:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Promenada Bobru po ulewie

11/07/2018 11:53
Z ostatniej chwili, Promenada Bobru ulewie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Ile to coś kosztowało i czemu ma służyć? Z takim pytaniem zwrócił się do nas jeden z mieszkańców załączając zdjęcia Promenady Bobru po wczorajszej ulewie.

 

Na fotografiach widać fragmenty tzw. Promenady Bobru. Ścieżka w kilku miejscach jest wymyta na skutek ulewnego deszczu jaki w ostatnich dniach nawiedził kotlinę jeleniogórską. Ile to coś kosztowało i czemu ma służyć? - pyta jeden z czytelników.

Przypomnijmy, że Promenadę Bobru zrealizowano dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego. Projekt zakładał utworzenie szlaku pieszo - rowerowego biegnącego od po zachodniej stronie rzeki Bóbr - od ul. Wiejskiej do Lwóweckiej. Miał on skomunikować Zabobrze z centrum miasta, a także umożliwić mieszkańcom spacer po zachodnim brzegu Bobru w kierunku Perły Zachodu. 

Póki co zdania na temat nowo otwartej promenady są podzielone. Czy waszym zdaniem tak to powinno wyglądać i czy spełnia swoją rolę?

Reklama

Promenada Bobru po ulewie komentarze opinie

  • Ala - niezalogowany 2018-07-12 19:45:07

    Miałam nadxieję ze wreszcie będzie można na rolkach pojeździć , a tu co najwyżej taczką

  • Olo - niezalogowany 2018-07-12 19:41:04

    Do gwiazda: przy wejściu na promenadę są zakazy ruchu pieszych, może trzeba było hulajnogą się tam udać na rekonesans. Może o masz racje, po co robić dobre drogi jak można jeździć po byle czym, bo łatwo wydaje się nie swoje pieniądze

  • Roman_od_opla - niezalogowany 2018-07-12 18:46:20

    Idealnie wyrzucone pieniążki w błoto. To samo było w Cieplicach. Zamiast od razu zainwestować i zrobić porządnie drogę to najpierw wylali asfalt i uklepali łopatą. W tym roku dopiero zrobili tak, jak powinno być. Promenada identycznie. Zobaczycie, w przyszłym roku wyleją asfalt i będzie git, ale czy nie można było tak od razu???!!!

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-07-12 14:10:11

    Cofam to co napisałem wcześniej. Byłem wczoraj, przeszedłem całą trasę i autorowi tekstu proponuję zrobić to samo, a nie z wygodnictwa zrobić jedno zdjęcie... Cała trasa wygląda bardzo dobrze, a to co na powyższym zdjęciu widać to tylko naniesiona ziemia z pobocza, a nie zmyty żwir! Trochę rzetelności by się przydało, panie redahtorze...

  • SKRSIEDLECIN - niezalogowany 2018-07-12 13:30:24

    Czy tą ścieżkę robiło Kółko Rolnicze z Siedlęcina? :):):)

  • ja p. - niezalogowany 2018-07-11 22:54:00

    To jakaś popierdółka, a nie promenada.

  • Euro - niezalogowany 2018-07-11 19:58:00

    Jebło to Jebło na [ pip... ] drazyc temat

  • R - niezalogowany 2018-07-11 19:32:10

    Do nick: biedny człowieczku, płacę podatki w tym mieście i nie podoba mi się taka kiełbasa wyborcza, bo za rok nic z tej ścieżki nie zostanie, politycy kreują się za nasza kasę tzn tych co płacą podatki. A ciebie ptysiu zapraszam na jazdę rowerem po promenadzie

  • Inoraz - niezalogowany 2018-07-11 19:26:20

    To nie jest wymyte,warto było by to z bliska zobaczyć przed napisaniem artykułu i krytyki.Są to nacieki błotne. Na całej tej trasie nie ma żadnych szkód .Jednakże nie jet to prmenada chwały.....

  • Hehe - niezalogowany 2018-07-11 18:47:54

    Pewnie takie samo gówno powstanie w Cieplicach...szkoda gadać.

  • Deszcz - niezalogowany 2018-07-11 18:14:03

    No to wypłukane po całości hehe

  • persik - niezalogowany 2018-07-11 13:49:29

    lipa jak nic,bez tłumaczenia

  • Nick - niezalogowany 2018-07-11 13:09:16

    Bicie piany plebsu. Przeciez kazda droga tak wygladala po ulewie ! Ze niby co sie tam stalo? NIC ! Tylko jakiemus kocmołuchowi żal doopę ściska, bo nie on zarobił. Takich pajaców to codziennie za oknem widzę. I co byś nie zrobił takiemu wiecznie źle. A jak mu przedstawiasz wyliczenia to pręży się taki, a i tak nie potrafi dodać 2+2 i ni w ząb nie rozumie. Patałachy i tyle. Najlepszą bronią na takiego jest wytykanie mu jego własnych niedociągnięć.

  • Asik - niezalogowany 2018-07-11 12:48:03

    Z jednej strony fajnie że udało się pozyskać z budżetu obywatelskiego trochę grosza na tą promenadę, ale dostali tylko 100tys. więc na niewiele można liczyć. bo to kosztuje niemałe pieniądze.Już nie marudźmy, na rowerze pocisnąć można, może kiedyś poprawią tą ścieżkę