:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potrącenie na przejściu dla pieszych.

06/10/2018 21:15
Wypadki drogowe, Potrącenie przejściu pieszych - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

Około godziny 20:30 doszło do potrącenia osoby pieszej na przejściu dla pieszych. Skrzyżowanie Kiepury i Sygietyńskiego. Osoba poszkodowana zabrana do szpitala. Ruch w tym miejscu utrudniony.

Na tą chwilę nie wiemy jaki jest stan zdrowia poszkodowanej osoby. Więcej informacji wkrótce.

Zdjęcia od czytelnika - dziękujemy za podesłanie.

Reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych. komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:52:54

    H_N widzę że masz informacje o chyba każdym możliwym wypadku w całej Polsce. A może z kierowcą też się chcesz skontaktować? No jak wszyscy to wszyscy. Jaka sprawiedliwość? A co do wypadku to dziewczyna wbiegła na jezdnię bo spieszyła się na autobus. Większość oskarża kierowcę, ale niby dlaczego? Jechał z małą prędkością i potwierdzają to świadkowie zdarzenia. Więc komentarze atakujące każdego kierowcę są nie na miejscu. W tym przypadku winne były dwie strony. Nie każdy kierowca jeździ jak wariat, czasami winni są też piesi. A kierowcy należy jeszcze pogratulować że zachował zimną krew i sam wezwał pogotowie i policję.

  • H_N - niezalogowany 2018-10-08 09:21:59

    W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconej osoby o kontakt na email: [email protected]

  • Botak - niezalogowany 2018-10-07 17:10:20

    [ pip... ] ludzie jak nie wiecie co się stało to nie piszcie takich głupot! Auto jechało powoli A ta laska wyskoczyła na pasy! Więc to jej wina + jest tam ciemno A odblaski teraz dla tych dziuń to ,,wiocha " więc jak nie wiecie to się nie udzielajcie! A wieśniakami to jesteście wy wszyscy którzy mają problem do marki auta!

  • :/ - niezalogowany 2018-10-07 14:42:23

    Widziałam osobę poszkodowana. Biegła przez pasy ubrana na czarno. Zero innego koloru. Zero odblasku. Janusze i Grażynki już strzelają z dupy. Dziewczyna się nie rozglądała na pasach, a kierowca nie jechał szybko. Całe szczęście ze nic jej się nie stało.

  • Braianek - niezalogowany 2018-10-07 12:42:40

    Ooo Janusze i Grazynki juz sie napinaja Kurła kiedys to tego nie bylo.... kazdemu moze sie do przydazyc chwila nie uwagi i tyle. Smiech

  • szofer - niezalogowany 2018-10-07 12:22:03

    Zapanowała moda na ciemne kolory , czarne . Nikt nie ma przy sobie odblasków.

  • Johny - niezalogowany 2018-10-07 12:03:30

    Jestem Panem całej wsi mam wieśwagen w TDI. I wszystko jasne... Sobota wieczór wiocha szaleje jejejeje.

  • Darek 54 - niezalogowany 2018-10-07 11:45:06

    Poszkodowana ,prawdopodobnie wychodzi ze szpitala w poniedziałek , na szczęście bez złamań się obyło . A gówniarza, pozbawić prawka tak jak osoby pijane gdzie ma być bezpiecznie jak nie na przejściu.

  • Ja:) - niezalogowany 2018-10-07 11:30:38

    WieśVagen dużo tłumaczy

  • Xyz - niezalogowany 2018-10-07 08:06:01

    Nie dosc ze tam ciemno, jak w całym mieście, to większość pędzi tą prostą jak szaleni.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 23:25:14

    Musiało być dość poważne, bo wyjeżdżając z galerii o 21.3 jeszcze stali i były utrudnienia.

  • Do pseudo redak - niezalogowany 2018-10-06 22:45:31

    Osoba poszkodowana ZOSTAŁA zabrana do szpitala. Ruch w tym miejscu JEST utrudniony.

Dodajesz jako: |