:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Śmierć na drodze Świeradów Zdrój - Szklarska Poręba

Wypadki drogowe, Śmierć drodze Świeradów Zdrój Szklarska Poręba - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
11/10/2018 19:26

Nie żyje 36. letni motocyklista, który tuż za Świeradowem wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Mężczyzna jechał od strony Świeradowa w kierunku Rozdroża Izerskiego. Na jednym z zakrętów  stracił panowanie nad motocyklem , wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Według relacji świadków mężczyzna jechał z duż prędkością wyprzedzając po drodze kolejne samochody.

Reklama

Śmierć na drodze Świeradów Zdrój - Szklarska Poręba komentarze opinie

  • Buli - niezalogowany 2018-10-15 22:32:24

    Dziwne jednego dnia fw dwa zdazenia z motocyklistami jednego zabiles a drugiego poturbowales smieciu fakty sa jawne

  • Buli - niezalogowany 2018-10-15 22:16:19

    Pasacik palancie to ty go abilesz

  • Buli - niezalogowany 2018-10-15 21:51:30

    Ty pasacik to moze z twoiej winy

  • Dorota - niezalogowany 2018-10-13 18:14:21

    Nie wierze wspominać go mozemy z mezem tylko w dobrym super kolega miły sympatyczny pomocny szkoda wielka tragedia wyrazy współczucia dla całej rodziny

  • Tosia - niezalogowany 2018-10-13 13:09:46

    wyrazy współczucia dla Całej rodziny;( Spoczywaj w pokoju....

  • Długi - niezalogowany 2018-10-13 10:51:12

    Powinien ktoś segregowac te głupie komentarze, autami też jeżdżą i się zabijają , każdy ma jakaś pasję. Współczucia dla rodziny.

  • Nana - niezalogowany 2018-10-12 22:20:34

    Wspanialy czlowiek ! A kazdy zbedny komentarz powinien byc odrazu usuwany! Bo nikt nie ma prawa go osadzac ! Banda debili bez serc !

  • Przemek. P - niezalogowany 2018-10-12 19:04:24

    Znałem chłopaka. Dobry człowiek Kondolencje dla rodziny. Przeliczył się jak wielu trzeba uważać i mieć wyobraźnię . A Do tych skr..synów co tu życzą śmierci. Zdychajcie w cierpieniach! Pier... Lone pozbawione duszy zwierzęta

  • Mariusz - niezalogowany 2018-10-12 16:36:59

    miał jednego syna !!! - to był mój BRAT !!!

  • Mary 19 - niezalogowany 2018-10-12 14:27:23

    Z tego co wiem to miał syna. Jednego. Nie dwóch.

  • Raku - niezalogowany 2018-10-12 14:26:49

    Do wszystkich co nie znają, a oceniają. To była osoba nabijająca kilometry, a nie prędkości .. Dobry czlowiek, a nie "kamikazze"

  • T. - niezalogowany 2018-10-12 14:21:02

    Passacik-palancie nie wiesz kto to nie znasz to na [ pip... ] tak piszesz, to był dobry człowiek nie pił nie cpal mąż i ojciec dwójki dzieci, nie oceniaj jak nie znasz

  • Ukasz - niezalogowany 2018-10-12 14:09:08

    Do wszystkich plujących jadem, przypominam że najwięcej motocyklistów ginie nie przez własną głupotę, a przez głupotę kierowców samochodów. To po pierwsze, a po drugie, jechał szybko i się zabił. Nikomu nie zrobił krzywdy żeby teraz nienawidzić wszystkich motocyklistów. Na pewno był świadomy ryzyka, ale ktoś kto nie jeździ, nie zrozumie.Do BMW R1200, od kiedy GSF Bandit to szlifierka. I jak motocyklista może tak pisać o innym motocykliście?

  • Mary 19 - niezalogowany 2018-10-12 13:31:57

    Biedny chłopak. Znałam osobiście i był wspaniałym człowiekiem. Nie oceniajcue jak nie znacie. Ciekawe czy plulibyscie jadem gdyby to był ktoś z waszej rodziny.

  • blondi - niezalogowany 2018-10-12 12:41:57

    Nie zamierzam mu współczuć,to jeden z takich debili co na Słowacji ścigali się i zabili niewinnego człowieka -ojca rodziny. Powtarzam jednego debila mniej

  • Do brzuska - niezalogowany 2018-10-12 11:46:12

    Nie obrażaj zwierząt, one są poczciwsze od ludzi...

  • Raku - niezalogowany 2018-10-12 11:23:26

    Nie wierze... No [ pip... ] nie wierze!!!! =( Ktoś- przekaż najszczersze kondolencje od calego Suzuki Bandit Team Poland

  • Ktos - niezalogowany 2018-10-12 11:10:28

    T.M

  • Raku - niezalogowany 2018-10-12 10:39:52

    Ktoś -napiszesz inicjały? Martwie sie o jedną osobę i mam mocno czarne przeczucia, ze to on

  • Bozka - niezalogowany 2018-10-12 10:01:42

    Pomódlcie się lepiej za jego dusze i za ból i cierpienie całej jego rodziny,która przechodzi najgorszą teraz tragedie :(( Ludzie więcej serca i współczucia !! Nie zachowujcie się jak zwierzęta ,bo nie ujmując nikomu, to czasami nie którzy nawet do zwierząt się nie dorównają!!Proszę nie róbcie już więcej tymi słowami przykrości tej rodzinie , PROSZĘ!!!

  • . - niezalogowany 2018-10-12 09:52:19

    Współczuję tragedii tego Motocyklistypu, ale nie popieram Jego głupoty... Nie oszukujmy się, ten Człowiek umarł przez własną głupotę...

  • Gosik - niezalogowany 2018-10-12 09:34:55

    Stała się tragedia. Nikt już nic nie zrobi . Ale Ci co piszą takie kretynskie komentarze darujcie sobie tego . Może was też kiedyś spotka takie coś.

  • Gniewko - niezalogowany 2018-10-12 09:09:08

    Ludzie opamiętajcie się szkoda każdego człowieka jaki by nie był szkoda życia współczuję dla rodziny śmierć to tragedia cmentarz powinni zasilać 80-90+ a nie młodość

  • BMW R 1200 - niezalogowany 2018-10-12 08:08:17

    Cała ta chołota na szlifierkach jeździ ponad stan.Prędkość,brawura,brak szacunku do innych na drodze.Jednego durnia mniej

  • do passacik - niezalogowany 2018-10-12 07:53:27

    Fajny nick. Wprost proporcjonalny do Twojego iq

  • . - niezalogowany 2018-10-12 06:04:30

    No Buli, to się chłopie popisałeś... Dam Ci ?prostom? rade! Nie zblizaj się do ?wiertarki? bo wszyscy w na twojej drodze będąc śmiertelnym niebezpieczeństwie!!!

  • Buli - niezalogowany 2018-10-11 23:55:28

    Ten kto nie jezdzil na wiertarce niewie jak to jest jak masz 150 km.i prostom droge kondolencje dla rodziny i szacun dla rajdrerta .

  • 1 - niezalogowany 2018-10-11 23:10:06

    Zalecam mniej pluć jadem:)

  • Pani D - niezalogowany 2018-10-11 23:08:49

    Niektórzy w ogóle nie mają współczucia i jeszcze komentują... zamknąć mo..dy fraj...y !!! Nikt was o zdanie nie pytał!!!

  • Qwert - niezalogowany 2018-10-11 22:47:08

    Ziomek z Bogatyni,kondolencje dla żony i dziecka

  • M do passacik - niezalogowany 2018-10-11 22:33:58

    Zrozum ze czlowiek nie zyje. Nie da sie go wskrzesic wiec przestan gadac bo czlowiek byl czyjas rodzina,ktos go kochal,ktos teraz za nim teraz z nim teskni. Wiec passacik zamilcz ze jeszcze ladnie tak to nazwe!!!

  • Edi - niezalogowany 2018-10-11 22:33:37

    Oczywiście szkoda. Ale ja sama kilka razy uciekać musiałam jadąc jak Bóg przykazał przed takimi debilami żeby wypadku nie mieć. Jeżdżą za szybko, wymuszają i nie zwracają uwagi na inne pojazdy, zwierzęta w lesie, bo są przecież Panami dróg....

  • Wrr - niezalogowany 2018-10-11 22:07:37

    Wsiadając na motor każdy wie jakie to ryzyko gdy jedziesz za szybko wygłupiają się na tych motorach mówi się o nich dawcy wiedzą że mają jeździć zgodnie z przepisami niestety potem jest płacz i zgrzyty szkoda rodziców chowali całe życie po to żeby teraz pochować to powinna być przestroga dla innych szalencow

  • Cygan - niezalogowany 2018-10-11 22:07:13

    Będzie śmigał po niebieskich autostradach.. szkoda ziomala.. LWG dla niego i szacun . Kiepski koniec.

  • Ja - niezalogowany 2018-10-11 21:56:57

    Ludzie Ale wy macie jadu w sobie . Karma was dopadnie za to

  • Michalina - niezalogowany 2018-10-11 21:42:26

    Przykro czytac komentarze pelne jadu, tragedia sama w sobie bo czlowiek stracil zycie. Nikomu czegos takiego sie nie zyczy. Wiecej emaptii ludzie!!!

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-10-11 21:28:37

    Takich to w ogóle nie szkoda, dobrze że zabił tylko siebie, a nie innych. Już nie będzie stwarzał zagrożenia na drodze.

  • Sadza - niezalogowany 2018-10-11 21:03:39

    Passacik trochę szacunku dla ludzi podejrzewam że sam zaoierdalasz jak wariat

  • Khfdxc - niezalogowany 2018-10-11 21:00:26

    Taki gość bez czapki to nie Policjant można go olac bez orzełka pamiętajcie i na grywac ich

  • Hfdsgjjj - niezalogowany 2018-10-11 20:57:37

    Lata taki debil na siedlecin w lasku na scigaczu takim jak z toru z naklejkami dziwię się ze jeszcze żyje bo w lasku na ponad 200km ale to do czasu ale widuje go co wyprawia na siedlecinie

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2018-10-11 20:49:15

    Przykro to pisać, ale... dobrze, że nikomu innemu krzywdy ten biedny człowiek nie zrobił...

  • Passacik - niezalogowany 2018-10-11 20:48:30

    Następnego motocyklowego śmiecia mniej. Nikt mu chyba manetki nie odkręcił.... nikt mu nie kazał wyprzedzać na podwójnej ciągłej... absolutnie nikt. Więc zapłacił odrazu na poczekaniu za swoją głupotę. Udawało się raz,dwa razy,osiem razy,sto razy....a za 101 pyk. Trupek w butach

  • Do V46 - niezalogowany 2018-10-11 20:47:28

    Jeśli zap....ał to zawinił.

  • ktoś - niezalogowany 2018-10-11 20:46:26

    @sadza - ja wiem, bo to mój brat cioteczny.

  • Sadza - niezalogowany 2018-10-11 20:32:15

    Wie ktoś może co to za ziomek jechał tym motocyklem bo moto znajome

  • V46 - niezalogowany 2018-10-11 20:30:04

    Spoczywaj w pokoju. Nie taki miał być koniec sezonu. Nie oceniajcie. Życia mu to nie wróci a może nie zawinił niczym a coś albo ktoś mu wyskoczył. To już nie jest ważne.

  • Ja - niezalogowany 2018-10-11 20:21:28

    Przykre. Wspul czucie dla rodziny

  • Olo - niezalogowany 2018-10-11 20:17:28

    Brawura zawodzi duza prędkość chwila nieuwagi i koniec

  • Hy - niezalogowany 2018-10-11 20:14:52

    A co tego gostka czapka z orzełkiem nie obowiązuje.

  • gość 2018-11-25 21:18:52

    jestem ojcem nie wiem dokładnie jak naprawdę było ale życzę tym którzy tak jemu żle życzą aby kiedyś w życiu doznali tego samego ojciec

  • gość 2018-11-25 21:28:11

    jestem ojcem nie wiem dokładnie jak naprawdę było ale życzę tym którzy tak jemu żle życzą aby kiedyś w życiu doznali tego samego co ojciec i matka

  • GOŚĆ - niezalogowany 2019-01-03 19:08:07

  • Mariusz - niezalogowany 2019-02-10 12:15:47

    Szukam świadków tego zdarzenia. szukam osób które jako pierwsze udzielały pomocy i próbowały ratowac mojego brata . prosze o kontakt. dziekuje

  • Mefistofeles - niezalogowany 2019-02-11 01:30:51

    Niektórzy zapominają, że bandytą drogowym można być nie tylko kierowcą samochodu, ale również motocykla. Ci drudzy wykorzystując jego rozmiary lubią lawirować między samochodami, a na światłach często wyprzedzają wszystkie czekające w kolejce samochody, żeby być koniecznie na samym poczatku. Kto widzi jak jeżdżą motocykliści widzą co oni wyprawiają. A to co wypisują obrońcy tego - na szczęście zmarłego już pirata - woła o pomstę do nieba. Jakie samochody stwarzają zagrożenie dla motocyklistów??? Oni sami tworzą zagrożenie! Dlatego bardzo dobrze, że jednego bandyty mniej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 09:03:47

    Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny. Niech spoczywa w pokoju [*]