:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Potrącenie kobiety Wojska Polskiego - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 12/11/2019 18:28

Na przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego samochód osobowy potrącił kobietę. Poszkodowana ze złamaną nogą trafiła do szpitala.

Kierująca fiatem stilo, wyjeżdżając z ulicy Armii Krajowej w aleję Wojska Polskiego potrąciła wchodzącą na przejście dla pieszych kobietę. Poszkodowana przewróciła się i złamała nogę. Na miejscu czynności związane z wypadkiem prowadziła policyjna grupa dochodzeniowa. Dokładny przebieg zdarzenia będzie ustalany.

Potrącenie kobiety na Wojska Polskiego

Reklama

potrącenie kobiety na wojska polskiego - komentarze opinie

  • dj.... - niezalogowany 2019-11-12 18:51:31

    Sprawa przykra dla ofiary i sprawcy ale dziś w taki dzień deszczowy wszystko jest CZARNE .Cały czas pisze się ,mówi o odblaskach ,własnie w tym czasie jechałem powoli bo nic nie widać.

  • gość 2019-11-12 18:58:52

    Niestety mimo tylu apeli piesi chodzą na poboczach bez odblasków i na ciemno ubrani...

  • gość 2019-11-12 19:04:16

    Niestety mimo tylu apeli piesi chodzą na poboczach bez odblasków i na ciemno ubrani...

  • gość 2019-11-12 19:13:35

    W taka pogodę niewidoczny pieszy jest sprawca swojego nieszczęścia niestety. Bardzo mi go szkoda, ale kierowca nie ma szans zauważyć ciemnego na ciemnym tle.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 19:39:55

    Nie bronię kierowcy,ale pada deszcz,widoczność nie jest fajna więc zanim wejdą na pasy rozgladam sie

  • Taczkowy - niezalogowany 2019-11-12 19:54:28

    Szczególna ostrożność i skupienie uwagi prowadząc pojazd, nawet nie załadowaną taczkę w takich warunkach. Wiosna , jesień weryfikuje kierowców . Niedostosowanie jazdy pojazdem do warunków panujących na drodze i nie ma zmiłuj się !!! Bardziej doświetlić przejścia dla pieszych by się należało . Wiele przejść do \'\'życzenia\'\' zmian , słupy lampowe które oświetlają pasy okleić odblaskami z góry na dół i dbać o czystość słupów !! Ostatecznie hopki montować dla agresywnych bo potrafią zaszaleć na W. Polskiego , więc normalni kierowcy ucierpią i AMEN .!!!!!!

  • antykomuch - niezalogowany 2019-11-12 19:55:18

    Kierowca też musi zachować szczególna ostrożność, nie tylko pieszy. Jeśli widoczność jest kiepska to noga z gazu.

  • Ja - niezalogowany 2019-11-12 20:03:30

    Teraz czekamy na taki wypadek w centrum sobieszowa gdzie nie działa żadna latarnia i jest ciemno jak w d***

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 20:08:25

    Niestety przejścia dla pieszych niesamowicie źle są oświetlone warunki dziś nie naj lepsze dla kierowców. A w dodatku ludzie powubierani na czarno i nawet nieracza zobaczyć w prawo. Lewo czy ktoś. Nienadjezdza. Omijając fakt że na ulicy Jana Pawła. Wchodzą na przejścia na czerwonym świetle. Kiedy w Jeleniej Górze będą dobrze oświetlone przejścia ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 20:09:51

    Oświetlenie ulic i chodników zerowe

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 20:12:28

    Selekcja naturalna. Calkowity brak myślenia przez pieszych.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 20:24:10

    Dziś jechałam tamtędy o 19 i dokładnie na tym przejściu na pasy wchodziła kobieta ubrana cala na czarno i mówię do męża : zobacz takiej osoby na czarno ubranej wogole nie widać,nie ciężko o nieszczęście. .i jak widać niestety nie ciężko. .

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 20:35:06

    Ty od selekcji mam nadzieje że Ciebie też spotka a prawda jest taka że trzeba zmienić przepisy ruchu drogowego w takim kierunku jak jest w innych krajach Europy że pieszy ma pierwszeństwo na pasach i wtedy zwiększy się czujność kierowców i z czasem mentalność bo po co wydaje się grube miljony w s skali kraju na oznakowanie jak mało kto to respektuje a jak nasze Polskie furmany wjadą na teren Niemiec to nawet z uśmiechem na twarzy się zatrzymują przed przejściem dla pieszych hmmm to co jest z tym w Polsce za małe kary???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 21:24:36

    We Francji prawie całkowicie wyeliminowano zdarzenia na przejściach przez jeden prosty zapis w prawie: za każde zdarzenie na przejściu dla pieszych odpowiada kierowca samochodu. Po kłopocie!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 21:37:43

    Człowieku powyżej. Czy jesteś normalny ? Jadąc 10km/h nie jesteś w stanie zauważyć przechodnia w taka pogode. To nieoświetlone przejscia dla pieszych, ich wtargnięcia i ciemny ubiór sa także powodem tych wypadków i kolizji.

  • gość 2019-11-12 21:55:31

    Od małego uczyć zachowania na drodze + odblaski itp, zamiast durnot religijnych. Może więcej ludzi przeżyje niż od modlitwy?

  • gość 2019-11-12 22:16:44

    No właśnie, od małego on zawsze przodem to wie co i jak na drodze )

  • Czytelnik - niezalogowany 2019-11-12 23:26:39

    W szczególności do Gościa. Bo we Francji bo.....
    Człowieku żyjesz w Polsce obudź się. Chodniki nie oświetlone pieszy bez odblaskowow, przejścia nie oświetlone i dodatkowo pieszy ubrany na czarno. Rezultat w taką deszczowa pogodę wraz z niską temperatura. Nic nie widać ani pieszego zbliżającego się do przejścia ani pieszego na przejściu w dodatku auto z nad przeciwka ze źle ustawionymi światłami oslepia doszczętnie.. Jakby tego było mało pieszy lezie i nie patrzy wgl.
    Pieszy nie powinien mieć pierwszeństwa na pasach. Dlaczego zapytacie? a to dlatego że przepuszczenie pieszego to jest dodatkowe zagrożenie dla jego zdrowia a nawet życia. Jeden się zatrzyma drugi nie zauważy i przejedzie szczególnie w taką pogodę gdyż z nad przeciwka światła oslepiaja. Ponadto jak wiemy każde zatrzymanie pojazdu i ruszanie wiąże się ze zwiększonym spalinami zużyciem paliwa i części samochodu. Przejsc dla pieszych jest zbyt dużo. Zobaczcie odcinek drogi od ul Marcinkowskiego do ul podgorzynskiej przejść dla pieszych jest 9 czy 10 po co? Po co 3 pod samym Dino? Najlepsze kładki nad ulicami. Pieszy bezpieczny i samochody niezanieczyczaja powietrza. I tak cała noc wymieniać można że pieszy na pasach powinien czekać na możliwość przejścia a nie wlazic na pasy jak święta krowa.

  • noajak - niezalogowany 2019-11-13 06:46:38

    Problemem jest kreowanie pieszych na niezniszczalnych, mających prawa itd.. Tylko większości z nich wydaje się, że skoro oni widzą światła auta w taką pogodę jak podczas zdarzenia to ich też widać. Wchodza bezkarnie na przejście nie dając szans na obronę zarówno sobie jak i kierowcy.

  • DoCzytelnik - niezalogowany 2019-11-13 06:48:41

    Ale gadasz farmazony szkoda że nie wiem kto ty bo jak bym wiedział to bym Cię nie przepuszczał na przejściu dla pieszych a mam pytanie twoja mama w ciąży piła i paliła żeś taki dzban

  • Gość - niezalogowany 2019-11-13 13:23:36

    Kolego daj już spokój z tymi nudnymi komentarzami , bądź wymyśl coś nowego a nie ciagle kopiuj wklej i pod każdym postem to samo. Co do komentowania ze „pedalki” serio nie musisz się afiszować swoimi poglądami i brać przykład ze swojej rodziny co do poglądów , bo nie każdy nosi twoje nazwisko ;)

  • gość 2019-11-13 13:27:13

    Ale ten Czytelnik jest śmieszny, chyba się wziął "z nad" przeciwka. Jak nie ogarniasz samochodu to do autobusu, o oooo właśnie nadjeżdża "z nad" przeciwka - WSIADAJ!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 16:06:14

    Kierował facet.
    A ta potrącona z tego co wiem wystawiła noge i ją zachaczył, a jak przyjechało pogotowie przyznała się że brała narkotyki.

  • gość 2019-11-15 11:13:55

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę tej Pani pieszej: [email protected]