:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Potrącenie ulicy Kiepury Zello - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal 24jgora.pl 08/01/2019 22:59

Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przy ulicy Kiepury.

Przechodzące przez jezdnię na przejściu dla pieszych kobieta została potrącona przez samochód. Poszkodowana trafiła do szpitala ale prawdopodobnie nie odniosła na szczęście poważniejszych obrażeń.

Komunuikaty z jeleniogórskich dróg podajemy na kanale "jelenia112' w aplikacji Zello. CB Radio w telefonie. Dołącz do nas. www.facebook.com/zellopl

Zello - CB Radio

Reklama

zello - komentarze opinie

  • To Ja - niezalogowany 2019-01-08 23:12:59

    Jeżdżą, nie patrza ehhh strach chodzić ....

  • Do To Ja - niezalogowany 2019-01-08 23:15:31

    Widać że nie jeździsz samochodem :)

  • Waldi - niezalogowany 2019-01-08 23:42:34

    Kuźwa samni phajom sie na pasy na beszczelnego hodzo jak te cielenta a potem placz i zgrzytanie zębami

  • Gość1 - niezalogowany 2019-01-08 23:43:54

    Dzisiaj po godzinie dziewiętnastej jechałem tamtędy z Kaufladu do domu . Padał dość mocno deszcz . Jadąc powoli pomyślałem że na tych przejściach jest tak ciemno że strach się bać ! Będąc zarówno pieszym jak i kierującym :( Może czas zgłosić sprawę odpowiednim instytucją aby coś z tym zrobiły ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 23:44:56

    Po co się obrażać niech obie strony uważają, piesi i kierowcy, życie mamy tylko jedno

  • gość 2019-01-08 23:51:09

    Odblaski, ludzie odblaski !!! Nie tylko poza miastem !!! Za kółkiem są też tylko ludzie !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 00:05:40

    Czas rozjaśnić każda ulicę całego zabobrza. Szczególnie przejęcia dla pieszych. Trzeba coś z tym zrobić. !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 00:05:42

    Jak można być tqkim idiotą i wchodzić na ulicę, mimo że się widzi nadjeżdżający samochód? Aha, zlinczujcie kierowcę, debile z Jeleniej, bo tylko w tym jesteście dobrzy, bez pomyślenia o tych debilnych ludziach, którzy sami się pod koła pchają a później zdziwienie, że ktoś nie zauważył i potrącił głąba.

  • gość gości - niezalogowany 2019-01-09 00:46:37

    drive club 100%

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 00:58:36

    Ciemno, niefajnie, Zabobrze malo oświetlone, niby świecą te lampy, ale jakoś tak słabo. Niestety w kontakcie z samochodem to pieszy jest bardziej poszkodowany, wobec tego ciężar zwiększonej uwagi i ostrożności leży na kierowcy. Noga z gazu na osiedlach. Sama jestem kierowcą i na przejściach zachowuję szczególną ostrożność. Takie prawo i taki obowiązek kierowcy i człowieka myślącego.

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-01-09 07:15:09

    A piesi też wchodzą na przejście zupełnie nie patrząc czy coś jedzie czy nie... Są warunki jakie są i każdy powinien zachować ostrożność..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 07:24:32

    Odblaski ratują życie. Nie raz i nie dwa w ostatniej chwili omijalam człowieka bo teren zabudowany ciemno jak w .... i na czarno ubrany. Jak dostrzec takiego człowieka odpowiednio wcześniej?? Nie ma szans A już szczególnie w nieprzyjazną aurę.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 09:03:37

    Prawda jest taka , że piesi chodzą jak święte krowy często tamtędy jeżdżę . Ostrożność powinna być obustronna a nie tylko ze strony kierowców !

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 09:16:11

    Dziwić się skoro od kilku miesięcy nie pala się tam latarnie i ciemno niesamowicie?

  • gość 2019-01-09 09:51:08

    zaorać te osiedle, rzepak zasiać i spokój będzie

  • gość 2019-01-09 11:07:04

    Jestem pieszym i na pasy wchodzę bez rozglądania się... I co mi zrobicie? Na pasach jestem świętą krową. Takie prawo i rozglądać się nie zamierzam.

  • Teddy - niezalogowany 2019-01-09 12:59:32

    Sprawcą był członek Drajf Clopa, ostatnio szefostwo wprowadziło rywalizację i za różne wykroczenia daje różne bonusy. Za potrącenie członek klubiku dostaje pomalowany srebrzanką sedes.

  • gość 2019-01-09 13:45:50

    Tak starsza pani dostała mandat za to, że przechodziła na tych pasach, bo rzekomo to jej była winna... To sobie wyobraźcie!!!

  • gość 2019-01-09 13:48:44

    "Jak można być tqkim idiotą i wchodzić na ulicę, mimo że się widzi nadjeżdżający samochód? Aha, zlinczujcie kierowcę, debile z Jeleniej, bo tylko w tym jesteście dobrzy, bez pomyślenia o tych debilnych ludziach, którzy sami się pod koła pchają a później zdziwienie, że ktoś nie zauważył i potrącił głąba." Dla twojej informacji kobieta była już na drugiej stronie jezdni! Dwa sam jesteś głąb pieszy na pasach ma co? PIERWSZEŃSTWO.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 16:42:56

    Teddy ale jestes płytki ... az mi cb szkoda.

  • Kzi - niezalogowany 2019-01-09 17:58:15

    Oczy i umysł należy otworzyć przechodząc przez jezdnie. Ale w sumie po co? Można być święta krową, bo pieszy ma pierwszeństwo. Niby tak tyle ze kierowca najwyżej pójdzie do ciupy, a przechodzień do piachu, ale on ma ku***pierwszenstwo. Żal PL

  • gość 2019-01-09 21:14:15

    proszę proszę, i zaś drajw klub spija soki za swoich klubowiczów. Kiedy skończycie terroryzować nasze miasto ? Czy rodzice tych wyrostków z drajw klubu nie widzą w co zamieszane są ich dzieci ? To taka chluba dla rodziny kiedy dziecko ma wlepe z pseudo tuning klubu który powoduje same wypadki

  • gość 2019-01-09 21:18:28

    Moja koleżanka zapłaciła 100 zł mandatu, bo nie rozejrzała się przechodząc przez pasy. Tak powinno być! Nie można wymuszać na kierowcach hamowania. Przy obecnych warunkach pogodowych to samobójstwo!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 04:52:55

    Niech wielki szefuniu z męskiej żółtej strzały powie jakie ma w tym stanowisko w tefałenie, btw auto kupił ze zbiórki co narzekal ze tyle ich jest a tak mało hajsu? Pewnie dlatego kupił bez air ride,jelenia za mało dofinansowała :D