:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Śmiertelne potrącenie Kowarach - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 26/08/2019 12:23

Dziś (26.08) po północy w Kowarach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Według wstępnych ustaleń 49-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen jadąc ulicą Kamiennogórską potrącił poruszającego się pieszo mężczyznę. 38-latek został zabrany do szpitala. Niestety nie udało się uratować jego życia. Na miejscu zdarzenia prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora oraz biegłego z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mają one wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący Volkswagenem był trzeźwy.

# Śmiertelne potrącenie w Kowarach

Reklama

Śmiertelne potrącenie w kowarach - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 13:56:17

    Wyrazy współczucia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 14:28:32

    Wyrazy współczucia..

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:33:38

    Patologia w samochodach.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:35:08

    Znowu pieprzony DRIVE CLUB!!!! DOŻYWOCIE!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:02:49

    Dlaczego jak zawsze jest jakiś wypadek to znajdzie się jakiś debil zwalajacy wszystko na drive club ? Facet podbijajacy pod 50 jest w tym klubie ... Zastanów się debil.lu J.bany co Ty piszesz . A dożywocie To Ty powinieneś dostać za takie komenty.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:39:39

    Zadna wina drive clubu. Gosc nastukany
    I glupie pomysly w glowie,kilka razy sie udalo ale nie tym razem . Kondolencje dla rodziny

  • gość 2019-08-26 21:40:26

    szukać drugiego kierowcy pewnie się ścigali drajw klubowicze

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 22:56:10

    Dziś o północy ?Przecież jest 23.00 dopiero jaka północ.

  • gość 2019-08-27 00:04:29

    A obrońcy drajf kibla swoje. kiedy do waszych pustych łbów dojdzie że ludzie nie są ślepi i widzą co robicie. klubik niby się rozwiązał, ale nieliczni dalej szaleją.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 00:12:37

    Tak masz rację może i szedł nieprawidłowo Wyjaśnij to wszystko policja na razie to się wstrzymajcie Ci co pierd××× głupoty bo nie wiecie a gadacie od rzeczy nie mając pojęcia co tak naprawdę się stało

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 00:21:52

    Skoro nie zna się prawdziwych okoliczności, nie powinno się wypowiadać. Polak za granicą zawsze będzie złodziejem,dziewczyna z krótkiej kiecce od razu lekkich obyczajów. Boże,co za kraj.Wszyscy współczują rodzinie zmarłego,a ja współczuje kierowcy. Tym razem kierowcy. Będzie musiał żyć z sumieniem, że pozbawił życia drugą osobę. Współczuje.

  • Ksiądz - niezalogowany 2019-08-27 08:51:36

    Jaka wina kierowcy baby. Jakiś menel sobie chodzi po środku ulicy bez odblasków itp i cyk auto mu na łeb i nie żyje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 10:17:56

    SAm jestem kierowcą i piesi wchodzą na drogę jak święte krowy. Ostatnio miałem przypadek że piesza nie rozglądając się na pasach wlazła mi prawie pod koła słuchawki na uszach lub grzebanie w telefonie zero wyobrazni,myślą że jak jest przejście dla pieszych to żadne zasady ich nie obowiązują. A na koniec kto jest winny? Kierowcy ludzie zastanówcie się nie wszyscy kierowcy są winni.

  • oburzona - niezalogowany 2019-08-27 11:37:35

    Hejt na kierowcę się leje, a przecież ten mężczyzna przeżywa właśnie koszmar. Osoba potrącona miała ponad 3 promile alkoholu we krwi...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 12:04:25

    A czy ktoś zbadał poziom alkoholu u ofiary?Jak znam życie to był dość wysoki

  • Przehj - niezalogowany 2019-08-27 12:07:52

    Smutna i niepotrzebna śmierć.Szkoda kierowcy że to akurat padło na niego...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:09:03

    Dlaczego kierowca nie odbił bo jechał jak debil co nie widział. Ważniejsze auo niż życie...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:10:33

    Dlaczego kierowca nie odbił tylko zapierdalal jak debil

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:13:18

    To że chłopak wypił nie oznacza menel tak samo auto prowadził czecholud na piko bal się o auto bo piko kosztuje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:14:25

    To że chłopak wypił nie oznacza menel tak samo auto prowadził czecholud na piko bal się o auto bo piko kosztuje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:16:19

    Gdyby nie jechał szybko Piotr by żył

  • GośćPit - niezalogowany 2019-08-28 05:16:54

    Jak by byli czechem naczaskani do wypadku by nie doszło.

  • gość 2019-08-28 17:10:32

    wyrazy współczucia dla rodziny pieszego, a driveklubowiczow wytępic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 21:51:44

    Z tym wlazeniem na pasy to racja. Ostatnio też miałem taką sytuację że dziewczyna wlazla by pod busa. Słuchawki na uszach zero rozglądniecia się i rura przez jezdnię. Nawet sygnału nie usłyszała. ☺️

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 10:53:59

    Niech może pan K. w końcu powie prawdę co tam się wydarzyło

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 22:10:58

    No komend

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:21:03

    Koledzy go popchali bo jeden uciekł

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:26:09

    Widziała to jedna osoba, ale nie chce mówić na policji bo maja Piotrka na sumieniu....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 12:19:34

    Skoro bandi uciekł to kapi go krył. Gdyby nie to że został pchniety ten by nie uciekł!! Peciu by tego nie zrobił nie on..
    Ucieka winny....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 19:59:23

    Niewinny nie ucieka...

  • Znajoma - niezalogowany 2019-09-03 15:36:26

    Powiem krotko i na temat. Piotrka już z nami nie ma Wielka strata . Ale pomyślcie co czuje jego przyjaciel który To wszystko widział i jako ostatni trzymał go w ramionach przed śmiercią. Nie bawcie się w detektywów, chłopak może to czytać i nie potrzeba mu więcej dokładać. Jestem z Tobą D.
    Na hejt zalewam.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 16:46:33

    Dziewczyno potrzebujesz pomocy, bo narkotyki zniszczyły Ci mózg. Wszyscy twoi znajomi to wiedzą.
    Chora paranoiczko jesteś już na samym dnie!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 17:16:05

    Anita potrzebujesz pomocy, bo jesteś już na samym dnie. Wszyscy twoi znajomi wiedzą, że narkotyki zniszczyły Ci mózg. Tego typu paranoje to tylko potwierdzają.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:12:20

    Wszyscy znajomi twierdzą o tobie Malwina która tam nie była a wszystko wie... Ty masz ksywe grypa bo każdy cię miał i wie jaka tepa dziewucha jesteś. Prawda wyjdzie i tak.... I ty przestań cpac bo każdy o tobie mówi...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:21:28

    Tak jak skansenu nie spalił twój chłopak i też przecież udawał nie winnego. To tobie mózg narkotyki zabrały.... Pisz co chcesz ja i tak udowodnie że Piotrek sam tam nie wpadł. A twoje smsy i kłamstwa to dopiero paranoja i dnem jesteś ty..
    .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:31:10

    Ja nie mam człowieka na sumieniu jak wy.

  • Jjjj - niezalogowany 2019-09-03 20:50:03

    Prawdopodobieństwo, że Peciowi ktoś "pomógł" jest takie samo, jak to, że Anita posiada mózg!
    Narkomanka która obciagala jego kolegom.
    W sobie winy poszukaj bo do jego chlania dołożylaś swoje trzy grosze, a w sumie kilka lat

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:50:34

    Ja zrobię testy a wy wykrywacz kłamstw bo macie na sumieniu....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:52:54

    Ja zrobię testy a wy wykrywacz kłamstw. I wtedy okaże się kto ma rację...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:21:45

    Ja zrobię testy a wy wykrywacz kłamstw i wtedy okaże się jakim dnem jesteście

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:27:19

    Tylko Anity z nim nie piła tyko wy i do wypadku doszło przez was.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:27:39

    Tylko Anity z nim nie piła tyko wy i do wypadku doszło przez was.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:30:27

    Kapi, ale to Malwina daje każdemu nie Anita. Ty idziesz spać a ona leci do twoich kolegów. I jeszcze cię wyzywa przykre.....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 22:00:47

    Chociaż jak byl z Anita to żył.... I po tym co pisaliście i dzwoniliscie do Anity to wy nie macie mózgu i kłamiecie A kapi twierdzil że nie pamięta a napisał do niej zapytaj bandiego co się stało... Czytałam to osobiście i wynika jedno ze szuksliscie osoby żeby odwrócić od siebie podejrzenia...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 22:01:29

    Chociaż jak byl z Anita to żył.... I po tym co pisaliście i dzwoniliscie do Anity to wy nie macie mózgu i kłamiecie A kapi twierdzil że nie pamięta a napisał do niej zapytaj bandiego co się stało... Czytałam to osobiście i wynika jedno ze szuksliscie osoby żeby odwrócić od siebie podejrzenia...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 22:08:35

    Pił z wami i przez was nie zyje. Narkomanani i menela jesteście wy bo ja na ulicy się nie kładłam z nim. I go nie pchnelam i jutro wszystko pokaże policji jak kłamiecie i co piszecie. Skoro tak piszecie na mój temat to po co dzwoniliscie domnie a nie do rodziny. I dlaczego jeden uciekł z miejsca wypadku

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 22:09:14

    Pił z wami i przez was nie zyje. Narkomanani i menela jesteście wy bo ja na ulicy się nie kładłam z nim. I go nie pchnelam i jutro wszystko pokaże policji jak kłamiecie i co piszecie. Skoro tak piszecie na mój temat to po co dzwoniliscie domnie a nie do rodziny. I dlaczego jeden uciekł z miejsca wypadku

  • [email protected]@@ - niezalogowany 2019-09-03 22:19:20

    Policja wszystko wyjaśni gwarantuje... Wtedy okaże się kto jest winny zresztą to jest już jasne i pewne. Anita jesteśmy po twojej stronie i nie znizaj się do ich poziomu. Bo nie warto wiemy jak było... A komentarze które piszecie na nią dotyczą was.

  • Znajoma - niezalogowany 2019-09-03 22:42:47

    Walnęło was wszystkich!!Piotrek przywraca się w grobie co wyprawiacie!znałam dobrze Piotrka i wiem że się załamał po rozstaniu z Anita i zaczął pić ostro. Nie raz slyszalam jakie ma glupue pomysły. Bardzo ubolewam nad tym że go nie ma ale stało się trzeba żyć dalej choć jest ciężko. Policja wie co robi i dajcie im pracować. Anita 1 słowo do Ciebie olalas Piotrka a teraz świętą zgrywaszniej mniej choć trochę honoru i przestań udawać że Ci na nim zależało. Pokazowke już raz zrobiłaś i już przestań!!
    Miłej nocy

  • Ja - niezalogowany 2019-09-03 23:10:34

    To że nie byli razem nie znaczy że go nie kochała ta dziewczyna przeżywa teraz koszmar a te komentarze jej nie pomogą doprowadzicie do tragedii...

  • znajoma - niezalogowany 2019-09-04 00:22:02

    Oczywiście że jest jej ciężko ja to rozumiem ale nikt nie wie jak jest ciężko chłopakowi który trzymał go ostatni raz w ramionach przed śmiercią!!O nim to się nie mówi bo po co!!!!a tak na prawdę chłopak jest w ciężkim stanie psychicznym pod opieką psychologa.Również się boimy ze może coś sobie zrobić.Jest wiele stron w tej sprawie. Szukają winnego na siłę i jeszcze ludzi z zewnątrz w to wciągają .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 08:44:20

    Z tego co widziałem to tylko ona walczy o prawdę. A wy ja atakujecie jeden uciekł czyli coś jest na rzeczy. Piotrek dla Anity chciał żyć i nie pisz głupot bo w tym momencie atakujesz ja. Szczerze to widziałem cię kapi jak idziesz zadowolony i uśmiechnięty jak nic by się nie stało. A ta dziewczyna cały czas szuka prawdy. Taki przyjaciel a hejtuje Piotrka Anite powiem Ci ze przyjacielem jego nie byłeś i widzę że jest coś na rzeczy. To wy macie go w dupie nie ona.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 08:50:48

    To jasne że jest winny skoro obwinia Anite kapi to samo było ze skansenem. Anita oni się bronią walcz o prawdę bo 1 miał być na wrakach. Piotrek by życia sobie nie odebrał a olaliscie i uciekliscie wy! Anita idź z tym na policję bo każdy wie co pijany kapi potrafi trzymaj się i nie odpuszczaj

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 08:51:16

    To jasne że jest winny skoro obwinia Anite kapi to samo było ze skansenem. Anita oni się bronią walcz o prawdę bo 1 miał być na wrakach. Piotrek by życia sobie nie odebrał a olaliscie i uciekliscie wy! Anita idź z tym na policję bo każdy wie co pijany kapi potrafi trzymaj się i nie odpuszczaj

  • gość 2019-09-04 09:49:47

    Lubie żłówie...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 10:26:37

    Dawidek może i spalenie skansenu opieklo Ci się bo Ci się wydaje że umiesz kłamać, stało się tak bo nikomu nie zależało na znalezieniu sprawcy spalenia tej budy. Śmierć Piotra to bardzo poważna sprawa i nigdy nie odpuszczę . Z takimi zakłamanymi cwaniaczkami mam do czynienia na co dzień i nie stanowisz dla mnie żadnego problemu. Prędzej czy później powiesz co tam się wydarzyło. A Twoja dziewczyna niech przestanie podszywać się pod różne osoby w komentarzach bo wcale nie jest tu anonimowa jak jej się to wydaje .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 10:28:27

    A mi się wydaje, że u tej biednej dziewczyny występuje syndrom Sztokholmski, w końcu kilka lat wstecz mało nie zginęła siedząc jako pasażer gdy pijany Piotr prowadził.
    Jakoś jej nie przeszkadzało że on wielokrotnie jeździł najebany narażając życie nie tylko swoje ale głównie przypadkowych osób!
    Anita! Opanuj się, jeśli nie dla Peta to dla jego rodziny, mamy taty siostry i innych mu bliskich

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 11:49:07

    Piotrek by tego nie zrobił na pewmo miał być na wrakach był z kilkoma osobami omówiony trzeba przejrzeć kamery z domu kąta albo z kempfa prawda wyjdzie ale szkoda super faceta kolegi syna

  • OAnicie - niezalogowany 2019-09-04 11:57:35

    Kilka dni wcześniej rozmawialiśmy o Anicie, powiedział, że teraz jego głównym celem jest wyruchac jej siostrę a później jej o tym powiedzieć prosto w twarz, żeby zobaczyć jej minę...
    Ciekawe co miał na myśli i po co chciał to zrobić?!

  • Przyjaciel jeden z wielu - niezalogowany 2019-09-04 12:07:25

    Ludzie! Opanujcie się! Z szacunku dla Peta, rodziny, prawdziwych przyjaciół!
    Sprawę wyjaśnia policja nie była rzucający oskarżenia jak kurwy na niego gdy jeszcze byli razem

  • Przyjaciel jeden z wielu - niezalogowany 2019-09-04 13:05:04

    Ludzie! Opanujcie się! Z szacunku dla Peta, rodziny, prawdziwych przyjaciół!
    Sprawę wyjaśnia policja nie była rzucający oskarżenia jak kurwy na niego gdy jeszcze byli razem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 14:09:16

    Tam tylko jego nie było więc niech zaczną mówić bo winny ucieka. A co do Anity to logiczne że nie wierzy, że sam wpadł bo to nie w stylu Piotrka. 2 dziewczyny?

  • Gościu - niezalogowany 2019-09-04 14:24:31

    Ci co obrażają ta dziewczynę są winni ludzie sumienia nie macie. Prawda już wyszla po tym co komentujecie. Wogole nie macie szacunku do zmarłego i jesteście beszczelni. Winę ponosi osoba która tam była kwestia czasu i będzie wyjaśnione a ten chłopak co nie umie się przyznać tylko pogarsza swoją sytuację naprawdę. Chłopie przyznaj się bo nie uciekniesz od tego.......

Dodajesz jako: |