:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Adrian Klimas 28/11/2018 13:35

Do groźnego zdarzenia doszło dziś (28 listopada) około południa na drodze wojewódzkiej nr 367 w okolicach Przełęczy Kowarskiej.

Samochodem marki Mazda 3 poruszały się dwie kobiety. Na łuku drogi kierująca straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg. Pojazd wypadł z drogi i zsunął się z wysokiej skarpy. Na szczęście ani kierująca ani pasażerka nie odniosły żadnych obrażeń. Na miejscu interweniowali strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Jelenia Góra

Samochód spadł z wysokiej skarpy. Jechały nim dwie kobiety. komentarze opinie

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-28 14:27:02

    Drive club jelenia góra... Zaprasza wszystkich 1 grudnia na dach galerii nowy rynek. Weźcie ze sobą gwoździe... A i tylko lakieru nam nie rysujcie.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-11-28 14:31:20

    Kiedy Panowie policjanci zrozumieją ze kierowanie ruchem przy takich zdarzeniach to ich robota a nie grzanie dupy w samochodzie.Rozumiem ze moze przyjechało i ch dwóch i muszą pisać,ale strazakow potrafiło przyjechac min.12 osob bo była taka konieczność a policjantów wiecznie za mało.

  • DJE - niezalogowany 2018-11-28 14:35:55

    Dziś rano niebieski Golf 1 z ramką tablicy rej. D. Clubu JG O MAŁY WŁOS DOPROWADZIŁ DO TRAGEDII WYPRZEDZAL NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH STOJĄCE AUTA ZOSTAŁO WSZYSTKO NAGRANE PRZEZ REJESTRATOR I TRAFI DO ODPOWIEDNICH SŁUŻB

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:36:03

    Może czas już aby policja zajęła się tymi głupimi komentarzami? Macie nawalone we łbach, jak cyganka w tobole......

  • gość 2018-11-28 15:44:55

    drajf klop

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:48:43

    Zgadzam się całkowicie bo niektórzy swoimi głópkowatymi komentarzami podjudzają do braku szacunku dla drugiego człowieka

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 16:19:52

    Widzę że teraz za każdą sytuację na drodze będziecie obwiniać drive club.Pogratulować mogę jedynie rozumu którego wam brakuje

  • Euro - niezalogowany 2018-11-28 16:29:27

    Tata auto dali i synek z draiv Club w drzewo przywali

  • gość żywy - niezalogowany 2018-11-28 17:31:01

    To słynny zakręt, pułapka na marnych kierowców. Szczególnie dla bezmózguf jadących od Ogorzelca. Tam szyby samochodowe leżały już 40 lat temu, gdy była jeszcze łąka a łąka była zryta po każdym weekendzie. Na czym polega pułapka wiedzą ci którzy tam jeżdzą :))

  • gość 2018-11-28 17:58:19

    Na pewno jechały całą drogę i mieliły jęzorami o bezpieczeństwie na drogach -jak to kobiety powoli, bezpiecznie jeżdżą. Zero skupienia na prowadzeniu. Za to całe zaangażowane na peplaniu -co to za promocje widziały i co sąsiadka kupiła itd itp... gupie cpy

  • gość 2018-11-28 19:43:06

    uczestniczki drajw klubu szarżowały od dawna

  • gość 2018-11-28 20:28:29

    Mazda 3 - szacunek dla redaktora . Na moje oko Mazda 2 .

  • Gośćwrr - niezalogowany 2018-11-29 00:07:44

    Moim zdaniem to normalne dwie kobiety nie z żadnego zasranego clubu tylko poprostu wpadły w poślizg i nie wyrobiły zakrętu widać to gołym okiem

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 05:03:51

    Ludzie po złości to nawet powód by przypisali DriveClub-owi, pewnie wszystkie krzywdy tego świata to oni, oni są winą wojen w Iraku, glosu na świecie i wogole, czy na którymś zdjęciu z wypadku drogowego,kolizji była na aucie naklejka klubu? Nie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 05:11:30

    Dokładnie, koleżanki jechały w sprawach służbowych i na zakrecie wpadły w poślizg. DZIĘKOWAĆ Bogu, że jeszcze nie nadeszła ich pora i miały dużo szczęścia!28.11 życie dostały drugi raz w prezencie

  • gość 2018-11-29 07:44:27

    Z notatki milicyjnej. Nieznanej marki wrak auta zamaskowany spojlerami i bez tłumika zajechał drogę i zmusił kobiety do ucieczki do rowu. Stworem autopodobnym poruszał się członek drajf klubu. Niestety z uwagi na znikome IQ nie można z nim nawiązać sensownego kontaktu.

  • Gośćwrr - niezalogowany 2018-11-29 08:07:11

    Tak myślałam miałam rację widać że ostry zakręt ślisko ulice nie sypane życzę koleżankom szybkiego powrotu do zdrowia a ludziom życzę lepszego modrego myślenia a nie oskarżania innych bez konkretów.

  • gość 2018-11-29 08:31:41

    milicja donosi: znamy już imię i część nazwiska klubowicza: oskar lip.... nad resztą liter z nazwiska sprawca ciąge się zastanawia i nie może sobie przypomnieć. Ale kożysta z abecadła więc jest duża szansa na sukces.

  • gość 2018-11-29 20:10:09

    Czytam te niektóre bzdury ludzi na temat tego wypadku. Nikt się nie ścigał, nikt nie zepchnol, dziewczyny nie były z województwa jeleniogorskiego poprostu każdemu może się zdarzyć droga kreta pod górę, czy kobiecie czy mężczyźnie a jak piszecie że zakręt słynny to tymbardziej,mało to zakrętów śmierci źle zrobionej i niewyprofilowanych dróg!

  • Konjo - niezalogowany 2018-11-29 20:33:26

    Dwie kandydatki na członkinie Drajf clabu, zdawały właśnie egzamin. Zdały celująco i zostały wpisane w poczet członków tego śmiesznego klubiku. DC rządzi, DC wszystkich was urządzi!

  • gość 2018-11-29 21:09:15

    drajw klub, ciekawe ile ofiar będzie po spocie 1grudnia.... ciekawe czy mają pozwolenie z urzędu miasta na zorganizowanie imprezy masowej na galerii, musowo muszą mieć pozwolenie z UM, zabezpieczenie imprezy też musi być. Więc 1 grudnia od godziny 11 dzwonimy na policję że jest organizowana impreza masowa na dużą skale bez wymaganych zezwoleń im więcej ludzi zadzwoni na policję tym większe szanse na udupienie ich

  • BUSHIDO - niezalogowany 2018-11-30 01:02:45

    do tego palanta gość 2018-11-29 21:09:15 ciekawość to pierwszy stopień do piekła

  • Bruce Lee - niezalogowany 2018-11-30 02:28:21

    Bushido, a co wiesz coś o tym, że już tam trafiłeś i piszesz zza drugiej strony? ;) Czy po prostu jesteś członkiem tego śmiesznego klubiku?

  • BUSHIDO - niezalogowany 2018-11-30 09:17:02

    POZDRAWIAM BRUCA LEE !!!

  • Sraczka - niezalogowany 2018-12-01 08:32:52

    Ostatnio paliła się chałupa. I pewnie to też wina drive club??? Ktoś zmarł na raka przez jakiegoś klubowicza. Mój syn ma katar bo ktoś z drive club odpalił silnik. Qrwa mać ludzie dajcie już spokój bo to mega nudne i żenujące.

  • Johnny - niezalogowany 2018-12-03 02:21:06

    Sraczka, sorry że zapytam - jesteś członkiem Drife Club (Drife Cioty)? Jeśli tak, to powinieś wiedzieć, że ostatnie wydarzenia w regionie to ich/wasze dzieło. Takie są fakty...

Dodajesz jako: |