:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Skandal podczas MMP w boksie! Bodzioch pozbawiony szans na złoto! (VIDEO)

Boks, Skandal podczas boksie! Bodzioch pozbawiony szans złoto! (VIDEO) - zdjęcie, fotografia
25/10/2017 16:52

Czterokrotnie posyłał swojego rywala na deski a mimo to zdaniem sędziów przegrał półfinałową walkę. Mowa o Kamilu Bodziochu, który kontrowersyjną decyzją sędziów stracił szansę na złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie. Więcej w materiale filmowym.

 

Skandal podczas MMP w boksie! Bodzioch pozbawiony szans na złoto! (zobacz video)

 

 


Czterokrotnie posyłał swojego rywala na deski a mimo to zdaniem sędziów przegrał półfinałową walkę. Mowa o Kamilu Bodziochu, który kontrowersyjną decyzją sędziów stracił szansę na złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie. 

To nie pierwszy werdykt tak mocno krzywdzący zawodników na poziomie boksu amatorskiego. Na szczęście pięściarz Red Fighters nie załamuje rąk i zapowiada że na ring wróci jeszcze silniejszy.

Niestety Kamil swój występ na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski okupił złamaniem ręki.

Teraz zarówno przed Bodziochem jak i pozostałymi pięściarzami Red Fighters okres ciężkich treningów i przygotowań do nowego sezonu. Miejmy nadzieję, że z większym szczęściem co do werdyktów, bo o formę podopiecznych Bartosza Kamudy możemy być spokojni.

 

TUTAJ MOŻNA OBEJRZEĆ CAŁĄ PÓŁFINAŁOWĄ WALKĘ KAMILA : 

 

zdjęcia dzięki uprzejmości portalu http://bokser.org

Reklama

Skandal podczas MMP w boksie! Bodzioch pozbawiony szans na złoto! (VIDEO) komentarze opinie

  • rudy - niezalogowany 2017-11-03 15:39:35

    I liczenie po ciosie faul, II nie wiem za CO?, III po ciosie poniżej pasa, IV po ciosie czerwony miał II ostrzeżenia i przy wyrównanej walce krzywdy nie ma ,ze wygrał niebieski

  • byly - niezalogowany 2017-11-03 13:17:57

    Powinien ten niby sędzia być zawieszony przez wydział sedziwski i ponownie zdawać egzamin. A swoje placze niech sobie w d***e wsadzi bedzie jeszcze bardziej grubszy

  • Robert.W - niezalogowany 2017-10-29 20:11:34

    Albo się liczy albo się daję karę, to tak samo jak ktoś uderzy po niżej pasa i sędzia daję karę i liczy uderzonego.....

  • Krzysztof J - niezalogowany 2017-10-27 05:34:34

    Tytuł artykułu jest niesprawiedliwy, skandal byłby jakby ktoś kogoś okradł, wykorzystał seksualnie itp a Tu zawodnik pomyślał jaki ja jestem cudowny i piękny i będę mistrzem. Do pracy trzeba się wziąć, a nie wylewać swoich słabych stron na innych, troszeczkę pokory Panowie .

  • Xn - niezalogowany 2017-10-27 04:08:04

    Wydaje mi sie ze ambicje sa wysokie ale umiejetnosci na niskim poziomie. Wiekszych sukcesow raczej nie bedzie.

  • Aiba - niezalogowany 2017-10-26 16:44:23

    walka wyrownana kazdy mogl tu wygrac sadzia nie zawinil prawilowo oceniam prace sedziego...

  • Jan Chrobak - niezalogowany 2017-10-26 11:30:30

    to co słyszałem, że ma żal do sędziego, który i tak był lub pochodzi z naszego miasta, to nie wierzę, że chciałby Kamila skrzywdzić, a ostrzeżenia po uderzeniach faulujących muszą być respektowane, zadawanie nieprawidłowych ciosów trzeba karać w innym przypadku zaczną wszyscy faulować a nie boksować. Z takimi ciosami to tylko MMA przyjmuje.

  • tomson - niezalogowany 2017-10-26 10:10:50

    Werdykt jak najbardziej sprawiedliwy. Piszecie tu o czterokrotnym liczeniu rywala, ale nie widzicie ciosu w tył głowy i później poniżej pasa. Zawodnik Pomorzanina lepiej przygotowany fizycznie i motorycznie. Wynik sprawiedliwy

  • zyga - niezalogowany 2017-10-26 09:43:20

    zgadzam się z Rrry, wszyscy szukają winnych a sami nie potrafia się przynzać że żle byli przygotowani do Mistrzostw. jak jest taki kozak to dlaczego nie skończył go, tylko liczył na cud z niebios.

  • sportowiec - niezalogowany 2017-10-26 09:06:27

    złamał rękę bo w 40 sekundzie uderzył zawodnika nasadą i po co tu pisać głupoty. W finale i tak byś nie za boksował ze złamaną ręką. II rundę przegrał i płacze. Do pracy i głowa do góry, wszyscy widzą winnych wśród sędziów a poziom boksu w +91 jest żenujący, brak prawdziwych ciężkich.

  • Rrry - niezalogowany 2017-10-26 09:01:05

    Ja mam wrazenie ze jak przegra zawodnik red klibu to zawsze jest niesprawiedliwie i skandalicznie. Moze nie potraficie przegrywac?

  • zdzich - niezalogowany 2017-10-26 07:44:01

    Wygrał zawodnik Pomorzanina Toruń . Gdzie ten skandal?

  • adrian - niezalogowany 2017-10-25 23:06:40

    Do góry głowa! co Cie nie zabije to wzmocni, jeszcze będzie czas by im wszystkim pokazać na co Cie stać!

  • xx - niezalogowany 2017-10-25 22:28:34

    Dziadostwo, takie zachowanie demotywuje.

  • Do Euro - niezalogowany 2017-10-25 18:02:55

    Chodzi Ci o Lucky Luke BANG BANG???

  • Euro - niezalogowany 2017-10-25 17:54:14

    Lucky luck gdzie