:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Utrudnienia w ruchu, Potężny korek Szklarskiej Poręby Włącz Zello - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 19/01/2019 12:23

Potężny korek na drodze krajowej nr 3 w stronę Szklarskiej Poręby. Kierowcy jadący do kurortu pod Szrenicą oraz w stronę Polany Jakuszyckiej muszą uzbroić się w cierpliwość.

Potężny korek do Szklarskiej Poręby.

W Szklarskiej Porębie zima w pełni. Na trasach narciarskich w rejonie Szrenicy oraz na Polanie Jakuszyckiej panują świetne warunki. Dodatkowym magnesem dla turystów jest piękna dziś pogoda.  To wszystko sprawia, że na drodze prowadzącej w kierunku miasta panuje dziś bardzo duży ruch.

Zator zaczyna się tworzyć już w Piechowicach za zjazdem w stronę Szklarskiej Poręby Dolnej. Jak informują kierowcy, przejazd kilku kilometrowego odcinka od Wodospadu Szklarki do centrum miasta zajmuje dziś kilkadziesiąt minut. Bardzo ciężko jedzie się dziś też przez samo miasto, gdzie samochody poruszają się dosłownie w żółwim tempie.

Niemal całkowicie jest zakorkowana ulica 1-go Maja prowadząca w stronę wyciągu na Szrenicę oraz kompleksu Blue Mountain. Duże utrudnienia również na wjeździe od strony Świeradowa Zdroju.

Cały czas komunikaty z trasy przekazujecie na kanale "jelenia112' w aplikacji Zello. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz. www.facebook.com/zellopl. CB Radio w telefonie.

Zobacz jak sytuacja wygląda na żywo : Streaming realizowany dla Apart - Invest. Szklarska Poręba ul. Jedności Narodowej

 

 

 

Reklama

potężny korek do szklarskiej poręby. - komentarze opinie

  • Mieszkanka - niezalogowany 2019-01-19 13:11:53

    Cała Szklarska zakorkowana,szybciej na pieszo

  • gość 2019-01-19 13:55:19

    Trzeba jeszcze więcej apartamentowców ,hoteli budować ,parę marketów sprzedali to miasto deweloperom. szok najpierw trzeba myśleć a nie robić.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 16:36:34

    Pojechałam na narty...pojeździłam, ale autem do domu...hehe

  • gość 2019-01-19 17:49:18

    Jednym słowem wielka kicha .....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 18:42:35

    Brak słów na to co się dzieje w Szklarskiej.Korek chmury spalin z aut.Nie ma czym oddychać.Ani człek nie ma jak przejść przez ulice a co dopiero jechać.3 km a czas przejazdu 40 minut..Właśnie sprzedali Szklarska deweloperom zniszczyli nasz spokojny tryb życia.cisze przyrodę spokój.Jeszcze kilka molochow otworzą to dopiero będzie jazda bez trzymanki.Wiecej stronki niż ziemniaków.Gratulacje dla tych co nas ziemniaków tak urządzili.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 18:50:29

    Do wyciągów też trudno dojechać, potem problem z parkowaniem, bo miejsc brak!!! Żenada! O 8:45 nie na gdzie pod Szrenica auta postawić! Może ktoś by pomyślał o rozbudowie infrastruktury zamiast blokady na koła zakładać, bo każdy parkuje gdzie może, bo skoro przywiózł rodzinę 500km by pojeździć na nartach, chciałby skorzystać! A problem zaczyna się już w samym dojezdzie do miejsca przeznaczenia i zaparkowaniu samochodu!!! Żałosne!!! Ostatni raz spędzam tu ferie!

  • gość 2019-01-19 18:54:36

    Niestety byłem dzisiaj w Szklarskiej na nartach.Trasy i góry - super, ale reszta to skandal! Gdzie była Policja i tzw. Straż Miejska? Gdzie władze miasta? Wasza pazerność i brak wyobraźni niszczy to piękne niegdyś miejsce!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 19:09:46

    Po Szklarskiej to trzeba troche umiec sie poruszca znac skroty i obiazdy a przyjezdni o ty by najlepiej wszedzie wjechali autem i parkowali zadarmo trzeba troche rozumu i umiejentnosci zeby wybrac sie w gory w taka pogode

  • manu - niezalogowany 2019-01-19 21:52:57

    Jakie scieki scieki to walą w jakuszycach przy nowym hotelu masakra a parkingi zawalone jeden na drogim polana rozj... A poczekajmy na komercje jak zrobia hotel na polanie to wtedy nie zaparkujemy bo żaby wystraszymy ..powodzenia w 2025 roku jak zrobią bo taki daje czas jak zrobią......

  • KD PKP - niezalogowany 2019-01-19 22:33:38

    A pociąg sobie jeździ i się śmieje...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 23:02:33

    Fajnie by było, jak byście mili turyści zostawili swoje pojazdy pod hotelami, pensjonatami czy apartamentami i troszkę się przeszli. Wszyscy są tak wygodni, że wszędzie chcą samochodem dojechać, najlepiej pod same drzwi...

  • gość 2019-01-19 23:13:27

    na trasie pomiędzy Piechowicami a Szklarską Porębą śmiertelny wypadek , potrącony został pieszy , droga zablokowana w obu kirunkach

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 11:52:16

    Problem z parkowaniem jest. Ale ludzie są wygodni. Zostawcie sobie auto na mieście i idźcie z buta pod wyciąg. Parę lat temu leciałem na deskę z plecakiem 2km w jedną stronę pod Szrenicę i się jeździło. Nie narzekajcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 22:28:02

    .....a kilka kilometrów dalej ....Harrachov ....jakze klimatyczny w porównaniu ze Szklarską Porębą.
    Pazerność i głupota władz miejskich zniszczyła bezpowrotnie to miasto! Szkoda.

Dodajesz jako: |