:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Rafał Ślusarz kandydatem Europarlamentu - zdjęcie, fotografia
25/03/2019 13:01

Senator Rafał Ślusarz będzie reprezentował region jeleniogórski w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jego kandydaturę zaprezentował dziś (25.03) podczas konferencji prasowej Senator PiS - Krzysztof Mróz.

Rafał Ślusarz kandydatem PiS do Europarlamentu

 

Reklama

rafał Ślusarz kandydatem pis do europarlamentu - komentarze opinie

  • Jajko - niezalogowany 2019-03-25 14:02:39

    Jezuuu !!! Katastrofa

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 14:14:45

    Toż to koniec świata!!!!

  • starszy gość - niezalogowany 2019-03-25 14:55:03

    Mojego poparcia nie dostanie.

  • WoW - niezalogowany 2019-03-25 15:02:49

    A cóż to za zmiana już Mróz nie startuje? Pewnie nie chce znowu przegrać jak to ostnio było! Nigdy więcej pislamu!!!

  • Pis tylko pis - niezalogowany 2019-03-25 17:33:05

    Tylko pis obojętnie kto aby nie zlodzieje

  • Żołnierz przeklęty - niezalogowany 2019-03-25 17:50:58

    Mówię NIE dobrej zmianie!

  • gość 2019-03-25 18:43:20

    Precz z pisiorami.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 19:26:36

    Mróz powiedział na początku że mamy dwóch premierów :) Jacy mądrzy ludzie siedzą w tej Warszawie :) Boże, widzisz i nie grzmisz?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 19:38:12

    Głosujcie na zlodzieji A dobrobyt macie pewny naiwni ludzie

  • MiK - niezalogowany 2019-03-25 22:51:12

    Jak by nie patrzeć, to ten członek Pisu jest największy, a wiadomo - duży może więcej

  • gość 2019-03-26 08:07:05

    Co ten Pan chce tam osiągnąć? Chyba tylko poprawę swojego bytu. To co opowiada to tylko frazesy. Tak bardzo chce równać do zachodu tylko , że nasze zarobki jakoś nie chcą do nich wyrównać. Picu picu Panie kandydacie.

  • gość 2019-03-26 10:05:57

    Tylko PIS złodzieje i oszuści wara od zarządzania i reprezentowania społeczeństwa ,

  • gość 2019-03-27 22:21:29

    ojtam ojtam każdy w sumie może być reprezentantem, PiS do Euro przepitoli wybory z kretesem, bo każdy wie, że żadnego socjalu z tego nie bedzie i pincet+ i 13ta emeryturka, nic to nie ma znaczenia bo nawet jak ani jednego europosła nie bedzie pisowca to jak bedą rządzic w Polsce to rozdawać dalej będą. Dlatego wg mnie wygra koalicja i wiosna :) a specjalistom od łatania dziur w budżecie zostanie właśnie to zajęcie w kraju i jeszcze 2 kadencje będą rządzić, choc pewnie koalicyjnie juz. A pan Ślusarz może i mądry człowiek, ale niemedialny i jakis taki z twarzy sierota - to szanse mu niewielkie daję

  • Gość - niezalogowany 2019-03-28 10:57:30

    A ja tylko za pisem aby w naszym kochanym kraju byl taki dobrobyt jak w Wenezueli

  • gość 2019-03-28 19:48:06

    Panie doktorze jak wszyscy uciekną to kto nas będzie leczył?

  • Gryfów - niezalogowany 2019-03-29 13:18:26

    W końcu porządny kandydat patriota

  • Gośća - niezalogowany 2019-03-29 17:14:50

    Do roboty a nie wstyd przynosić.

Dodajesz jako: |