:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Utrudnienia w ruchu, Problemy skrzyżowaniu Lubańskiej Sobieszowskiej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal 24jgora.pl 08/08/2019 11:59

Na skrzyżowaniu ulic Lubańskiej i Sobieszowskiej w Cieplicach od wczoraj nie działała sygnalizacja świetlna. Powodowało to duży chaos w tym miejscu.

Prawdopodobnie w wyniku skoku napięcia przepalił się jeden ze sterowników. Dziś pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów usuwali awarię.

Chaos i konsternacja na skrzyżowaniu spowodowana jest tym, że niektórzy kierowcy niespecjalnie potrafią poruszać się po mieście przy braku poleceń wydawanych przez sygnalizator świetlny.

"Zupełnie nie wiedziałam jak się mam zachować. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Nie ma świateł. Z tyłu na mnie wszyscy trąbią" - mówiła kobieta, która po przejechaniu skrzyżowania, musiała się z wrażenia zatrzymać i ochłonąć.

"Widać, kto tu jest niedzielnym kierowcą, a kto jeździ non stop. Ale to są braki wynikające z kursów na prawo jazdy" - powiedział nam jeden z gapiów.

Problemy na skrzyżowaniu ulic Lubańskiej i Sobieszowskiej

 

 

Reklama

problemy na skrzyżowaniu ulic lubańskiej i sobieszowskiej - komentarze opinie

  • hmmm - niezalogowany 2019-08-08 13:49:36

    jak prawko w chipsach znalazła to tak jest, po tą są znaki na drogach, już za takie teksty powinno się zabrać takiej pseudo kierowcy prawo jazdy nakazać powtórzenie kursu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 14:04:35

    Suwerenie bierz przykład z Prezesa. Nie ma prawa jazdy i problemu.

  • gość 2019-08-08 14:07:39

    przeciez tam sa znaki!!! czego pani nie rozumie!!! prawo jazdy zaplacone co nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 14:09:04

    Jadę tam dzisiaj z popcornem i kamera.

  • gość 2019-08-08 14:09:07

    rozum ją opuścił nie nerwy.....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 15:03:50

    bi u nas uczą jak zdać egzamin a nie jeździć

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 15:16:36

    Aż cały dzień czeba było czekać na naprawę świateł 50 m dalej znajduje się Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:27:26

    Idiotce dali uprawnienia za co do garów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:28:29

    Idiotce dali uprawnienia za co do garów

  • gość 2019-08-08 18:45:27

    przeciez tam sa znaki poziome i pionowe

  • gość 2019-08-08 19:59:42

    niech sie pani do drajw klubu zapisze tam potrzebują takich pustaków

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 21:07:36

    kiedyś tam nie było świateł i nie było korku świateł brak i panika Ale to pseudo kierowcy co znalezli prawko w ziemniaki wyslac ich do inego miasta to zgina

  • gość 2019-08-09 03:29:40

    Babie powinni zabrać prawo jazdy!!! Jeśli ktoś nie potrafi pokonać prostego skrzyżowania, to ręce opadają. Głupia cipa.

  • gość 2019-08-09 05:27:37

    Bez przesady- kobieta była po prostu zaskoczona. Jakby wcześniej zauważyła, że świateł nie ma, to by się włączyło myślenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 07:47:11

    Najlepiej naubliźać, ale pewnie nie jeden piszący by nie przejechał.

  • gość 2019-08-09 08:03:09

    to jest zwykle skrzyzowanie, kazdy by przejechal....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 08:48:45

    A skąd wiecie z której strony jechała? Może musiała się zatrzymać żeby ustąpić pierwszeństwa A takie bezmózgi co 30 sekund za długo postoją to w klakson jak w żonę napierdalają?

  • gość 2019-08-09 10:58:28

    ta jasne, już to widzę. panika w oczach i brak pojęcia co zrobić bo wjeżdża na skrzyżowanie a żadna lampka się nie pali! toż to katastrofa, co teraz?!
    jeleniogórscy kierowcy, a potem piszą w komentarzach że piraci drogowi itp bo jedzie 40 tam gdzie się jedzie 50 i wkurza ludzi którzy jadą za nią, bo ona ma czas i w dupie reszte świata.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:34:13

    Nie rozumiem hejtu. Słabo to wygląda, że ludzie za bardzo przyzwyczajają się do sygnalizacji, ale po co te wszystkie wyzwiska? Bardziej interesująca jest sprawa ilości czasu jaki był potrzebny do usunięcia awarii. Na to zwróćcie uwagę, a nie tylko dowalic komuś, żeby poczuć się lepiej. Zaścianek umysłowy.

  • gość 2019-08-09 15:48:29

    Zaścianek umysłowy to takie osoby jak ty! Przykład tej baby potwierdza, że część kierowców nie powinna nigdy dostać prawa jazdy. Chociaż warto przy okazji uwzględnić sam poziom szkolenia kursantów, który często jest na niskim poziomie.
    Wracając do tej baby i jej histeryczna reakcja to przykład tego, że nie powinna nigdy wsiąść za kierownicę. Takie osoby stwarzają podobne zagrożenie, jak piraci drogowi.
    Oburzanie się na krytykę pokazuje tylko ignorancję świadomości o ruchu drogowym.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 17:34:09

    Nieprawda ze chaos.... ludzie bardziej uwazaja a mimo to jest piękniejszy ruch jak ze światłami
    W TAMTYM ROKU NA KILKANASCIE MINUT wyłączono światła przy Castoramie... W ciągu kilku chwil nie było żadnego auta na krzyżowce.. biorąc pod uwagę że była godzina 16 i potężny ruch można tylko stwierdzić że ludzie w takiej sytuacji bardziej myślą, uważają na innych i przejeżdżając bezpieczniej...

  • gość 2019-08-10 23:35:15

    Kolejne dobre miejsce na rondo!

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-08-16 13:13:47

    Skomentowali głównie drajw klabowcy. Te światła trzeba naprawić albo zlikwidować, a nie mieć pretensje do innych.

Dodajesz jako: |