:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Potrącił autem sześcioosobową rodzinę - nagranie z monitoringu

02/01/2019 19:25

Na stronie policji dolnośląskiej pojawiło się nagranie przedstawiające przebieg wypadku, do jakiego doszło w wigilijną noc w Bolkowie. Przypomnijmy, że 20-latek jadący BMW potrącił 6-osobową rodzinę. Wszyscy trafili do szpitala. Kierowca został aresztowany.

20 - latek potrącił grupę pieszych. Nagranie z monitoringu.

Na nagraniu widać jak kierujący BMW 20-latek wyjeżdżając z łuku traci panowanie nad pojazdem. Samochód obraca się i sunie w stronę niczego nie spodziewających się pieszych. Pojazd z impetem uderza 6 osób kosząc przy tym przydrożną latarnię. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 22:00 w wigilijną noc. Wśród poszkodowanych było czworo dzieci i dwie osoby dorosłe. Wśród nich kobieta w ciąży. Wszyscy trafili do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy w areszcie do dyspozycji prokuratora. Prowadzone jest wobec niego postępowanie o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. 

film dostępny jest tutaj http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/resource/add42fba-f256-4375-89eb-b7406abe6339:JCR.flv?fbclid=IwAR0S28qRzxt8tcxYDVfr9uK2Uq9qXSoGo4eifNMOLpnTPIlQ80rgJg7z-x8

Komunikat z tego zdarzenia z Bolkowa cały czas podawany był na kanale "jelenia112" w aplikacji Zello. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś aplikacji to nie czekaj.Zrób to teraz.

Aplikacja Zello do pobrania - www.zello.com

Reklama

potrącił grupę pieszych , zello - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:02:49

    Jebany drive club

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:11:50

    Ile można pisać o tym drive club.. wymiotować już się chce patrząc na te żenujące komentarze.

  • gość 2019-01-02 20:20:30

    to zlikwidujcie klub to nikt nie będzie o nim pisał proste

  • Gość. - niezalogowany 2019-01-02 20:20:34

    W Bolkowie działa chociaż monitoring bo w jeleniej juz nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:22:02

    To nie czytaj! DriVegas clubic, to natomiast drogowa patologia!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:24:46

    Trzeba byc idiota zeby pisac ze kazdy wypadek to drive club. Wezcie baranka w sciane walnicie. Czolowka w kaczorowie i inne co byly ostatnio to tez drive club??? Barany . Sami idioci pisza

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:27:20

    Jak zwykle gowniarz myslacy , ze co to z niego za drifter i jak zwykle BMW.. pozabierac im wszystkim prawo jazdy i nigdy nie oddawac

  • gość 2019-01-02 20:29:26

    cioty z drajw klubu na swoim fb podsumowały sezon 2018 tylko zabrakło tam śmiertelnego wypadku którego sprawcami byli członkowie tego klubu i podczas wyścigu zabili z premedytacją 2osoby na pasach. Dodatkowo powypisywali dokładnie ile ludzi i aut gość na ich masowych imprezach na które nie mają pozwoleń ani zabezpieczenia. Więc sami sobie chłopcy szkodzicie nowy rok będzie pełen komentarzy o waszym klubie, i czeka was sporo wizyt na prokuraturze skarbówce i policji. Ciekawe czy któryś z was wjeżdżając na parking tesco w wigilię dostrzegł zmianę znaków że parking jest płatny 100zł za wjazd więc teraz czekajcie wszyscy pasterkowicze jak dostaniecie wezwana do zapłaty za wjazd i nie uregulowanie opłaty

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:31:18

    Widać że nie jechał szybko, także przestańcie linczowac superswietoszki... Oby żaden z was nigdy nie musiał doświadczyć wypadku za kierownicą... O tych co wszędzie piszą o drive Club to już szkoda gadać. Są tacy ludzie którzy niczego nie potrafią wymyślić z sensem i siadają do intenetu. To podobny gatunek łajzy jak ten co wszędzie wtrąca politykę... Osoby które są tak słabe że nawet swojego zdania nie mają

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:52:09

    To było o 19 pseudo redakcjo... Najpierw sprawdź fakty potem pisz te wypociny

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 21:13:16

    Współczuję ofiarom potrącenia ale temu młodemu chłopakowi też będzie miał poczucie winy do końca życia złe miejsce zły czas

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 21:27:01

    Cabany piszacy tylko drive club nie maja chyba o niczym pojacia nauczyli sie tylko hejtowac wypadki i tyle od nich zwykle cioty siedzace w domu robiace loda ziomka na osiedlu wypadek jest wypadkiem i widac ewidentnie ze kierowca wpadl w poslizg bez znaczacej predkosci warunki atmosferyczne byly takie a nie inne i nie ma tutaj dyskusji szkoda poszkodowanych i ogolnie ze doszlo do tego wypadku . A cioty piszace drive club ...hmm jebcie sie na zlamany ryj dlatego ze nie kazdy kierowca z bmw nalezy do klubu czy jak sobie tam myslicie.

  • gość 2019-01-02 21:27:46

    Nie spociłeś się gdy napisałeś pseudo redakcjo dzbanie?Załóż swoją i będziesz wiarygodniejszy Januszku.

  • Seat - niezalogowany 2019-01-02 21:32:59

    Drajw klab zwieksza obszar atakow!

  • gość 2019-01-02 21:43:17

    przecież ten wieśniak z bmw śpieszył się na motopasterkę do jeleniej

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:32:24

    Z obserwacji tego nagrania z monitoringu widać że kierowca nie jechał szybko, było ciemno, zaczął hamować, wpadł w poślizg. Życzę zdrowia tej rodzinie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:34:40

    Tylko dlaczego oni idą niewłaściwa strona drogi? Szkoda ludzi ale ktoś drogi nie posypały i nieważne czym by jechał to tak by się to niestety skończyło a na nagraniu nie widać żeby aż tak szybko jechał.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:55:17

    Czy to tylko wina grupy sie czepiacie albo ma BMW .Japierdole co za narud powalony zlinczowac odrazu wy nie stanowicie prawo pajace te ludzie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 23:01:02

    Drajw club to chyba cala Polske opanowal bo to nie jedyny wypadek z udzialem pieszych i wjezdzajacego auta.Widac ze szybko nie jechal pecha mial On i ta rodzina a o tym ze to Drajw Club to juz odpusc sobie KOLEGO bo co komentarz to czytam te twoje zalosne wypociny

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 23:07:30

    Idą niewłaściwą stroną ulicy? Idą chodnikiem. Mieli iść druga strona ulicy,poboczem?

  • gość 2019-01-03 00:14:44

    Jego błąd i tyle w temacie.

  • gość 2019-01-03 00:18:49

    Gościu z 22:32 bardzo ciekawe - widać tylko ostatni fragment, kiedy już wpadł w poślizg, a nie wcześniejszą jazdę. Jeśli wyleciał z zakrętu, na którym zaczął wytracać prędkość, to logicznym jest że wcześniej jechał za szybko! NIKT wcześniej tego dnia na tej samej drodze, na tym samym zakręcie nie wyleciał, ciekawe dlaczego? Bo jechali wolniej! Dalej będziesz bronić swojego ziomka, członka rodziny, członka DC?

  • DC to cioty - niezalogowany 2019-01-03 00:21:40

    Ooo obrońcy tego klubiku wcześniej się odezwali. Ból dupy, że wszędzie jest nagonka na wasz śmieszny klubik. I bardzo dobrze! Będzie nagonka, będzie hejt, dopóki Drive Club nie zostanie rozwiązany, proste!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 01:56:00

    Tu nie chodzi o obrone jakiegos chorego klubu ..ale nie kazdy kto wpadnie w poslizg na drodze nalezy do drive klubów odrazu jakis... wy sie ludzie troche zastanowcie nad soba kurwa.. drive klub tylko tyle umiecie napisac.. tragedia sie zdarzyla ogromna rodzina zostala potracona dwudziestolatek w areszczcie zostawcie to prokuratorowi.... kazdy "typowy seba " i tak to shejtuje zalosc nicosc i niedowierzanie.... w madrosc wypowiedzi typu ""jebany drive klub""hahah dorosli ludzie.. pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 05:50:36

    Wina gnojka z Drive clubu. Jak zawsze ich winna.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 08:16:30

    Zdarzenie było około 19 godziny w wigilijna noc. Wszyscy świetni kierowcy wypowiadają się a sami nie są wporzadku. Tragedia dla obu rodzin . Bardzo nie miła sytuacja. A chłopak ?! Moj sąsiad cichy , porządny , nigdy nie miał kłopotu z policja , sąsiadami . Nigdy nie widziałam go pijanego. Nigdy nie słyszałam żeby wyzywał , krzyczał. Pracuje . Nie jest na utrzymaniu rodziców jak większość jego równolatków . Nigdy nie popisywał się swoim autem . Bardzo mi go szkoda bo naprawdę niesprawiedliwe nieszczęście . Szkoda poszkodowanych , wiadomo , ale nie mogę pogodzić się z tym , ze trafiło to właśnie na niego. Z czystym sercem mogę powiedzieć , ze ten chłopak to porządny obywatel .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 10:13:42

    Szkoda kierowcy bo to spokojny chłopak. A to to nieszczęśliwy wypadek w nieodpowiednim czasie. Nie mogę czytać niektórych komentarzy bo nie każdy kierowca BMW to idiota. Na szczęście rodzinie nic się nie stało!

  • Hirek - niezalogowany 2019-01-03 12:59:40

    Gościu przestań cały czas bronić tego gnoja, tą laurką nikogo nie przekonasz. Żaden przypadek, jechał za szybko, wyleciał na zakręcie i dobrze że nikogo nie zabił. Powinien dostać surową karę, a następnym razem 100 razy się zastanowi zanim wsiądzie za kierownicę bmw.

  • Ja - niezalogowany 2019-01-03 15:36:14

    Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Nikt nie zginął skończy się na mandacie. Chyba że poszkodowani będą dochodzić swoich praw.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 23:05:28

    Driveclub poszerza horyzonty. Kto wie moze 2020 juz do wrocka dojdzie i dopiero sie zaczna kraksy clubow. Zyc i czekać