:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przesieka - Czołowe zderzenie dwóch pojazdów (nagranie z videorejestratora)

  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
06/01/2019 16:03

Dwa samochody zderzyły się się dziś czołowo w Przesiece. Zdarzenie nagrała kamera umieszczona w samochodzie który jechał za sprawcą kolizji.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. na ulicy Kamiennej w Przesiece. Czołowo zderzył się tam mercedes z fordem. Oba auta zniszczyły jeszcze ogrodzenie prywatnej posesji. Samochodami jechali tylko kierowcy. Żaden z nich nie odniósł obrażeń. Winnym zderzenia uznano kierującego mercedesem.

Komunikaty z tego zdarzenia przekazywaliście na kanale "jelenia112" w aplikacji Zello. Cb Radio w telefonie - dołącz do nas już teraz. www.facebook.com/zellopl

foto : OSP Podgórzyn

Reklama

zello - cb radio - komentarze opinie

  • gość 2019-01-06 16:46:41

    Gdzie ten filmik?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 16:57:46

    Tak sie zastanawiam kiedy sluzby odsnieza te okolice?Podgorzyn,Przesieka,Borowice... porazka

  • Mielony - niezalogowany 2019-01-06 16:58:49

    Jeśli nie widzisz nagrania to jest w Tesco na rybnym super gosciu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:01:32

    Widac jaki jest stan nawierzchni. Od czasu opadów sniegu, drogi w Przesiece i w Podgorzynue są bardzo sliskie, oblodzone a w czasie odwilży kierowcy pływają w błocie posniegiwym i stało się... kolejny wypadek. Jak nic się nie zmieni to się tu w końcu pozabijamy. Ja na miejscu poszkodowanych w tym wypadku walczylabym o odszkodowanie z gminą Podgórzyn. To nie może tak trwać dalej, o drogi w zimie gmina i powiat maja obowiązek dbac.

  • Gosc - niezalogowany 2019-01-06 17:27:07

    Do zdazenia doszlo po 12. Drogi sa w stanie koszmarnym! Od kilku dni, nic nie jest robione by drogi byly przejezdne. Podgorzyn i okolice chyba zapomniane przez władze. I nie trzeba wiele by doszlo do takiej sytuacji!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:29:03

    Widać jak DJ jeździ a narzekają tak na DLW

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:30:30

    Ale letnie opony w mercedesie i tablice DRW WSZYSTKO tłumaczą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:31:49

    DWR TABLICE

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 18:22:56

    Tak zaniedbanych drog w Przesiece od kilku lat nie było. Jeździ się z bólem brzucha. Ograniczam wyjazdy do minimum. Kazdy wyjaz to stres. Bralam juz nawet urlop z pracy zeby przeczekac te okropne warunki na drogach, ale ile można. Mieszkańcy Przesieki muszą brodzic poboczami ulic w głębokim błocie posniegiwym. Nikogo to nie interesuje. A przeciez nasze władze gminne i powiatowe nie musza o nas dbac, przeciez do nastepnych wyborow jest az 5 lat. Przykre :(

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 18:47:03

    Co maja tablice czy skad jest osoba prowadzaca samochód! Drogi w Przesiece to jakis horror! Slisko jak uj! Jedno wielkie lodowisko!

  • gość 2019-01-06 19:42:37

    Pomijam fakt, że w mieczu są letnie opony. Przypominam tylko o znaku przed wjazdem do Przesieki czy Borowic, taki niebieski ( koło w łańcuchach ) który bardzo wiele wyjaśnia. Zima weryfikuje kto jest posiadaczem prawa jazdy a kto kierowcą, jakoś ja z przednim napędem jestem w stanie bez problemu tam przejechać :)

  • K - niezalogowany 2019-01-06 19:44:32

    Te drogi w okolicach Podgorzyna to istny horror. Pytam czy ma sie stac tragedia?odsniezcie ludzi bo ryzykuja zyciem wyjezdzajac na drogi w tej okolicy!

  • gość 2019-01-06 21:32:59

    drive club

  • gość 2019-01-06 21:36:56

    tym mercedesem jechał pasjonat motoryzacyjny drajw klubu... na mercedesa starczyło ale na opony i przerejestrowanie to już nie..

  • Znafcy - niezalogowany 2019-01-06 23:47:49

    Wasz znajomy że wiecie o braku zimowych opon?

  • DC - niezalogowany 2019-01-07 00:07:43

    Tak, to nasz członek. Niestety nie stać nas na zimowe opony.

  • Jamula - niezalogowany 2019-01-07 19:15:36

    Gówno prawda.Mialem jedna zimowa oponę i zimowy płyn do spryskiwaczy. Zima mnie nie zaskoczyła tylko poranny kac. Gdyby nie kontuzja mojej ręki to było by sztywniutko. PS. Zakładam sprawę całej gminie jeżeli do jutra nie zniknie ten śnieg.

  • gość z miasta - niezalogowany 2019-01-07 20:52:25

    Mercedes tnie do góry jak latem. Przed miejscem zderzenia znak ograniczający prędkość do 20 km/h z uwagi na próg zwalniający - w dniu zdarzenia ukryty pod zmrożonym śniegiem. Nadmierna prędkość i podbicie auta na progu spowodowała utratę kontaktu z nawierzchnią, a opony letnie tylko dołożyły do pieca.

Dodajesz jako: |