:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Interwencje, zagryzły człowieka - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 29/09/2019 00:13

Dantejskie sceny miały dziś miejsce na terenie składu opału przy ulicy Łomnickiej. Cztery psy rozszarpały człowieka.

Cztery duże psy dosłownie rozszarpujące ciało leżącego człowieka, zobaczyli przypadkowi świadkowie na terenie składu opału przy Łomnickiej. Wezwano służby. Pierwsza na miejscu była straż pożarna. Psy były bardzo agresywne i nie chciały nikogo wpuścić na teren składu. Cały czas gryzły też, nie dającego oznak życia mężczyznę. Strażacy strumieniami wody odpędzili w końcu psy od ciała i podjęli akcję ratunkową.

Niestety mężczyzna już nie żył. To prawdopodobnie dozorca. Nie wiadomo jednak czy został zagryziony przez psy, czy też zmarł z przyczyn naturalnych i dopiero potem był szarpany przez zwierzęta. Widok był makabryczny. Ciało zostało zmasakrowane. Więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok.

Na miejscu był prokurator w asyście policji, który prowadził czynności wyjaśniające. Sprowadzono też weterynarza i pracowników schroniska dla zwierząt.

Psy zagryzły człowieka ?

Reklama

psy zagryzły człowieka ? - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 01:26:44

    Dlaczego nie zastrzelili tych psów odrazu???!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 01:54:35

    Strażacy mieli strzelać do psów? Pomyśl trochę... Wiele wskazuje na to, że nie miały odpowiedniej opieki i nie były karmione. Jeśli tak to konsekwencje powinien wtedy ponieść właściciel. Straszna tragedia, ale winy nie można zrzucać na zwierzęta.

  • Gość nr 1 - niezalogowany 2019-09-29 03:15:35

    Policja przyjechała z Kowar, trochę późno, bo po jakichś 20 - 30 minutach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 04:09:41

    Nie trzeba było się wkradac na teren zakładu. Pies jest stworzeniem terytorialnym i będzie bronił swojej posesji. Właśnie po to ludzie mają psy na firmach. Też nikomu nie życzę by wszedł do mnie na podwórko bez pozwolenia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 04:11:21

    A po co są psy obronne? Żeby nikt obcy na teren nie wszedł. Sam sobie winien.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 04:20:19

    Psy były bite ,nie były karmione . Ta sprawa była już zgłaszana nie raz ,i żadnej reakcji .

  • gość 2019-09-29 05:04:29

    ej wy czytacie ze zrozumieniem ? to był dozorca xD

  • gość 2019-09-29 06:52:08

    Szkoda że nie Konrada Kuźmińskiego

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 06:58:19

    To samo sie dzieje przy ul spółdzielczej 35 komet są tam dwa psy owczarki zamknięte całe dnie w kojcu mało karmione bramy nie nie zamykane psy czasami latają po ulicy bez e, kaganca bo uciekają brama zamykana jest na śrubke prosze o interwencje

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 08:03:10

    Barany czytajcie ze zrozumieniem. Ten mężczyzna był dozorca, więc tam pracował.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 08:55:49

    Psy nie winne, tylko człowiek.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 09:51:09

    Pracownicy schroniska nie dali rady odłowić psów, lekarz na dyżurze w schronisku nie przyjechał. Trzeba było wzywać innego weterynarza aby złapać psy.
    Smutne, że schronisko tak funkcjonuje A właściwie nie funkcjonuje.

  • gość 2019-09-29 11:57:59

    to u Tyrały się stało

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-09-29 12:01:03

    Może jakby nie odpędzali tylko zastrzelili te psy facet by żył ale tego nie nie dowiemy

  • Drajver - niezalogowany 2019-09-29 12:13:34

    To psy prezesa DrajwKlubu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 12:23:22

    Gdyby głupota mogła fruwać, to komentujący ten artykuł byliby już daleko stąd! Stała się tragedia, ale strzelać to należałoby raczej do głupców! Zwierzęta nie powinny ponosić odpowiedzialności za błędy ludzkie!

  • gość 2019-09-29 12:31:40

    Powtórka z Bogatyni , tam również wiele lat temu pies, rasy owczarek alzacki zagryzł i częściowo zjadł właściciela. W śledztwie okazało się że mężczyzna głodził psa, często go katował a sam nadużywał alkoholu. Pewnego dnia pies miał okazję aby oddać" Panu" co jego i mając doskonałą pamięć wyczuł moment w którym mógł to zrobić. I zrobił ,to było do przewidzenia .

  • gość 2019-09-29 12:37:35

    czy psy zjadają tych co jedzą mięso innych zwierząt bo czują od nich zapach mięsa i krwi ? już w hameryce robili na ten temat badania i niestety tak jest

  • Gość000 - niezalogowany 2019-09-29 14:07:26

    Od kuzminskiego to ty wara nie jedno zwierzę uratował a psy były głodne więc zamknij paszcze jak nie wiesz i nie znasz człowieka

  • gość 2019-09-29 14:51:19

    Wina właściciela, psy niewinne.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 15:13:00

    Pan Tyrała nie dbał ani o pieski ani o swoich PRACOWNIKÓW. W CIEPLICACH TEŻ TYLKO CZEKAĆ AŻ DOJDZIE DO TRAGEDI

  • Mojsze - niezalogowany 2019-09-29 15:18:20

    Wieśniaków z 24jgora.pl cytuje żydoska gazjeta dla Polaków zwana dla zmylenia przeciwnika wyborczą.
    Aj-waj i o rety.

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-09-29 15:56:02

    Psy zostały uśpione

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:24:43

    Niestety, pies ,który raz przełamie lęk i rozszarpie człowieka, lub inne zwierzę, będzie już to robił :-(
    Dlatego decyzja o uśpieniu była zapewne jedyną możliwą opcją w tym przypadku.
    Wyrazy współczucia dla rodziny tragicznie zmarłego.
    A Was proszę, powstrzymajcie się już od komentarzy.

  • Do Gośćxxx - niezalogowany 2019-09-29 16:52:33

    Kto Ci takich farmazonów nagadał?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 17:00:46

    Przy takiej tragedij komentarze powinny być zablokowane

  • Piechowice - niezalogowany 2019-09-29 17:19:44

    Może ktoś w końcu zrobi porządek na składzie opału przy Kryształowej w Piechowicach , rozwalająct się płot, biegające i ujadające wilczury na posesji.....burmistrz radni.... czasami warto się przejść #pomieście

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 17:49:40

    Koźmińskiego powinny zjeść!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 19:10:43

    No dziwne, że wielki paN inspektor nie wypowiada się na ten temat. Przecież zawsze wszystko wie najlepiej i można powiedzieć, że sam wydaje wyroki (bo do sądowych się niestosuje).
    Tragedia wielka, wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 19:24:05

    Dlatego noszę broń choć nie mam pozwolenia

  • gość 2019-09-29 19:57:20

    Kużminski uratował 3 psy.Niech się rozliczy co zrobił z pozostałymi za\\ które brał siano nielegalnie.

  • gość 2019-09-29 20:01:14

    Konrad napisz coś ,znawco zwierząt.Pytam się.Dlaczego do tego doszło?

  • Dr inż Kazimierz - niezalogowany 2019-09-29 20:30:42

    Policja powinna natychmiast zastrzelić te wstrętne bestie!!!! A MĘŻCZYŹNI chodzić uzbrojeni

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 20:53:27

    Trzeba mieć charakter psychopaty by tłumaczyć sobie bezwzględnie prawo do obrony własnego terytorium ,szczując sforę psów i doprowadzić do tak tragicznego w skutkach zdarzenia. To w komentarzu do jednego z wcześniejszych wpisów.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 21:59:28

    Nie dobrze że tak się stało.Troche szacunku dla zmarłego.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

  • Gośaniać - niezalogowany 2019-09-29 23:02:11

    Ludzie !!rozszarpany został dozorca a nie złodziej!!!

  • Gośaniać - niezalogowany 2019-09-29 23:02:27

    Ludzie !!rozszarpany został dozorca a nie złodziej!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 07:39:06

    Szukam kontaktu z rodziną poszkodowanego. Czy jest ktoś w stanie naprowadzi mnie na ich adres.
    730320080

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 08:21:39

    nikt ci frajerze nie da kontaktu. ubezpiecz sobie auto a nacodź rodzinę

  • gość 2019-09-30 14:59:00

    ale głupoty piszecie dlaczego zastrzelić skoro pilnowaly swojej posesji . każdy pies ktory jest na swoim terenie i pilnuje swojego podwórka czy nawet mieszkania zawsze będzie bronił. pomija fakt że głupio komentujecie nie wiecie jak było nie wiadomo czy psy dostawały jeść i wlaścieciel dbał o Zawsze jest winny człowiek a nie zwierzę a od kużminskiego się odwalcie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 18:01:55

    Co wy pierdolic*e psy nie winne ?! Zeżarly człowieka i nie są winne ? Odstrzelic na miejscu ! To był człowiek !! Powtarzam , człowiek !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 18:11:10

    Gościu jeden z drugim macie jakąś fobię na punkcie Pana Konrada? Zróbcie dla zwierząt chociaż mały procent tego co robi on, a potem się głupio wymadrzajcie. Za swoją drogą, to żal tych psów. Dla rodziny zmarłego głębokie wyrazy współczucia.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 18:14:05

    No właśnie to był człowiek.

  • GośćTaka jedna - niezalogowany 2019-10-26 20:06:17

    Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem !!!! Mało tych, którzy widzą tragedię , ale żałują psów. To przecież człowiek cierpiał strasznie i nie przeżył !!!!! Teraz cierpi rodzina !!!! I co? Został ktoś ukarany?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 23:26:11

    Psy nie są niczemu same sobie winne. Tak zostały wychowane- w takich warunkach. Nie powinny tam wogóle być. To człowiek perfidnie idiota powinien dowiedzieć się jak i gdzie w takim przypadku powinny być przetrzymywane psy. Tak je idiota wychował i sam jest temu winien. Zwierzęta niestety ufają nawet takim bezmyślnym ludziom.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 21:48:05

    To może Policja uda się na SOR w Jeleniej Górze sprawdzi początek maja .Tam znajdzie ofiarę piesków.

  • gość 2019-11-05 14:16:08

    Jestem bliską z rodziny tego Pana zagryzionego przez te psy. Szukamy cały czas dozorców, którzy zostali pogryzieni.

Dodajesz jako: |