:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Z ostatniej chwili, Potrąciła dziecko uciekła miejsca zdarzenia! - zdjęcie, fotografia
01/08/2018 10:09

Wczoraj (31 lipca) około godziny 11:00 na Zabobrzu rowerzystka potrąciła niespełna 4-letnią dziewczynkę i uciekła z miejsca zdarzenia. Poszkodowana ze wstrząśnieniem mózgu została zabrana do szpitala. Sprawczyni poszukiwana!

 

Informację o zdarzeniu zamieściła na portalu społecznościowym facebook matka poszkodowanej : 

Wczoraj ( 31 lipca / wtorek) o godz 11:00 na CHODNIKU przy ul Kiepury 25 , została potrącona przez rowerzystkę moja niespełna 4 letnia córka! ( była pod opieka dorosłych) Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną ( również na rowerze) z miejsca zdarzenia !! Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami ! Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej.

Opis wyglądu kobiety (wg. świadka zdarzenia) : Kobieta w wieku ok 60/65 lat , blond włosy ( długość do ucha) , nosi okulary lecznicze , tęgiej budowy ciała . Jechała na rowerze typu „damka” rower miejski z koszem z przodu . Ubrana w jasne spodnie i ciemna koszulkę ! Razem z mężczyzna ( starszy pan z wąsami ubrany w długie ciemne spodnie) poruszali się rowerami od strony Polo Market ( Zabobrze) w kierunku Jeżowa Sudeckiego . 
 

Jeżeli ktokolwiek widział , lub zna sprawczynie proszony jest o kontakt 608023288 lub z policja w Jeleniej Gorze .

Będziemy wdzięczni za pomoc i udostępnienie posta !!!

 

źródło : https://www.facebook.com/alina.piotrowska.35

Reklama

Potrąciła dziecko i uciekła z miejsca zdarzenia! komentarze opinie

  • Ja - niezalogowany 2018-08-03 16:09:32

    Dupolizy z was ! Jak by mamusia nie była plotkami zajęta to by nie doszło do tego .!! P.s. Alina cała rodzina u Ciebie ,zomo I milicjantów i znaleźć sprawcy nie możesz .

  • Moni do gwiazdy - niezalogowany 2018-08-03 14:31:34

    Gwiazda lepiej zgśnij jak masz świecić taką głupotą . Ludzie mają prawo czuć się bezpiecznie na chodniku, a nie się oglądać do okoła czy jakiś hrabia na rowerze nie nadjedzie .

  • miras 60 - niezalogowany 2018-08-02 16:19:17

    nie chodzi o to gdzie sie jezdzi rowerem a gdzie nie tylko o nieudzielenie pomocy dziecku jak tego zrozumiec nie mozez to nie zabieraj g losu

  • dana - niezalogowany 2018-08-02 13:53:19

    Chodniki są dla pieszych, rowerzyście na ulicę albo na ścieżki rowerowe....

  • 123 - niezalogowany 2018-08-02 12:37:45

    Tak to jest jak rodzice w smartfony zapatrzeni zamiast dzieci pilnować. Pewnie latało to małe po chodniku jak opętane i wlazło pod koła. Nie raz widziałem takie sytuacje a teraz ojej dziecko mi przejechali. Zamiast później płakać to polecam z dzieckiem za rączkę chodzić!

  • wer - niezalogowany 2018-08-02 11:28:05

    Dopalacze ją powiozły

  • Lucy - niezalogowany 2018-08-01 23:00:38

    Być może była pod wpływem alkoholu. Tak można przypuszczać.

  • Dorosły - niezalogowany 2018-08-01 21:20:09

    Gwiazda a może to ty jesteś tą rowerzystką, której wszyscy szukają skoro takie durne argumenty wysnuwasz. A może to ktoś kogo znasz.... Znasz?

  • Księżyc - niezalogowany 2018-08-01 20:42:00

    Gwiazda ty jak już coś napiszesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać....

  • Do gwiazdy - niezalogowany 2018-08-01 18:13:49

    Jesteś tempa jak zlew

  • JG - niezalogowany 2018-08-01 17:14:43

    Pomiędzy blokami Kiepury 26 i 28 jest sklep i kamera. Poprosić właścicieli o pomoc i udostępnienie zapisu

  • Gas - niezalogowany 2018-08-01 16:35:23

    Gwiazda, co ty pie##olisz.

  • - niezalogowany 2018-08-01 14:38:38

    Gwiazdeczko a od kiedy to rowerem jeździ się po chodniku ?!

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-08-01 14:33:28

    Z całym szacunkiem, ale co robili rodzice???? Skoro dziecko było pod opieką dorosłych (niby), to nie widzieli że rower się zbliża??? Rower to nie samochód, jedzie wolniej a uwzględniając wiek tej rowerzystki raczej nie ścigała się. Wiec pytam się jeszcze raz co robili jej rodzice??? Nie usprawiedliwiam rowerzystki, ale rodzice są zobowiazani należycie opiekować się i pilnować swoje dziecko. Zapewne byli zajęci sami sobą, a dziecko szło za nimi albo przed nimi i spuścili je z oczu. W ten sposób lepiej nie myśleć co by się stało, jak takie niepilnowane dziecko nagle weszło by na ulicę. Ludzie trochę zdrowego rozumowania wam życzę.

  • Asik - niezalogowany 2018-08-01 13:07:52

    Starsi ludzie i się nie zatrzymali, żeby dziecku pomóc?Poza tym jak można wjechać na rowerze w dziecko? Zdrowiej mała i bądź dzielna

  • noajak - niezalogowany 2018-08-01 12:30:47

    Jakim to trzeba k.rwa byc szmaciarzem, zeby tak odjechac...karma wraca z podwojona sila- pamietaj raszplo na rowerze!

  • Dera - niezalogowany 2018-08-01 12:28:02

    Nikt nic nie wi dział ,nie słyszał,11.00 godzina,ciekawe.nikt nie złapał.to tylko rower.szukajmy

  • Kursant-absolwe - niezalogowany 2018-08-01 12:01:54

    Niestety na Kiepury nie ma kamer monitoringu miejskiego. Może być na PoloMarkecie ale głowy nie dam. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Kursant-absolwe - niezalogowany 2018-08-01 12:01:16

    Niestety na Kiepury nie ma kamer monitoringu miejskiego. Może być na PoloMarkecie ale głowy nie dam. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Iga - niezalogowany 2018-08-01 11:53:22

    Babsko się nie zgłosi. Nie ma takiej opcji. Ze tez ja sumienie nie zagryzie.

  • Sen - niezalogowany 2018-08-01 11:34:55

    Miej kobieto odwage ,zgłoś się sama na policje