:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Prezes Cieplickich odpiera zarzuty zarządu Karkonoszy - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 16/09/2019 12:04

Zarząd Karkonoszy Jelenia Góra złożył rezygnację. Jako powód podano brak możliwości współpracy ze spółką Termy Cieplickie. Dziś podczas briefingu prasowego prezes Term Dariusz Stolarczyk odniósł się do stawianych zarzutów.

Prezes Term Cieplickich Dariusz Stolarczyk, nie szczędził dziś cierpkich słów pod adresem zarządu klubu Karkonosze, podkreślając że po raz pierwszy spotkał się z taką małostkowością ale i beztroską w formułowaniu informacji nieprawdziwych. - Takim postawom chcielibyśmy powiedzieć zdecydowane "nie" - podkreślał Dariusz Stolarczyk. Klub w ocenie prezesa szuka tematów zastępczych, które miałyby usprawiedliwić m.in słabe wynik sportowe.

Nie możemy mieć do czynienia z taką sytuacją, ze dziś mamy stadion miejski, na którym klub sportowy sprzedaje bilety, nie ponosząc żadnych kosztów.

Więcej w naszej relacji filmowej :

Prezes Term Cieplickich odpiera zarzuty zarządu Karkonoszy

Reklama

prezes term cieplickich odpiera zarzuty zarządu karkonoszy - komentarze opinie

  • gość 2019-09-16 15:55:03

    ten gronkiewicz walz powinien podac sie do dymisji

  • gość 2019-09-16 16:42:53

    W cudzysłowie, Panie Prezesie, w cudzysłowie... A taki wykształcony człowiek ...

  • Kibic - niezalogowany 2019-09-16 17:07:36

    KS Karkonosze w obecnym sezonie mecze wygrywa, ostatni przegrali. Prezes się mija z prawdą.

  • gość 2019-09-16 17:21:42

    Rany, ale ta kobieta jest nieurodziwa.

  • gość 2019-09-16 17:36:00

    MPGK Jelenia Góra wchodzi do gry. P. Katarzyna ma doświadczenie w zarządzaniu piłką i do tego wie jakim zawodnikiem był Szewa. Oby na dobre to wszystko wyszło dla KS Karkonosze. Drużyna jest warta uwagi, waleczna, pod wodzą nowego prowadzącego. Nie zepsujmy zapału tych chłopaków, p. Prezydencie.

  • gość 2019-09-16 19:33:18

    pan kierownik basenu jest zawsze najmądrzejszy:)

  • Gość jgjg - niezalogowany 2019-09-16 20:06:47

    Dzieciaki Grzegorza "zniszcze cie" S. Kasia i Darek. Panie Jurku odetnij się od nich.

  • Gość jgjg - niezalogowany 2019-09-16 20:07:13

    Dzieciaki Grzegorza "zniszcze cie" S. Kasia i Darek. Panie Jurku odetnij się od nich.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 20:14:16

    Ta relacja zostala wyraźnie zmanipulowana. W momencie gdy zaczęły sie kłopotliwe pytania - koniec relacji. Czy zauważyli państwo, że był to personalny atak na pana Kowalczyka, kilkakrotnie wymienianego przez tzw. prezesa. O co tu chodzi? Pan Kowalczyk nie jest z nadania politycznego, wiec może przeszkadza?

  • gość 2019-09-16 20:34:12

    Czy ten ,,mądry" człowiek ukończył WUML ? Zwołał konferencję prasową nie potrafiąc odpowiedzieć sensownie i rzeczowo na jedno proste pytanie , kompromitacja.
    Pan Kowalczyk to wzór do naśladowania , wiedza , inteligencja , kompetencje, a nie bełkot i opowiadanie głupot nie zgodnych z prawdą.

  • gość 2019-09-16 21:37:40

    Ataki personalne na Pana Kowalczyka faktycznie niesmaczne, zwłaszcza początek, gdy Pan Stolarczyk mówi o małości (chyba się zreflektował i powiedział od razu o małostkowości, ale jednak poszło w świat...) zarządu klubu. No o wielkości Pana prezesa wygłaszanie takich opinii raczej nie swiadczy... Trochę to słabe. Z drugiej strony może to dla Prezydenta nauczka, że może jego urzędnicy, zwłaszcza na tak wysokich stanowiskach, chyba nie powinni pełnić funkcji w podmiotach, które dostaja setki tysięcy złotych z miasta? Jakoś to tak ...

  • BASENOWY - niezalogowany 2019-09-16 21:55:48

    Czy Pan Prezydent naszego miasta nie wstydzi się za tego ,,prezesa" ?
    Facet ględził , ględził i niczego konkretnego nie powiedział , zabrakło argumentów ? , a te które przytoczył nie odpowiadają prawdzie.

  • gość 2019-09-16 22:31:00

    Jezu Maryjo ! Słowotok i żadnego konkretu ! Na czym polega konflikt? Jakie są wzajemne zarzuty ? Co to znaczy że trzeba udostępnić dzieciom i młodzieży ? I co to są turnieje rozrywkowe ?

  • gość 2019-09-16 22:47:33

    Jak można takiego człowieka obsadzić na stołku Prezesa Spółki Miejskiej?!
    Zaprosił na konferencję na której nie potrafił się wypowiedzieć... kompromitacja. Po postawie i sposobie wypowiadania -atakującym widać, że nie posiada argumentów i wchodząc w ataki personalne pokazuje jak jest mały....
    Panie Prezydencie czy opamięta się Pan w porę i przewietrzy miejskie spółki zanim doszczętnie zniszczą reputację Pana i Jeleniej Góry???

  • gość 2019-09-16 23:03:14

    A propo świetnego zarządzania Górnika Zabrze przez K.W.
    https://dziennikzachodni.pl/gornik-zabrze-ma-62-mln-zl-dlugu-katastrofa-finansowa-klubu-jest-faktem/ar/11410691

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 06:49:33

    Pani K. lepiej śmieci wywiozła ze stadionu, a nie wtrącała się do zarządzania obiektem sportowym.

  • bolek - niezalogowany 2019-09-17 07:39:25

    Dlaczego Prezes miejskiej spółki zwołuje konferencję prasową i opowiada głupoty. Karkonosze przegrały bo nie było piłkochwytów , Karkonosze przegrały bo trawa była 3mm za wysoka , Karkonosze przegrały bo nie było światła itd. czy facet wie co mówi ? od kogo ma takie informacje ? , czy można rozgrywać mecz w ciemnościach ? , to potwierdza wiedzę prezesa.
    Prawda jest taka że Karkonosze wygrywają , są w czołówce tabeli i dawno nie miały tak udanego startu w rozgrywkach , a prezes nie mając argumentów merytorycznych zabłądził.

  • gość 2019-09-17 09:47:26

    co mają termy ze zmienianą dwa razy w roku wodą do stadionu? nic, tyle, że PO ma posady dla swoich. co na to wszystko wielce pro sportowy pan Łużniak?

  • gość 2019-09-17 09:50:35

    a sajnog ty już raz obiecałeś wielką piłkę w jg i co, wybory się skończyły i nic. dalej tylko możesz myć rączki swoim.

  • gość 2019-09-17 12:06:40

    Jakie zarzuty odpiera prezes ? facet błądzi a Prezydent nie potrafi mu pomóc ?

  • gość 2019-09-17 13:01:57

    Twarze nieskalane myślą... Miny błagające o rozum...

  • gość 2019-09-17 20:02:37

    łapy precz od stadionu !! o byście chcieli jeszcze z niego wynieść?? mało 17 milionów do podziału było???? brawo dla po za wybudowanie bazy na euro... tylko które? wstyd i hańba dla Jeleniej Góry!! do dymisji !!!!!!!!!!! won

  • gość 2019-09-18 08:16:28

    Ale inteligentne te komentarze:))))))

  • gość 2019-09-18 12:10:46

    Po pierwsze relacja jest niedokonczona,dla mnie i całego miasta to jest kompromitacja wstyd na cały region wybudowali Stadion za nasze pieniądze podatników ,pózniej p.Łużniak z radnymi oddali obiekt sportowy w rece Term Cieplickich,żenada Miasto powinno zarządzac a piecze powinien trzymac nad tym klub KSK.Karkonoszy i prezes p.Kowalczyk,zgodzam sie z tym że kowalczyk nie powinien zamykac tej sztucznej murawy bo każdy powinien grac na niej kto zechce cierpią tylko dzieci i młodzierz,tyle kasy wywalili połowa została roztrwoniona nie wiadomo gdzie,w Niecieczy wybudowali Stadion za połowe tego co tu chyba jakies 8 milionów i mają podgrzewaną murawe trybune siedziska krzesełka wszystko co najlepsze i nie mają żadnych problemów ani konfliktów a mieszkanców jest mniej jak u nas w Karpaczu porządny obiekt wybudowany Burmistrz wszystkiego dopilnował,a u nas bubel

Dodajesz jako: |