:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Wypadki drogowe, Samochód czteroosobową rodziną wypadł drogi - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
11/01/2019 21:03

Groźny wypadek na trasie Jelenia Góra - Lwówek Śląski. Na wysokości miejscowości Pławna auto wypadło z drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierujący samochodem Jeep Grand Cherokee, 36 letni mieszkaniec powiatu żarskiego, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. W pojeździe podróżowała czwórka pasażerów w tym dzieci 4 i 8 letnie. Obrażeń doznała jedna z pasażerek która została przewieziona do szpitala.

Informacje z tego zdarzenia przekazywane były w aplikacji Zello i kanale "jelenia112" i DLW112.  CB Radio w telefonie. Dołącz do nas. www facebook.com/zellopl

foto : Lwowek na sygnale

Reklama

zello - komentarze opinie

  • gość 2019-01-11 22:26:02

    4x4 i jep w rów, a gdzie rozsądek - mózg znaczy się? Czyżby w powietrzu były wirujące fluidy klubu...

  • dj.... - niezalogowany 2019-01-12 06:38:51

    Siła odśrodkowa wyniosła na zakręcie +komórka w ręce i szybkość.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 06:42:47

    Drive club lubuskie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 06:48:57

    Wystarczy jechać 20-30km/h i nic się nie będzie się działo

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 06:53:15

    Wystarczy jechać 20-30km/h i nic się nie będzie działo pozdrów dla myślących i propagujących bezpieczny wolny spokojny sposób jazdy - dokąd ludzie się tak ciągle spieszą

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 07:13:59

    20-30 to się na rowerze jeździ. Jak się nie umie auta prowadzić to się do niego za kierownicę nie siada.

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2019-01-12 07:44:13

    Jakim trzeba być "ojcem" aby zgotowac własnym dzieciom tak traumatyczne przeżycia!

  • Gość5 - niezalogowany 2019-01-12 08:56:22

    To nie był wypadek! To była brawura!!! Do tego z własnymi dziećmi w samochodzie!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 08:58:56

    Do Drive clubu na zlot rodzinnie jechali

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 09:13:24

    Pewnie nikogo z Was tam nie bylo, ale taka nienawiść w Was jest ze no brak słów... moze prędkość byla za duza moze nie... nieraz niewiele potrzeba do tragedii... a tu komentarze "boze co za ojciec" strach przyjeżdżać do jeleniej gory bo jeszcze troszke a lincze beda... moze ten ojciec zrobil by wiecej dla dzieci niz Ty? A wypadki były sa i beda i zadna technologia tego nie zmieni bo za kierownicą siedzi czlowiek, ktory niestety popełnia bledy...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 09:25:15

    Bo jak mysla ze maja 4x4 to juz moga szalec. Ale do tego trzeba miec umiejetnosci. A nie wlaczona kontrole trakcji. Zacznie sie zlot poznaniakow ,bo ferie,swoimi biemdabliu w x drivie i tez bedzie row niejeden zaliczony. Przyjezdzajac do nas najpierw niech wezma kilka lekcji jazdy po sniegu. A najlepiej niech zaczna po prostu myslec za kolkiem. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 10:53:42

    Do szpitala pojechali wszyscy dla jasności

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 13:07:36

    Tak! Nie było nas tam.., ale setki samochodów przejechało ten odcinek drogi wcześniej i bez "przygod" Przykro pisać, ale mam przekonanie granicach z pewnością, iż to brawura i zbytnia pewność siebie doprowadzila do tego zdarzenia. Szkoda dzieciaczków.

  • 07 - niezalogowany 2019-01-12 14:07:20

    nie dostosowal predkosci do warunkow tylko nie dostosowal predkosci do umiejetnosci!!!!

Dodajesz jako: |