35:24

    Biedny czuowiek zginou a w y sie smiejecie !11 Smigaj po niebieskich autostradach byku !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 15:07:25

    Ludzie ale z was buraki! Człowiek stracił życie, ten człowiek miał rodzinę, która może to czytać! Jesteście beznadziejni. Miki, bardzo nam Ciebie brakuje, doglądaj nas tam z góry.

  • Zenek - niezalogowany 2018-11-26 20:22:58

    Do wyżej, mógł nie zapier... ile fabryka dała, to by pewnie jeszcze trochę pożył. Zginął na własne życzenie i wcale mi go nie szkoda. Selekcja naturalna.

  • gość2 - niezalogowany 2018-11-27 08:14:02

    Miki?! Ale pedalski nick.

  • Gość do Zenek - niezalogowany 2018-11-27 13:50:30

    Zenek, nie zapierd*łał ile fabryka dała, tylko unikał zderzenia czołowego, bo ktoś na 3 wyprzedzał. Świadczą o tym ślady, które znajdują się na jezdni. Zginął bo komuś się spieszylo.. Ale karma wraca. Zawsze. Mikołaj spoczywaj!

  • Filmik Bmw - niezalogowany 2018-11-27 15:12:38

    Kolego który nagrał tego idiotę, nie chciałbyś sie podzielić tym filmikiem, chętnie bym obejrzał?

  • Nagranie bmw - niezalogowany 2018-11-27 15:20:43

    Kolego co te bmw nagrywał, podzielisz Sie filmem? Chętnie obejrzę

  • Zenek - niezalogowany 2018-11-27 23:31:11

    Do gościa z 13:50. Taaak? To dlaczego tego faktu nie ma podanego w artykule? A jeśli nawet, to gdyby jechał 90 km/h i przy takiej sytuacji musiałby hamować, to lądując w rowie nie urwało by mu silnika. Gość zapier.. dobrze ponad 100 tkę, a Ty jego nie broń tylko dlatego że to twój jakiś znajomy. Zwykły pirat drogowy i poniósł zasłużoną karę.

  • gość 2018-11-30 01:09:00

    Jestem mamą ofiary wypadku. Na moim profilu (Ula Cichoń) są zdjęcia z miejsca zdarzenia z których jasno i wyraźnie wynika, że mój syn jechał prawidłowo, trzymał się swojego pasa ruchu, nie jechał na żadną czołówkę! Jeżeli już, to ktoś jechał na czołówkę z nim, na pasie jego ruchu!!!! Mój syn tuż przed przepustem skręcił w prawo (to potwierdzają ślady opon!!!), tak jakby chciał uniknąć zderzenia czołowego z czymś z naprzeciwka!! Uderzenie czołowe w przepust spowodowało, że wielokrotnie przekoziołkował... Jeśli jest świadek zdarzenia który twierdził, że mój syn jechał na czołówkę przed którym on (czyli ten rzekomy świadek) uciekał, to znaczy, że albo kłamie, albo sam przyczynił się do śmierci mojego syna! Sprawa jest badana prze prokuraturę! Poszukujemy świadków!

  • Franciszek - niezalogowany 2018-12-01 00:57:10

    Do gość wyżej, i po co kłamiesz? Patrząc na wspomniany profil nie widać po wieku żebyś była matką, co najwyżej siostrą, a żadnych zdjęć z wypadku tam nie ma. Wina leży całkowicie po stronie tego młodego pirata już śp. Na pewno grzał tą beemką i to ostro. Jadąc z przepisową prędkością, w opisywanej przez ciebie sytuacji musiałby hamować, a wtedy nie byłoby takich zniszczeń, nie ma takiej opcji. Dlatego musiał jechać dobrze ponad 100. No i skończyło się jak się skończyło. I tyle w temacie.

  • xd - niezalogowany 2018-12-05 13:22:43