:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Absurdy, Reanimacja Śnieżce Skandaliczne zachowanie turystów - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal 24jgora.pl 12/10/2019 16:27

Do mrożących krew w żyłach scen doszło dziś (12 października) u podnóża Śnieżki.

Jak czytamy na fanpage Karkonoskiego Parku Narodowego w okolicach Domu Śląskiego zasłabł najprawdopodobniej jeden z turystów. Przez długi czas obok nieprzytomnego człowieka przechodzili inni turyści nie udzielając mu pomocy i zupełnie go ignorując. 

Szczęśliwie znaleźli się ludzie, którzy podjęli akcję. Na miejsce został wezwany GOPR Karkonosze. Straż Parku zatrzymała ruch na szlaku - czytamy na fanpage KPN.

Niestety znieczulica to nie jedyny problem z jakim borykamy się w dzisiejszych czasach nie tylko na szlaku turystycznym. Część wędrowców utrudniała akcję ratunkową przedostając się do strefy działań ratowników z telefonami w dłoniach. Podobnie było gdy na miejscu lądował śmigłowiec LPR. 

Wygląda na to że zrobienie kilku zdjęć było dla nich ważniejsze niż ratowanie życia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji w tym będącemu po służbie policjantowi z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze - pisze KPN.

 # Reanimacja na Śnieżce. Skandaliczne zachowanie turystów

Reklama

reanimacja na Śnieżce. skandaliczne zachowanie turystów - komentarze opinie

  • gość 2019-10-12 16:47:35

    Masakra ,ludzie co z wami... Ręce opadają ,jak się czyta /

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 17:00:20

    Cieszmy się kochać życie na ziemi, tak szybko nastąpi samozagłada...

  • Mor - niezalogowany 2019-10-12 17:24:53

    Do autora .
    Reanimacja odbywała się
    na równi pod Śnieżką
    Przy Domu Śląskim !!!!!!
    A nie na Śnieżce .

  • gość 2019-10-12 17:30:51

    Autor notatki pewnie nie potrafi nazwać połowy szczytów w Karkonoszach. Nazwę Śnieżka umieją powiedzieć moje trzyletnie wnuku.

  • gość 2019-10-12 17:32:55

    Karać to pisowskie ścierwo tych pseudokatolickich turystów za utrudnianie akcji ratowniczej ....Dosyć tego Janusz i Grażyna chce mieć zdjęcie z helikopterem ..turysty z Wrocławia ....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 17:46:33

    Jakby miejsce miało znaczenie przy takiej sytuacji...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 17:50:52

    Ks. Jeremiasza

    To mówi Pan:
    Wypełniajcie prawo i sprawiedliwość, uwalniajcie uciśnionego z rąk ciemięzcy, obcego zaś, sieroty i wdowy nie uciskajcie ani nie czyńcie im gwałtu; krwi niewinnej nie rozlewajcie w tym miejscu!

    (Ks. Jeremiasza 22:3, Biblia Tysiąclecia)

  • gość 2019-10-12 17:51:37

    Barany z Warszawy ,Poznania,Wrocławia.Nic nie widzą poza czubkiem własnego nosa.Dziadostwo do potęgi.Większość to buraki co to nie ja.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 17:59:15

    Przyjechali nowobogaccy debile z Wrocka i Poznania na łykendzik i popierdalają z telefonem robiąc zdjęcie wszystkim i wszystkiemu na drodze a co 100 metrów selfi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 18:18:38

    Brak słów bez komentarza, ludzka znieczulica nie zna granic

  • Wesoły_RoMEK - niezalogowany 2019-10-12 18:21:13

    Jakbym widział takiego buraka co robi fotki zamiast pomóc to bym mu wy****ił z dyńki. Co za po****y. Potem się dziwią, że nikt ich tu nie chce.

  • soclib - niezalogowany 2019-10-12 18:43:53

    Zbieramy owoce z zatrutego drzewa biskupa Jędraszewskiego i Rydzyka nie wspominając o krzykaczu w Sejmie o "zdradzieckich mordach".

  • gość 2019-10-12 19:21:46

    Pierdolisz Soclib co ci ślina na język przyniesie... Co ma do tego przynależność albo sympatie partyjne. Takie same zjeby masz wśród POKOcwaniaków, albo jeszcze gorzej bo to większość nowobogackich z Poznania i Wrocławia. Znieczulica wśród Polaków była, jest i będzie, ale karma wraca. Kiedyś trafi takiego pojeba co dzisiaj latał z telefonem i będzie zdychał, a inni jemu podobni będą tylko przechodzić obok.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 19:41:24

    Ks. Psalmów

    On miłuje prawo i sprawiedliwość: ziemia jest pełna łaskawości Pańskiej. 

    (Ks. Psalmów 33:5, Biblia Tysiąclecia)

    Królem jest Potężny, co kocha sprawiedliwość. Ty ustanowiłeś to, co jest słuszne, prawo i sprawiedliwość w Jakubie Ty ustanowiłeś. 

    (Ks. Psalmów 99:4, Biblia Tysiąclecia)

    Wykonuję prawo i sprawiedliwość: nie wydawaj mię moim ciemięzcom! 

    (Ks. Psalmów 119:121, Biblia Tysiąclecia)

    Ks. Jeremiasza

    To mówi Pan: Wypełniajcie prawo i sprawiedliwość, uwalniajcie uciśnionego z rąk ciemięzcy, obcego zaś, sieroty i wdowy nie uciskajcie ani nie czyńcie im gwałtu; krwi niewinnej nie rozlewajcie w tym miejscu! 

    (Ks. Jeremiasza 22:3, Biblia Tysiąclecia)

    Czy się w tym okazujesz królem, że masz zapał do [budowania z] cedru? A może twój ojciec nie jadł i nie pił? Lecz on wykonywał prawo i sprawiedliwośći dlatego zażywał pomyślności. 

    (Ks. Jeremiasza 22:15, Biblia Tysiąclecia)

    Oto nadejdą dni - wyrocznia Pana - kiedy wzbudzę Dawidowi Odrośl sprawiedliwą. Będzie panował jako król, postępując roztropnie, i będzie wykonywał prawo i sprawiedliwość na ziemi. 

    (Ks. Jeremiasza 23:5, Biblia Tysiąclecia)

    W owych dniach i w owym czasie wzbudzę Dawidowi potomstwo sprawiedliwe; będzie wymierzać prawo i sprawiedliwość na ziemi. 

    (Ks. Jeremiasza 33:15, Biblia Tysiąclecia)

    Ks. Ezechiela

    Tak mówi Pan Bóg: Niechże wam to wystarczy, wy, władcy Izraela! Połóżcie kres gwałtowi i uciskowi, a wypełniajcie prawo i sprawiedliwość! Zaprzestańcie obdzierania ludu mojego! - wyrocznia Pana Boga. 

    (Ks. Ezechiela 45:9, Biblia Tysiąclecia)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 19:43:48

    Idioci....

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-10-12 20:17:16

    A Kro chodzi po górach tylko i.....)

  • gość 2019-10-12 20:35:01

    Nie każdy wie, jak udzielić pomocy..

  • gość 2019-10-12 20:54:07

    DLW

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 21:05:45

    Dożywocie dla znieczulicy!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 21:08:23

    W takiej sytuacji telefon służy do wezwania pomocy a nie robienia zdjęć czy nagrywania filmów Janusze pierdo...e.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 21:11:02

    Za nie udzielenie pomocy grozi odpowiedzialność karna. Trzeba nagrać tych co zamiast pomóc nagrywaja i na policję złożyć doniesienie.

  • gość 2019-10-12 21:33:02

    Tak samo jak na Śnieżce tak samo brak mózgu w głosowaniach na bandę czworga w wyborach do Sejmu.

  • Waligóra - niezalogowany 2019-10-12 21:55:51

    Żal mi tych ludzi....
    Co komentują tutaj i wylewają swój jad.
    Dobranoc

  • sas - niezalogowany 2019-10-12 22:21:50

    zabawne jest to ze 90% komentujących to tacy sami debile jak Ci z telefonem:-)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 22:37:08

    Dziękuję Pani Doktor obecnej na miejscu prywatnie za pomoc :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 00:34:18

    PSALM 231

    Bóg pasterzem i gospodarzem

    1 Psalm. Dawidowy.
    Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
    3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię.
    4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.
    5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity.
    6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

    Ks. Jeremiasza

    To mówi Pan:
    Wypełniajcie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ , uwalniajcie uciśnionego z rąk ciemięzcy, obcego zaś, sieroty i wdowy nie uciskajcie ani nie czyńcie im gwałtu; krwi niewinnej nie rozlewajcie w tym miejscu! 

    (Ks. Jeremiasza 22:3, Biblia Tysiąclecia)

    Czy się w tym okazujesz królem, że masz zapał do [budowania z] cedru?

    A może twój ojciec nie jadł i nie pił? Lecz on wykonywał PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ i dlatego zażywał pomyślności.


  • Gość Ada - niezalogowany 2019-10-13 01:30:41

    Nie tylko tam znieczulica sama byłam świadkiem jak pijanego mężczyznę na drodze rzucało auta Go omijały nikt nie pomógł zostawiłam swoje i zabrałam z drogi od wiozłam do domu a przy tym incydencie zniechęcano mnie żeby zostawić {pijaka} chamstwo fałsz złośliwość się szerzy w zastraszającym tempie pozdrawiam

  • Tomuś - niezalogowany 2019-10-13 07:18:39

    Jebani poznaniaki, wrocławiaki i te inne dziadostwo zjezdzające do nas. A wypiepszać dzidy i mistrzowie prostej do siebie. Kurwy cwele i pedały

  • gość 2019-10-13 08:36:15

    Ci z telefonami to facebukowe zjeby :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 08:41:34

    W dzisiejszych czasach ludzie koty i psy ratują a nie ludzi. Człowiek dzisiaj jest g.no wart natomiast za drapieżniki kota które sobie poradzi zabija.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 11:15:44

    Prywatny sklepik.

    Pistacje po 51 za kilogram.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 13:14:40

    Znajomi z Nowego Yorku piszą że u nich pistacje po 68 $.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 13:59:24

    Jak można przywoływać do tego przypadku ,polityczne zagrania?? Co ma do rzeczy czy ktoś idzie po lewej czy po prawej stronie. Szkolić trzeba ludzi z zakresu pierwszej pomocy. A nie bzdury wypisywać.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 14:42:59

    Polecam konfitury, bardzo pyszne

Dodajesz jako: |