:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Powiesił się na boisku Uwaga - drastyczne zdjęcia.

Powiesił się na boisku
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal 24jgora.pl 09/06/2019 15:24

Samobójstwo w Starej Kamienicy. Mężczyzna powiesił się na bramce na boisku do piłki nożnej.

Makabryczny widok ukazał się kilku nastolatkom przechodzącym obok boiska sportowego w Starej Kamienicy. Około 60. letni mężczyzna powiesił się na poprzeczce bramki. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon. Zwłok do czasu przyjazdu prokuratora pilnowali policjanci. Mężczyzna miał na szyi pętlę ze sznurka - prawdopodobnie z siatki bramkarskiej. Obok zwłok stała drabinka, której prawdopodobnie również użył. Pozostałe okoliczności będzie już starał się ustalić prokurator.

Powiesił się na boisku

Reklama

powiesił się na boisku - komentarze opinie

  • Inka - niezalogowany 2019-06-09 16:33:27

    A te zdjęcia jak zdejmują samobójce, to ku uciesze gawiedzi? Niech was szlag 24jgora i tę hienę, która zdjęcia robiła.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 17:53:11

    Już banda Jareczka musiała robić foto. Kuźwa co za portal hien krzywdy.

  • gość 2019-06-09 18:13:05

    Oprócz +++++ są też minusy rządów "dobrej zmiany"

  • gość 2019-06-09 19:20:40

    to prawda po jakimś czasie zamazali samobójcę ... takich zdjęć się nie godzi umieszczać... to dla większej odlądalności?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 20:20:07

    Takie zdjęcia nie powinny się znaleźdź w internecie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 20:43:53

    To nie zasługuje na uwagę

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 20:53:40

    Buractwo i tyle kto o zdrowych zmyslach umieszcza takie zdjecia.
    A jeszcze madrzejszy ten co je zrobil. Szkoda słów.

  • gość 2019-06-09 21:51:06

    powiesił sie bo ktoś z bliskich złożył podanie do drajw klubu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 22:26:16

    Ty podły zwyrodnialcu! Masz w sobie jakiekolwiek ludzkie uczucia??? Sam się powieś! Zrobisz tym przysługę społeczeństwu, a przede wszystkim własnej matce, która taką gnidę na świat wydała! Mam nadzieję, że całe to zło wróci do Ciebie! I za każdym razem, gdy będziesz cierpiał ,przypomnisz sobie, że sam to sobie zawdzięczasz!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 23:04:04

    Nie podoba się poziom artykułów to zmień portal i nie zaglądaj tu więcej. 10 minut po wystawieniu artykułu już komentujesz i jesteś oburzony. Gratulacje za czujność ale trochę mi to wygląda na zazdrosną konkurencję.

  • gość 2019-06-10 00:49:09

    Po pierwsze nikt tu nikogo nie zmusza aby te zdjęcia oglądać. Kwestia prostego wyboru. Również portalu. Nie podoba się to przerzuć się na jelonkę. Po drugie : zdjęcia są wypikselowane. Jesteś w stanie stwierdzić jak denat wyglądał? Jakieś znaki szczególne? Proszę napisać co dostrzegasz ? Zarys postaci. No straszne. Niestety rozczaruję wszystkich oburzonych....takie jest życie. Również takie. Bardzo odmienne od rzeczywistości znanej z wypudrowanych seriali rodem z tvn czy polsatu, gdzie wszyscy są piękni, młodzi i szczęśliwi. Jest również takie : Wioska, zarośnięte boisko upadłego klubu, trup wisielca na bramce który czeka na prokuratora kilka godzin. To też jest nasza rzeczywistość. Ale gdyby nie te zdjęcia pewnie bym nie uwierzył, że to się dzieje naprawdę.

  • gość 2019-06-10 08:46:07

    samobój normalnie dosłowny

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 11:04:40

    Dobra, dajmy spokój żartom. Nie żyje człowiek :-(
    Wyrazy współczucia dla bliskich. :-(

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 21:01:20

    Żegnaj Kaziu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 22:27:56

    Szczucie na różne grupy społeczne przez PiS zbiera krwawe żniwo. Po raz kolei Kaczyński ma krew na rękach.

  • gość 2019-06-10 22:43:54

    Spokojny ale skryty facet,nie miał komu się wyżalić.
    Kaziu,będzie nam Ciebie brakowało.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 01:06:26



    DLACZEGO NIE MA OCHRONA to PIJANY.
    Dino blisko na trawę okropnie butelki i puszka Brudne 100%

  • Dla potrzebujących wsparcia - niezalogowany 2019-06-11 10:27:03

    Osoby potrzebujące wsparcia, pomocy, wysłuchania mogą szukać informacji na:
    www.pokonackryzys.pl

    Znajdą tam numery telefonów do różnych instytucji zajmujących się pomaganiem.

  • Aneta - niezalogowany 2019-06-12 07:18:14

    Do Gościa,który nazwał zdesperowanego człowieka,który targnął się na życie PIJAKIEM!!Moze i sam pochodzisz z patologicznego środowiska i w Twoim otoczeniu są sami pijacy bo ciężko mi zrozumieć jak nie znając sytuacji można walnąć taki bezmyslny komentarz!!!Prawda jest tak że człowiek nie był żadnym alkoholikiem,był osoba bardzo skrytą ,samotną.Dopadla Go depresja,wiadomość o chorobie.Jak można być takim idiotą i nic nie wiedząc na temat oczerniac człowieka??Twoja inteligencja mnie przeraża......

  • Dobra zmiana - niezalogowany 2019-06-14 12:05:16

    Gosciu, co ma wisielec do rządów "dobrej zmiany" ??????
    Może mu było za dobrze ????

Dodajesz jako: |