:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Zwierzęta, Protest obrońców zwierząt (VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 12/08/2019 16:40

Pod budynkiem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze odbył się protest Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt do którego dołączyła grupka mieszkańców. Czego dotyczył protest? O tym w materiale filmowym.

Protest obrońców praw zwierząt (zobacz film)

 

Reklama

protest obrońców praw zwierząt - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 17:15:19

    A koszty tego dziwnego manifestu ponosimy wszyscy. Zapłacimy za dodatkowe patrole policji, które chyba musieli ściągnąć z innych miast, bo jakieś inne radiowozy widać było. Zapłacimy za to, że Pan dziwny i garstka jego fanek protestowali przeciwko czemuś co sami wymyślili . Akurat w Jelonce prokuratura całkiem nieźle ściga dreczycieli zwierząt, co wiem bardzo dobrze działając jako ich obrońca. A nie zbieracz kasy, jak Pan dziwny.

  • Andy - niezalogowany 2019-08-12 17:45:13

    Ty jesteś gościu jakiś niepoważny. Trzeba jakoś poruszyć społeczeństwo do działań przeciwko bezprawnemu traktowaniu zwierząt ale przede wszystkim osób, które tym zwierzętom chcą w jakikolwiek sposób pomóc. Mało kto jest w stanie przyjąć pod swój dach choć jednego psa lub kota a tu mówimy o domach tymczasowych, które Ci ludzie tworzą i robią to nie otrzymując w zamian żadnej pomocy a wręcz przeciwnie jeszcze dostają po głowach za to.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 19:38:24

    Zwierzęta są po to by człowiek je zjadał i czynił z nich ubiory.

  • gość 2019-08-12 20:32:19

    Co za cyrk! Pseudo marsz w obronie psychopatycznego przestępcy! Ale jaja! Ale krzaki!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 21:23:16

    Co za durne komentarze nic dziwnego ze mamy tylu oprawcow tych biednych zwierzat . Szkoda ze ciebie po urodzeniu nie zjedli byloby lepiej na swiecie .Super nareszcie ktos cos robi i moze ktos zajmie sie tymi wyrokami.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 21:50:05

    Pochwalił się, że sąd uznał jedną z jego skarg za zasadną. Dodam jedna i zasadność tylko w małej kwestii. Więc chyba poczuł się bezkarny i znowu mu odbija. Mam nadzieję że zostanie sprawiedliwie ukarany i nikt nie ugnie się przed jego metodami działania, włącznie z dzisiejszą manifestacją. Hmm właściwie marszem jakiś postaci niedoinformiwanych z klapami na oczach.

  • gość 2019-08-12 22:31:40

    Zabrakło mi na tych transparentach twarzy prezydenta Łużniaka, który poparł działania prokuratury przeciwko obrońcy zwierząt i na dodatek sam składał wnioski o ściganie.

  • gość 2019-08-12 22:41:40

    Kondzio, skoncz, wstydu oszczedz, pokaz rozliczenia pieniążków co to je zbierasz na \"pomoc zwierzętom\"...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 07:26:40

    Poruszcie społeczeństwo żeby ludzie zaczęli dbać o ludzi to i wtedy będą umieli zadbać o zwierzęta a nie jakieś głupie manify - może czas pogonicie z polski wszystkich antyplakow co rządzą od 30 lat wtedy będzie dobrze...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 07:32:02

    A kiedy zajmą się tymi co łapią ryby na haczyki męczące je a potem je wypuszczają a nie no bo ryby nic nie czują więc można je meczyc i to się nazywa hobby, a ci co ujeżdżają konie - to też nie bo to wszystko nazywa się sport i tam zwierzęta można męczyć ech durne i ślepe społeczeństwo

  • Gowrrrść - niezalogowany 2019-08-13 08:27:49

    Brawo jestem za, kondrad nie przejmuj się durnowatymi komentarzami działaj dalej, ci którzy źle się wypowiadają to zapewne sadyści którzy znecaja się nad zwierzętami, normalny człowiek nie pisał by tak głupich komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 10:49:09

    Psiaki, zwierzeta, to czysta radość i dobroć... Każdy kto tego nie rozumie jest gu... wart!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 16:32:35

    Obroncy czekamy kiedy weźmiecie się też za tych co męczą konie i ryby to też są zwierzęta !! One też czują !!

  • jacekplacek - niezalogowany 2019-08-14 12:06:29

    NOOO!!!! kondzio,gdzie rozliczenia naciągaczu,wyłudzaczu\n

Dodajesz jako: |