:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potrącenie pieszego na ulicy Ogińskiego

Wypadki drogowe, Potrącenie pieszego ulicy Ogińskiego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

W poniedziałkowy wieczór samochód osobowy potrącił pieszego na oznakowanym przejściu przy ulicy Ogińskiego.

Do wypadku doszło na jezdni w stronę szpitala. Poszkodowanemu pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci na miejscu ustalali szczegółowy przebieg zdarzenia.

Reklama

Potrącenie pieszego na ulicy Ogińskiego komentarze opinie

  • No oo - niezalogowany 2018-11-19 23:45:19

    Drive clab za 3... 2.... 1....

  • Gość 80 - niezalogowany 2018-11-20 00:20:12

    Od czasu tragicznego wypadku na alei J.P. z większą jak dotychczas uwagą jeżdżę przy przejściach dla pieszych. Dużo się ostatnio mówi o tych przejściach w naszym mieście... Moja opinnia z miejsca kierowy jest taka , że w siedemdziesięciu procentach pieszy jest niestety mało widoczny dla kierowcy . A to przejście na ulicy Ogińskiego jest bardzo nie bezpieczne i bardzo mało oświetlone :(

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 03:39:24

    Oskarek już jeździ?

  • gość 2018-11-20 07:42:16

    to nie Oskarek tym razem, ale potrącenie również przez klubowicza pasjonata motoryzacji z drajf klubu... Nie ma dnia żeby te gnoje czegoś nie nawywijały. A ile jest sytuacji o których policja miliczy co wyprawiają.

  • Gość skura i kość - niezalogowany 2018-11-20 07:46:17

    Wczoraj (poniedziałek) po Jeleniej jak wariat jeździło pomarańczowe audi z podrasowanym wydechem

  • Kierowca - niezalogowany 2018-11-20 08:33:26

    Dlatego dla własnego bezpieczeństwa piesi powinni nosić odblaski również w terenie zabudowanym.zwlaszcza przechodząc przez to przejście,jeżdżę tamtędy często i widzę A raczej ciężko jest na nim dostrzec pieszego który i tak jest ubrany cały na czarno.. odblaski kosztuje od 2-5 zł.a może uratować życie w wielu przypadkach...piesi pomyślcie o własnym bezpieczeństwie...

  • Marta - niezalogowany 2018-11-20 08:49:52

    Rodzinę potrąconego proszę o kontakt!!! Mój e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 09:23:22

    Ogólnie rondo koło ryneczku również jest źle przemyślane ci z tego że nie tworzą się tam teraz takie korki jak k kiedyś skoro piesi tam już są w gole zagrożeni a zwłaszcza na przejściu od sklepu "rondo" w stronę ryneczku i ta sama sytuacja po równoległej stronie zjeżdżając z ronda w prawo nie raz praktycznie nie widzi się pieszego wyskakujacego na pasach na początku istnienia "kółeczka" bylo sporo tam potrąceń naszczescie jest ich coraz mniej jeleniogorzanie i okoliczni mieszkańcy już się zapoznali z utudnieniami bo nie można tego nazwać udogodnieniami

  • gość 2018-11-20 12:24:41

    Marta - sępie... ile bierzesz prowizji z wydębionego odszkodowania?

  • Gość 22 - niezalogowany 2018-11-20 13:15:56

    A co to za Oskarek?

  • gość 2018-11-20 17:39:07

    co to było za Audi ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 18:08:45

    Współwinny śmierci tych ludzi potraconych na Zabobrzu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 18:50:32

    A o tym że większość pieszych czuje się jak święte krowy na przejściu dla pieszych i dosłownie wskakuje na pasy bo,, ja mam pierwszeństwo "tego to już nikt nie widzi... Nie zawsze kierowca jest winny.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 22:27:19

    Mam nadzieję że to jakis z tych co pisza pod każdym postem "z drive Clubu byl" itd. szczerze mam taka nadzieje, jeśli nie to przykro mi bardzo i współczuję mimo ze to byla WINA PIESZEGO.

  • Xsara75 - niezalogowany 2018-11-21 12:39:58

    I kierowca i pieszy powinni być bardziej uważni ... Natomiast pieszy który nie jest kierowca nie zrozumie kierowcy i odwrotnie....A wina leży zawsze po środku...

  • gość 2018-11-21 15:10:37

    https://nowiny24.pl/nad-al-pilsudskiego-w-rzeszowie-powstanie-nadziemne-rondo-dla-pieszych/ar/6058435

  • do 15:10:37 - niezalogowany 2018-11-21 16:17:47

    i to jest rozwiązanie

  • Gość 3 - niezalogowany 2018-11-21 18:18:03

    Może Oskarek Łazarski? Bandyta z Kasprowicza.

  • Gość45 - niezalogowany 2018-11-22 21:40:32

    To Audi z Morcinka

Dodajesz jako: |