:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potrącenie 9-latka na drodze Kowary-Jelenia Góra

Wypadki drogowe, Potrącenie latka drodze Kowary Jelenia Góra - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
06/08/2018 18:30

Na ulicy Jeleniogórskiej prowadzącej z Kowar do Kostrzycy doszło do potrącenia 9-letniego chłopca. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 16-tą. Więcej w materiale filmowym.

 

Potrącenie 9-latka na drodze Kowary-Jelenia Góra (zobacz film)

 

 


Początkowo stan chłopca określany był jako ciężki.

Nie wiadomo jak poważne okażą się obrażenia 9-latka. Na miejscu zdarzenia prowadzone były także czynności pod kątem wypadku drogowego. Policja na czas prowadzonych działań wprowadziła ruch wahadłowy.

Reklama

Potrącenie 9-latka na drodze Kowary-Jelenia Góra komentarze opinie

  • makaroni - niezalogowany 2018-08-09 01:58:47

    kierowcy maja zero poszanowania innych uzytkownikow ruchu drogowego. Nie wazne z kim bylo dziecko jadace na rowerze, mialo prawo poruszac sie po tej drodze, pewnie miejscowe dziecko, a kierowca ma obowiazek uwazac na innych, a nie tylko gaz w podloge i miec w dupie innych. polskie realia. amen.

  • P - niezalogowany 2018-08-08 12:13:37

    Na innym portalu informacyjnym podano że matka miała promila we krwi, to niedopuszczalne!

  • K - niezalogowany 2018-08-07 18:05:14

    Ale wy pieprzycie głupoty... Kara dla rodziców? Był sam? Nie miał kasku? Jesteście nienormalni... Byliście tam, że komentujcie? Jest zakaz jazdy na chodnikach, to gdzie miał jechać? Czy może ma siedzieć całymi dniami przed komputerem jak większość dzieci osób, które tutaj komentują... Chlopiec był pod opieką. A dla jasności jak czegoś nie wiecie to nie pie*dolcie...

  • G - niezalogowany 2018-08-07 13:40:56

    Witam, rodziców chłopca proszę o kontakt na adres email: [email protected]

  • Rallyaction - niezalogowany 2018-08-07 08:21:57

    Kierowcy z automatu dać wyrok w zawiasach.

  • asd - niezalogowany 2018-08-06 23:03:33

    Ludzie przestańcie głupoty pisać. Chłopak jechał z mamą , przewrócił się i nieszczęśliwie wpadł pod auto. Pojęcia nie macie to nie piszcie bredni!!!!!!

  • H - niezalogowany 2018-08-06 23:01:57

    Chłopiec jechał z mamą, nie sam. To wypadek, a tutaj hejt leje się strumieniami. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie.

  • vvv - niezalogowany 2018-08-06 22:35:56

    o jakim Wy potraceniu mówicie , skoro nawet auto nie drasnęło roweru , 9 -latek stracił równowagę i sie wywrócił , nikt go nie potrącił , piszcie prawde

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-08-06 21:44:48

    Wystarczająca karą są przeżycia, poczucie winy u rodzica w takiej sytuacji musi byc ogromne, zresztą mama i tata pewnie bardzo cierpią z tego powodu.. po co obciążać ich finansowo i robić kolejne schody ? A może pieniądze z grzywny mogły by iść na leczenie chłopca?

  • Cd - niezalogowany 2018-08-06 21:33:21

    A gdzie matka i ojciec że dziecko zostawione bez opieki kara powinna być jedna bardzo surowa dla obojga rodziców .

  • xxx - niezalogowany 2018-08-06 21:17:42

    A czemu opiekunów, a nie kierowce

  • Kkk - niezalogowany 2018-08-06 19:33:13

    Ukarać opiekun ów

  • ab - niezalogowany 2018-08-06 19:30:05

    Pytanie ile za...l

  • Bezsensu - niezalogowany 2018-08-06 19:01:13

    Pytanie co robi 9-latek na drodze krajowej? Sam??

  • wkaskuu - niezalogowany 2018-08-06 18:44:55

    Pytaniee, czy dziecko jechalo w kasku ???

Dodajesz jako: |