:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
12/11/2018 20:26

Ogromny wyciek gazu zmusił do ewakuacji blisko 90 osób mieszkających w budynkach przy ul. Cieplickiej w Jeleniej Górze. Do zdarzenia doszło przed godziną 19-tą kiedy jedna z miejskich firm naprawiając usterkę związaną z dostawą wody przerwała rurę średniego ciśnienia. Woń gazu odczuwalna była w promieniu kilkudziesięciu metrów. Istniało spore zagrożenie wybuchu. Na miejscu jest zarządzanie kryzysowe i prezydent Jerzy Łużniak. Więcej w materiale filmowym.

Reklama

Potężny wyciek gazu. 87 osób ewakuowanych komentarze opinie

  • Xxx - niezalogowany 2018-11-12 22:04:40

    A sprawdzić czy pracownicy Wodnika trzejzwi??

  • Bob - niezalogowany 2018-11-12 22:13:48

    Nie panimaju odpowiadali

  • Gośćswieczka - niezalogowany 2018-11-12 22:14:09

    Czy można uzywac swieczek ? Żeby ciemno nie było

  • KtoZaToWszystkoZaplaci - niezalogowany 2018-11-12 22:15:17

    Juz po wyborach??? Tak? "Brawo" dla koparkowego i przełożonych, którzy zabierają się do roboty o której kompletnie nie mają zielonego pojęcia!!! Tylko w tym grajdole tak może być, że bez planów -JEBUDU!!! łycha w dół... jakoś to będzie -I JEST!!! Cały Sobieszów bez prądu, bez wody i kto wie, czy bez gazu. Energetyka -dlaczego potraficie przepiąć dalsze dzielnice aby był prąd a osiedle "pisarzy" jak zwykle EGIPDKIE CIEMNOSCI!!! Ile to wziąć kawałek kabla i przepiąć to osiedle????? Jak długo można zgłaszać te awarie!!! Co tu jest: czarna dziura???? A do Wodnika, weźcie się za tą rurę porządnie i kompleksowo, bo łatacie ją kolo piekarni co drugi dzień. Gdzie pęknie to wysyłacie koparkowego. Płacimy za wodę jak za złoto, to kupta 2km rury, westa i wynienta... Zimno w domu bo piec CO wygasł... "Cieplej" nocy!

  • Gośćswieczka - niezalogowany 2018-11-12 22:15:44

    Czy można uzywac swieczek ? Żeby ciemno nie było

  • Niekoparkowy - niezalogowany 2018-11-12 22:57:10

    Aż szkoda, że ten gaz nie wybuchł.... tak na 50metrow w górę.... żeby cała Jelenia widziala. To może paru osobom zapaliłoby się w portkach i by przejrzeli na oczy, że coś jest tu jest nie tak... Wartało by przewietrzyć co nieco, zeby tak nie waniało -prawda...? Czas najwyższy!

  • Do GoscSwieczka - niezalogowany 2018-11-12 23:01:00

    Tak, można używać świeczek, bo już tak gazem na osiedlu nie śmierdzi. Udało się sytuacje opanować. Ale PRĄDU NADAL NIE MA!!!!! !! Zaraz z lodówki wszystko wypełźnie!!!!

  • Cywilizacja XXIwiek - niezalogowany 2018-11-12 23:14:51

    23:15. Już 4godziny bez prądu... Niby miasto a jedzie wiochą na kilometr...

  • Gośćbezpradu - niezalogowany 2018-11-12 23:37:19

    Panie Łużniak, to ja też.poprosze o ciepłą herbatę, zrobiłbym sobie ale nie ma wody i prądu.

  • gość123 - niezalogowany 2018-11-13 00:15:50

    to idż do autobusu święta idą to dostaniesz.

  • Gość123-y - niezalogowany 2018-11-13 10:30:28

    Proszę idź człowieku pod Biedronke zajmij kolejkę bo jutro promocje i nie przeszkadzaj służbom w sluzbie

  • doEmpatycznego - niezalogowany 2018-11-13 10:38:10

    Do Gosć 123-y. TAKI JESTEŚ DOWCIAPNY?!?!?!? To dawaj, przyjdź ze swoimi dziciakami i zanocuj. Jak dostaną gile i się przeziębią i będziesz musiał z nimi siedzieć na urlopie -to zobaczysz jak bedzie śniesznie!!! Cieplutko masz???? to zawrzyć dziub!!! Dlaczego te służby muszą służyć -zastanowiłeś się choć trochę?

  • gość 2018-11-13 13:13:34

    Drive club?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-13 13:18:37

    JAK CO NIEKTÓRZY JESTEŚCIE TACY MĄDRZY TO SOBIE USIĄDZIE NA MIEJSCU DYSPOZYTORA I ZOBACZCIE JAKA MA CIĘŻKĄ PRACĘ MYŚLICIE ZE TO TAK ŁATWO ZROBIĆ PRZEŁĄCZENIE. JAK NIE MACIE POJĘCIA O TYM TO NIE GADAJCIE... AŻ CZYTAĆ SIĘ NIE CHCĘ TYCH ZALOSNYCH KOMENTARZY....

  • gość 999777 - niezalogowany 2018-11-13 13:19:51

    operator koparki !!! nie powinien podjąć żadnych działań przed rozpoczęciem prac przed zapoznaniem planów tz. woda,gaz, energia, itd . Wodnik ! kogo zatrudnia ? nie odpowiedzialnych ludków !!!

Dodajesz jako: |