:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prawie małe bum cz.7 - film od czytelnika

Portal 24jgora.pl 17/02/2019 10:40

Bibliotekę filmów od naszych czytelników uzupełnił kolejny na którym widać jak zdradliwe bywają warunki na drogach w okresie zimy. Na szczęście udało się opanować samochód nie wyrządzając szkód. Zobaczcie nagranie!

Na filmie widać jak kierujący samochodem osobowym, jadąc ul. Wolności wpada w poślizg. Kierowca próbuje manewrować pojazdem tak, aby nie uderzyć pozostałych samochodów oraz pieszych. Miał dużo szczęścia, to mogło skończyć się wypadkiem lub nawet tragedią. W tej sytuacji przyczyną była na pewno nadmierna prędkość. Film zamieszczamy ku przestrodze i apelujemy do kierowców - noga z gazu! Nawierzchnia drogi miejscami jest bardzo śliska! 

Jeśli posiadacie podobne filmy, chcecie się nimi podzielić lub ostrzec innych kierowców, możecie je przesyłać na nasz adres : [email protected]

 

Poprzednie filmiki od czytelników:

https://24jgora.pl/artykul/8222prawie-male-bum8221/539549

https://24jgora.pl/artykul/motocyklista-wjechal/538696

https://www.youtube.com/watch?v=qke72Vkg5yU

 

# prawie małe bum

Reklama

prawie małe bum - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 12:23:52

    Gdzie wy tam macie pieszych? Dobry kierowca wyszedł by z tego jednym ruchem kierownicy, a jeszcze lepszy nie doprowadził by do takiej sytuacji. Chwalicie się a nie ma czym... Wolniej niech jeździ ten baran w terenie zabudowanym zgodzie z przepisami to nie bedzie problemów...

  • gość 2019-02-17 13:36:00

    Mam nadzieję że mandat został mu wlepiony. I to porządny,by nauczył się debil jeździć i nie chwalić się własną głupotą !

  • pe - niezalogowany 2019-02-17 16:35:34

    A ja zapytam - a gdzie osławione MPGK i ich zimowe utrzymanie dróg ? najbardziej zdradliwa pogoda, w dzień roztopy a rano szklanka. Kiedyś po takiej nocy z przymrozkiem mimo 2 na plusie próbowałem hamować przed światłami, z max 30 na godzinę... cud że nikogo na pasach nie było. Dojazdy do skrzyżowań to często igranie z życiem. max 5 na godzinę, na lód nie ma mocnych.

  • gość 2019-02-17 19:30:33

    jaka kamerka, taki kierowca...

  • gość 2019-02-17 20:38:48

    Słychać jak wysokie ma obroty w silniku. Nic dziwnego, ze dodał gazu i go obróciło... gdybys synku pomyslal i jechal bieg niżej - nic by sie nie stalo. Ot tyle... I to wlasnie odroznia kierowcow od laików za kierownica...

  • gość 2019-02-17 21:04:48

    dlaczego gamonie kierowcy w mieście jelenia góra i nie tylko jadą powyżej 50km/h dokąd te wszystkie barany się spieszą nie można wyjechać wcześniej i jechać sobie na luzie 40-50km/h nikomu ani sobie nie stwarzając zagrożenia

  • autorfilmu - niezalogowany 2019-02-17 22:12:39

    ten kolarz wyprzedzał na podwójnej ciągłej i w dodatku na zakręcie normalnie wysiadł bym z tej terenówki po tym jak mu machnął i mu za*ebał w pysk bo lamusy nie umieją jeździć na tych rowerach a taki ci jeszcze bd machał łapą frajerzy psiaki co na to oni? Obwiniają wszyscy kierowce a ci kolaże to cwele i do trumny z nimi chcesz ćwiczyć nogi jedz na rower do lasu albo idź pobiegaj a nie wsiada gościu na rower na którym tylko pedałować się nauczył ale myśleć o jeździe i osobach poza nim żeby każdy był bezpieczny nie musi bo po co myśleć o innych ? po to żeby być bezpiecznym!!

  • gość666 - niezalogowany 2019-02-17 22:33:10

    Klient z drajf clubu chciał podriftować na zakręcie ale jakie umiejętności taki drift. ;) Kolejny argument, że członkowie tego klubu stwarzają zagrożenie na drogach.

  • gość 2019-02-18 07:26:14

    tym razem udało się drajw klubowiczowi, ale to kolejny dowód na ich lekkomyślność, dobrze że dni tego śmiesznego klubu są policzone

  • Ja - niezalogowany 2019-02-18 11:03:45

    Proszę przyjrzeć się jeździe kierowcy pizzerii z ul Cieplickiej facet myśli że jest na torze rajdowym albo że pizza zrobi się zimna. Dojdzie wreszcie do tragedii on potrafi gnać Cieplicką 100 na godz.

  • gość 2019-02-18 13:06:09

    Kozakiewicz z jeleniej, basa wypił i leciał 2,50