:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Potrącenie przejściu pieszych - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Na ulicy Kiepury kierujący samochodem marki renault potrącił pieszą osobę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21. na Zabobrzu przy skrzyżowaniu ulic Kiepury i Sygietyńskiego. Kierujący renault potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Auto ma rozbitą przednią szybę jednak na szczęście piesza nie odniosła bardzo poważnych obrażeń. Pomocy na miejscu udzielał zespół karetki pogotowia. Czynności wyjaśniające prowadzili policjanci. Nie znamy w tej chwili bliższych szczegółów.

Komunikaty z tego oraz innych zdarzeń w Jeleniej Górze i okolicach przekazujemy głosowo na kanale "jelenia112" w aplikacji Zello PTT WalkieTalkie. Dołącz do nas już teraz.

www.facebook.cpm/zellopl

 

Reklama

zello - cb radio - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 01:36:01

    Drive klub za 3.2.1... start

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 01:36:29

    pewnie kierowca z drajf klopa

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 02:16:18

    No i statystyki zachowane. Apel do przechodni i kierowcow- oczy i mózg nie bez powodu są na swoim miejscu. Szyja do krecenia. Zachęcam do uzytku

  • do dwóch z 1:36 - niezalogowany 2019-01-06 02:43:33

    to wasza stara wracała z dymania żeby mieć pieniązki na internet żeby takie pedały i cioty jak wy mogły pisać po nocach

  • dj.... - niezalogowany 2019-01-06 07:16:02

    Ham, ignorant, mędrek jeleniogórski co mu się wszystko należy.Sprawdzić komórkę napewno umawiał się z dzidzią lub po działkę.

  • Zaintrygowana - niezalogowany 2019-01-06 07:56:45

    dj. ... A o jakim nieodpowiedzinym mędrcy mowa ?

  • gość 2019-01-06 09:41:28

    wiadomo gówniarz był z drajw klubu, kiedy skończy się ich terror na ulicach Jeleniej? W końcu dojdzie do linczu na waszym klubie

  • gość 2019-01-06 09:57:05

    drajw klub!!!

  • Nunckiewicz - niezalogowany 2019-01-06 10:27:14

    Nie skończy się aż ty "gość "Nie trafisz pod koła. Pozdrawiam anonimowe cioty

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 11:31:41

    Sporo robie km autem. Teraz sa warunki jakie sa a ludzie na pasach wychodza jak byl by to srodek lata . To ze maja pierszenstwo jest głupota. Czesto trafiam na takie osoby ze kaptur na głowie i zero ogladania wchodzi tak jakby byla to dalsza część chodnika. Sądzę ze wiele kierowców to potwierdzi. Piechuży rozgladajcie sie auto w tych warunkach ma wiele dłuższą droge chamowania to nie jest lato rozgladajcie sie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 12:38:53

    Gdzie jest policja ?! Za co płacimy podatki?! Teraz strach wychodzić z domu...Prawda jest to że piesi chodzą jak święte krowy nie rozgladajac się a warunki są jakie są..

  • nunckiewicz - niezalogowany 2019-01-06 12:46:08

    No zostawcie juz nas w spokoju. Jestesmy tylko cipami z klubu zrzeszającego fanów motoryzacji. I co ze nie umiemy jeździć. Umiemy rozjeżdżać!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 12:57:51

    Drive klub znów w akcji. Mocno są,ani jednego tygodnia nie odpuszczą bez wypadku

  • gość 2019-01-06 14:21:23

    kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu, może wreszcie ktoś z władz odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach w mieście, pochyli się nad tematem

  • zus - niezalogowany 2019-01-06 14:25:24

    Dożywocie dla kierowcy!

  • Ciemność widzę - niezalogowany 2019-01-06 14:52:47

    Doświetlić to skrzyżowanie. W czasie deszczu i po ciemku guano tam widać. Zwłaszcza na przejściu od poczty do zusu.

  • leo - niezalogowany 2019-01-06 15:09:05

    Gośću czy już niema innych kierowcow bez wyobraźni dla Ciebie na ulicach w Polsce

  • Gościu - niezalogowany 2019-01-06 19:00:39

    To już kilkukrotne potrącenie na tym skrzyżowaniu jak nie wypadek to ktoś potrącony ciekawe jak władze będą długo czekać aż dojdzie tam do tragedii ciężko zrobić tam światła rondo lub progi zwalniające masakra

  • Kler - niezalogowany 2019-01-06 21:50:35

    Blad w artykule,to byl mlody chlopak i normalnie przechodzil przez pasy,kierowca powinien stracic prawo jazdy!!!!!

  • Mieszkaniec bloku obok - niezalogowany 2019-01-06 22:32:40

    Juz dawno powinno byc tam rondo. Mieszkam tam ponad 20 lat i regularnie widze rozbite auta i glowy...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 06:17:44

    Szkoda, że chłopak wszedł na pasy bez sprawdzenia czy coś nie jedzie plus z głową w telefonie. Ludzie nie pamiętamy już czego uczono nas w szkole? Prawidłowe przejście przez pasy wcale nie jest trudne. A władze niech zajmą się tym skrzyżowaniem za coś pieniążki biorą!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 07:38:16

    Się przyjebaliscie do tego drive klubu . Ludzie nawet jeśli nie było drive klubu były wypadki wiec nie gadajcie głupot . Ludzie chodzą jak chcą przez pasy nic nie patrzą a później się dziwią ze potrącenie , jest teraz taki okres ze powinno się uważać bardziej niż zwykle

  • gość 2019-01-07 10:19:23

    Podobno Drajw Klubowicz wracał z orszaku Trzech Króli.

  • Do az - niezalogowany 2019-01-07 15:37:53

    Do adam z - idz zabierz matke ze zgorzeleckiej bo marznie

Dodajesz jako: |