:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Śmiertelne pułapki na gołębie

Zwierzęta, Śmiertelne pułapki gołębie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal 24jgora.pl 15/07/2016 23:53

Śmiertelne pułapki na gołębie znajdują się pod estakadą na jeleniogórskim Zabobrzu.

Elementy jeleniogórskiej estakady nieopodal TESCO zabezpieczono siatką przed gołębiami, które zanieczyszczały je przez co elementy konstrukcji narażone były na szkodliwe działanie ptasich odchodów.

Jak się okazało zabezpieczenie stało się śmiertelną pułapką z której ptaki nie potrafią się wydostać i zdychają z głodu i wycieńczenia.

Reklama

Śmiertelne pułapki na gołębie komentarze opinie

  • Paloma - niezalogowany 2016-07-19 12:02:45

    Dręczenie zwierząt jest karalne!!!

  • H2o - niezalogowany 2016-07-18 06:32:52

    Nie pamietam kiedy siedziałem przed komputerem, szkoda czsu i letniej pory.., w telefonach tez jest internet;) Co do sedna sprawy, pare istot już uratowaliśmy...

  • Działaj - niezalogowany 2016-07-18 00:56:19

    To do ruszaj do działa. Zamiast siedzieć przed kompem weź drabinę, kombinerki, rękawiczki i trochę siarki czy druta. Pójdź tam rozetnij siatkę, uwolnij gołębie co nie potrafią się wydostać. Następnie załataj dziury, którymi się tam dostają. Po czym pochwal się tym co zrobiłeś, a wtedy My Ci pogratulujemy dobrej roboty. (Zrobić fotkę i gadać, każden jeden potrafi, ale działać to tylko porządni Ludzie).

  • H2o - niezalogowany 2016-07-17 20:22:21

    @14:31 ???? Nie chodzi o to aby zrobić niebo na ziemi, a jedynie aby nie krzywdzić innych istot!!! Tak niewiele, atak wiele!

  • - niezalogowany 2016-07-17 14:31:35

    To jak chcesz zacząć od poprawy życia zwierząt, to zrezygnuj z wszystkiego co masz, zburz miasta, posadź las, i jedz trawę. W jakiej ty utopi żyjesz człowieku.

  • Do ert - niezalogowany 2016-07-17 08:00:38

    Ty z pewnością jesteś słabym osobnikiem... Nie znaczy to jednak, ze trzeba cię ubić... Kiedy człowiek czuje potrzebę niesienia śmierci, trzeba takiego człowieka bacznie obserwować!!! Na świecie rozplenia sie zło... Ja nie chce spotykać psychopatów na swojej drodze!!! Chce spokojnego i bezpiecznego świata!!! Od krzywdzenia zwierząt sie zaczyna...

  • ert - niezalogowany 2016-07-17 01:11:15

    O hoho, obrońcy gołębi płaczą. Niedługo będziemy mieli obrońców, myszy, szczurów, kleszczy i innego dziadostwa. Wlazły za tą siatkę to i wyjść powinny potrafić a zdychają bo może chore (szlak wie co żrą na mieście). Słabe i niezaradne osobniki giną, i tak już od kilku miliardów lat.

  • jaszczomp - niezalogowany 2016-07-16 22:46:09

    gołębie to zmora, latające szczury

  • do wyżej - niezalogowany 2016-07-16 21:50:15

    Szkoda na Ciebie Ręki .Gówniarzu zasrany.

  • Piotrek - niezalogowany 2016-07-16 20:52:42

    Jakby ludzie tych smierdzieli nie dokarmiali to by ich tylenie bylo a pozatym nikt tego zarcia za klatke nie wrzuca wiec niech sie straz wiejska wezmie ze tych dokarmiajacych zeby sie pozbyc tego g...a zasranego

  • Urzędzie Rewor - niezalogowany 2016-07-16 19:31:14

    Dwa pierwsze wpisy to totalna patologia!!! Szkoda nawet czasu na obrażanie tych ...

  • dron - niezalogowany 2016-07-16 17:46:09

    Znieczulica,kto jest właścicielem estakady powninien za to odpowiedzieć karnie.

  • nice viev - niezalogowany 2016-07-16 09:52:08

    szczury latające hahaha