:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Poświęciła całe swoje życie dla psów

Portal 24jgora.pl 26/05/2015 14:34

Zobacz jak funkcjonuje "Staruszkowo" : 

 

 

"Staruszkowo" mieści się w Karpaczu przy ul. Partyzantów. Jest to miejsce, gdzie wiekowe i schorowane psy mogą doczekać spokojnej starości. Założycielką "Staruszkowa" jest Pani Krystyna Seemayer, która kilka lat temu prowadziła pensjonat. Jak sama wspomina, jej gościom zaczęły przeszkadzać psy, które od momentu otwarcia obiektu przyjmowała pod swój dach. Wtedy to postanowiła zamknąć... pensjonat, i poświęciła się temu co kocha najbardziej - pomocy zwierzętom.

Aktualnie w "Staruszkowie" przybywa 20 psów. Część z nich jest niewidoma, część nie potrafi poruszać się o własnych siłach. Pani Krystyna każdemu z nich stara się pomóc. Za własne pieniądze, które pozyskała sprzedając wyposażenie domu, zakupuje czworonogom leki, karme oraz środki czystości, aby zapewnić im godne warunki do funkcjownowania. Sama zrezygnowała z własnego leczenia, bo jak mówi zdrowie jej ukochanych piesków jest dla niej najważniejsze. Wszystko to robi sama, choć jak mówi przydałaby się każda pomoc. Swoje zadanie wykonuje z wielką pasją i przyjemnością. Chce wynagrodzić swoim podopiecznym krzywdy wyrządzone im przez poprzednich właścicieli. Jej działalność nie zawsze spotyka się z uznaniem, choć powinna. W ostatnim czasie pojawiły się rzekomo głosy niezadowolenia mieszkańców, choć ciężko wskazać jakąkolwiek przyczynę ich niezadowolenia. "Staruszkowo" jest bardzo zadbane, czyste, a wybieg dla psów starannie ogrodzony.

Jak wspomnieliśmy sytuacja finansowa "Staruszkowa" jest coraz trudniejsza, dlatego też prosimy ludzi dobrego serca o pomoc nie tylko finansową. Pani Krystyna bardzo potrzebuje przede wszystkim karmy oraz folii, która bardzo ułatwia jej sprzątanie. Do "Staruszkowa" można przyjechać osobiście. Pani Krystyna jest osobą bardzo otwartą, przyjazną w kontakcie, która bardzo chętnie pokaże każdemu jak mieszkają jej podopieczni. Przypomnijmy, że "Staruszkowo" mieści się w Karpaczu, przy ul. Partyzantów 9 ( dawny pensjonat "Internacjonal" ) - tam też można składać karmę oraz inne dary.

 

Poniżej podajemy numer konta na który można przelać środki na funkcjonowanie "Staruszkowa". Zachęcamy bo naprawdę warto.

 

Bank WBK

nr konta :  72 1090 1926 0000 0001 3036 2182

 

telefon kontaktowy do Pani Krystyny Seemayer : 533 106 996

profil facebookowy "Staruszkowa" : https://www.facebook.com/events/864710810241324/

Reklama

Poświęciła całe swoje życie dla psów komentarze opinie

  • Jar - niezalogowany 2017-03-05 14:11:23

    Helou, przecież widać, że wszytko jest zadbane. Budynek, otoczenie oraz pieski. Niejedno schronisko ma gorsze warunki... Więc o co chodzi?

  • wiem - niezalogowany 2017-01-30 13:02:21

    Pierwszym i jedynym działającym Hospicjum dla starszych zwierząt jest "Chata Zwierzaka" Pani Iwony Kantorowicz. Pragnę zwrócić uwagę, że osoby publikujące tego typu materiał powinny postarać się o tzw. rzetelność dziennikarską... Już nie pytam o opiekę weterynaryjną (dziwi mnie korzystanie tylko z pomocy jednego weterynarza), nie pytam o jedzenie (dwa razy w tygodniu gotowane dla starych psów?, nie potrzeba karmy gastrycznej, specjalistycznej? mam uwierzyć, że stary pies je wszystko?) nie pytam o zbieranie pieniędzy na te hospicjum w Karpaczu na prywatne konto bankowe...

  • addf - niezalogowany 2017-01-30 02:51:35

    te psy powinno sie uśpic ,sa nieuleczalne poco je sie meczy

  • Gosiek - niezalogowany 2017-01-29 20:46:38

    Wielki szacunek za to co Pani robi dla tych wszystkich zwierzakow. Mam w domu pieska i jest najukochanszym członkiem rodziny. Pozdrawiam.

  • Andy - niezalogowany 2017-01-29 20:13:05

    Stosunek do zwierząt odzwierciedla to, kim naprawdę jesteśmy. Dla wielu "właściwy" widok psa, to zwierze na krótkim, ciężkim łańcuchu, z pustą miską i czymś co nazywają budą. Jedyną empatię jaką mają, to empatia dla własnego prostactwa i zezwierzęcenia. (Przepraszam wszystkie zwierzaki). Te biedne psy to "dzieło" ludzi a tych pomagających zawsze można obrzucić błotem w imię, choćby zwykłej sąsiedzkiej miłości.
    O sobie zapewne myślą - my ludzie.
    Polskie pieprzone piekiełko.
    Wstydźcie się.

  • Luna - niezalogowany 2017-01-29 19:57:06

    Tylko osoby które nienawidzą zwierząt mogą pisać takie obrzydlistwa widziałam program psy nie wyglądają na zaniedbane bite czy glodne .Dla Pani opiekunki wielki szacunek

  • ego - niezalogowany 2017-01-29 19:30:52

    Piękna Osoba !

  • niko - niezalogowany 2017-01-29 19:21:49

    Pani Krysiu poprostu powiem pani nie jest człowiekiem,pani jest aniołem

  • rena - niezalogowany 2017-01-21 18:10:44

    Pani Krysiu jest pani wspaniala i wielka Widzialam dzisiejszy program w tv Mam nadzieje ze burmistrz Karpacza pomoze pani Podziwiam pania A kto nie chce pomoc to niech nie przeszkadza i sie zamknie

  • Michalina - niezalogowany 2017-01-21 17:15:07

    PODŁE WSIÓRY nękające dobrego człowieka jakim jest Pani Krystyna... Ta wiejska mentalnośc mnie dobija :/ DORZUCAM pewną sumkę do nowego Staruszkowa i mam nadziję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem Pani krysi :)

  • lusi - niezalogowany 2017-01-21 17:02:49

    Pani Krysiu kochana to co pani robi jest nie do opisania,ma pani wielki serce i jest cudowna pomagajac tym kochanym opuszczonym,schorowanym psiakom nie myslac o sobie i nie zwazajac na problemy i zlych ludzi ,ktorzy was krzywdza.Zycze zdrowia,wytrwalosci i dolaczam cegielke od siebie.A tak nawiasem to z Owsiaka tez zlodzieja chcieli zrobic.Jest pani cudem w tych ciezkich czasach????

  • Atta - niezalogowany 2017-01-21 14:35:01

    Też widziałam ten program. Wynika z tego, że Pani Krysia musi opuścić to miejsce, ma upatrzone nowe, do którego chętnie by się przeniosła, ale ją na to nie stać finansowo. Mam nadzieję, że ludzie pomogą, ja oczywiście też się dołożę. Trzymam kciuki, będzie dobrze Pani Krysiu. Jest Pani Wielka.

  • AMARE - niezalogowany 2017-01-21 14:01:09

    Ludzie skończcie się kłócić! Pomóżmy tym zwierzętom chorym. Ja wpłaciłem już przez "pomagam.im" liczy się gest, serce i pomoc a nie kłótnie! Widać że psy są ufne wobec Pani Krystyny, ona jest cud-człowiekiem. W polsat news widziałem reportaż, szkoda że bliżej nie mieszkam bo bym odwiedzał często to miejsce z karmą:(

  • jan.a - niezalogowany 2017-01-21 13:27:52

    Zobaczylem program w tv, pomoge finansowo

  • KATARZYNA - niezalogowany 2016-11-20 20:04:52

    Szanowny Panie Burmistrzu miasta Karpacz myślę że nie ma powodu aby Staruszkowo i Pani która opiekuje się tymi starymi pieskami przechodziła taki stres jej poświęcenie zaangażowanie w polepszenie jakości schyłku życia naszych młodszych braci zasługuje na podziw i szacunek dlatego proszę aby Pan stał po stronie tego azylu .W Polsce wciąż brakuje takich miejsc i oddanych im ludzi.

  • Marcin w - niezalogowany 2016-10-17 00:39:12

    Do wszystkich perfidnych szmat źle wyrażających się o tej wspaniałej kobiecie i tak cudownym miejscu jak STARUSZKOWO. [ pip... ] wam w życie perfidne i zakłamane szmaty,każda z was powinna za te oszczerstwa zdychac w bólach czy końca z pragnienia stojąc po kolana w wodzie. Bo tacy ludzie jak pani Krystyna zasługują na dużo więcej niż zwykła pomoc

  • [email protected] - niezalogowany 2016-07-29 16:50:28

    Mam 7 starszych piesków które bardzo często załatwiają się w mieszkaniu czasami pod siebie i nawet nie można sobie wyobrazić ile ja godzin poświęcam na sprzatanie .tu zasłony posikane tam wersalka .ściany meble przegnite .i tak czuć to co dopiero przy większej ilości psów podziwiam

  • lustrator - niezalogowany 2016-01-24 16:56:14

    Zadziwiajace .Jak czytam gdzies o wyjatkowych ludziach poswiecajacych czas i siły dla innych to natychmist na zasadzie odruchu szukam wpisów schamiałych kretynow ktorzy zechca takich ludzi opluc i zeszmacic.I nigdy sie nie myle.Sa zawsze, czekajac na okazje ze sie znowu wypluc i wydalic te swoje wypociny.

  • Ann.S. - niezalogowany 2015-12-28 16:09:14

    Pani Krystyno jest Pani Wielka za to co robi dla tych piesków. Wielki szacun ,pozdrawiam, życzę dużo zdrowia -Anna z Zielonej Góry

  • Tomek - niezalogowany 2015-12-03 22:01:06

    Lzy mi plynely gdy ta Pani mowila,ze musi byc przy smierci tych biednych psiakow,zeby slyszaly Jej glos..,zeby czuly Jej dotyk..,zeby sie nie baly...Jest Pani Wielka!

  • marko - niezalogowany 2015-12-02 11:59:00

    Po co klapiecie dziobami niepotrzebnie? Ta Pani to przyklad jaki powinien byc czlowiek.

  • sosnowiczanka - niezalogowany 2015-12-02 09:09:05

    Ja we wczorajszym reportażu nie widziałam żeby w Staruszkowie było brudno.Tak czyściutko i przytulnie nie ma niejeden piesek u swojego gospodarza.Wielki szacun za to co Pani robi.Kochane mordki- staruszki.

  • karpaczanin - niezalogowany 2015-12-02 00:07:48

    To scierwo co pisalo o pani Krysi te bzdury to pewnie te samo padlo które ma cos wspólnego z dzierżawieniem jej pensjonatu. Wszystkie pomówienia były pisane z jednego ip. Można to łatwo sprawdzić. Zgłaszam jutro sprawę do prokuratury za porozumieniem z panią Krystyna.

  • mariola - niezalogowany 2015-12-01 23:49:50

    Pani krysiu podziwiam pania nie tylko w karpaczu sa debile tam gdzie mieszkam jest to samo robie to samo co pani ludzie mie nie lubia hociasz mie nie znaja osobiscie ani ja ih pozdrawiam

  • Arleta - niezalogowany 2015-12-01 22:59:12

    Boże jacy ludzie są wredni masakra nie maja nawet jednego psa pod opieką bo by zbiednieli i wykosztowali się za bardzo dbają tylko o swoje dupy moja mama dokarmiania koty przy śmietniku i też ma wrogów bo coś złego robi brak słów co robi się z ludźmi

  • Marta Nowocień - niezalogowany 2015-11-04 08:30:26

    Krystyna dba o psy, kocha je, leczy, karmi, przytula, wyciera obsrane tyłki, myje zarzygane pyski, dźwiga psie kaleki, tuli gdy umierają. To nie jest lekkie życie w pupilami na kanapie! Kryśka pracuje 24 godziny na dobę opiekując się CHORYMI psami. Kto jest chętny, ten jej pomaga. Kto nie widzi potrzeby niesienia pomocy- niech nie pomaga- obowiązkowe to nie jest. Spokojnego dnia Krysiu, rób swoje. Całusy dla Ciebie, mojej ulubienicy Sonki oraz dla całej ogonów :-)

  • CZŁOWIEK! - niezalogowany 2015-10-06 11:39:44

    Ludzie co Wy macie w głowach??? tylko siano - Oczerniacie kobietę, której dobrocią do pięt nie dorastacie!
    Poznałam Panią Krystynę i jej pieski osobiście - GÓWNO PRAWDA ŻE ZANIEDBANE I GŁODZONE! - Mają tam wspaniałe miejsce na swoją starość.

    KAŻDY PIESEK W STARUSZKOWIE JEST NAJEDZONY, ZADBANY, OTOCZONY MIŁOŚCIĄ I OPIEKĄ - Byłam tam osobiście - wszystkie pieski co do jednego widziałam głaskałam ciasteczkiem karmiłam - są w świetnych rękach - mają wałsny azyl i są szczęsliwe.
    Kochają Panią Krysię co widać na każdym kroku!
    A wszystkich tych zawistnych proszę o opamiętanie - SAMI NIC DOBREGO DLA TYCH STWORZEŃ NIE ROBICIE TO POZÓLCIE SPOKOJNIE TO ROBIĆ INNYM - ZAMIAST OCZERNIAĆ I SZKALOWAĆ!

  • PiterPan - niezalogowany 2015-07-19 23:27:29

    Po obejrzeniu filmu uważam, że te oczerniajace kretyńskie wpisy sa wyssane z palca przez zwyczajne kmioty. Bity pies nie podejdzie z taka ochota do kogos kto go bije, podobnie z niekarmieniem, nie widac że sa glodzone. Kobieta poswiecila zarobek i zycie, by pomagac a jakies scierwa w tym probuja przeszkadzac. Wezcie sie ciule do roboty i zostawcie p, Krysie w spokoju. Internet wbrew pozorom nie jest anonimowy, a za oczernianie, szkalowanie i pomowienia mozecie niezle beknac. Kocham Karpacz, ale i tam jak widac sa kretyni

  • PiterPan - niezalogowany 2015-07-19 18:58:42

    Te durne oszczerstwa pisała jedna i ta sama osoba, durna i tyle. Przeważnie tak atakuje się ludzi pomagajacym zzwierzętom. Będąc w Karpaczu pewnie tam podejde a taraz to Pani Krysiu najlepszego i powodzenia również w walce z debilami, bo chociaż uwielbiam Karpacz, to niestety i tam mieszka ludzkie szambo: :))

  • obiektywnie - niezalogowany 2015-07-12 12:46:37

    Negatywne wpisy (prawdopodobnie oszczerstwa) nie mają znaczenia!
    Psy mają dobrze i to się liczy!
    Znam wielu idealnych co przejdą obok każdego psa (i nie tylko) potrzebującego pomocy obojętnie.

  • benia do jadowi - niezalogowany 2015-06-03 11:44:16

    Może i jesteśmy bandą, ale nie ziejemy jadem do wszystkiego co żyje.Staramy się pomagać w miarę możliwości.Pomyślałaś co stało by się z tymi zwierzakami gdyby nie P.Krysia.Powiesz to tylko psy. Tak Tylko psy, ale one CZUJĄ tak samo jak Ty strach, ból i tak samo chcą być kochane. Smutne to, ten brak empatii. A ponoć miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt , osób starszych.Smutne naprawdę.Ale karma wraca.

  • Teresa - niezalogowany 2015-06-01 00:14:20

    Jesteście bandą naiwniaków. Ale co by bylo gdyby w naszym życiu nie bylo takich głupców jak Wy

  • karpaczanka - niezalogowany 2015-05-31 23:42:18

    znam ta dziewczyne co p krysie tak oczernia to zwykla gowniara i nic wwiecej chce sie na kobiecie zemscic ja tezznam p krysie czesto tam bywalam i wiem jaka jest nawet sasiedzi za pare groszy jej pomagali naprawicplot cos pomalowac wejdz na fb to zobaczysz kto tak kobiete oczernia

  • Zosia - niezalogowany 2015-05-31 22:45:22

    Kochana Pani Krysiu,jest Pani cudowna!Niech Pani nie przejmuje się podłymi ludźmi,wszystko to zło które czynią Pani i pieseczkom,okrąży świat i do nich wróci pomnożone!Pozdrawiam serdecznie!

  • Zosia - niezalogowany 2015-05-31 22:45:20

    Kochana Pani Krysiu,jest Pani cudowna!Niech Pani nie przejmuje się podłymi ludźmi,wszystko to zło które czynią Pani i pieseczkom,okrąży świat i do nich wróci pomnożone!Pozdrawiam serdecznie!

  • Iwona - niezalogowany 2015-05-31 20:39:43

    Własnie wróciłam ze Staruszkowa . Byłam u Pani Krysi trzy dni. Widziałam jak zyje i pracuje . Spałam tam, jadłam i uczestniczyłam w zyciu tego cudownego miejsca. MIejsca pełnego miłosci, opieki i niesamowitego spokoju. Poznałam wszystkie pieski. Są zadbane, czyste,nakarmione, dostaja leki. A przede wszystkim są KOCHANE i PRZYTULANE .Dawno nie czułam sie tak naładowana dobra energią. Pani Krysia całe serce oddaje TYm kalekom i staruszkom. Dzieki temu chociaz na koniec ich zycia czują sie bezpieczne i kochane. Nie czuja głodu ani zimna. Prosze osoby z Karpacza, które wypowiadaja sie negatywnie o Staruszkowie i Pani Krysi o padanie swoich danych. Jeżeli znacie Pania Krysie osobiście padajcie swoje nazwisko, Jezeli piszecie anonimowo oczerniajac ta kobiete jestescie zwykłymi tchórzami i wasze słowo jest warte tyle co gówno. Ja byłam , widziałm, doswiadczyłam. Nazywam sie Iwona Kwasnik , jestem z Radomia.

  • piesaczamać - niezalogowany 2015-05-31 20:26:33

    Wiem ze ma serce jak tramwaj..nawt taki przepełniony. Wlasnie wrocołam z Kapacza.odwiedzilam niespodziewanie. Bzdurne sa jakiekolwiek zarzuty P.Krysi. Podziwiam,sznuje bede wpierac....wyystkim innym jadowitym ..srodkowy paluszek w góre!!!!!

  • wera - niezalogowany 2015-05-31 16:41:31

    Ryczę jak głupia szacunek dla tej kobiety Ci co robią petycje wstydźcie się!!!!!!! Pani Krysiu jest Pani aniołem pozdrowienia i całuski dla piesków

  • Anna - niezalogowany 2015-05-30 21:27:04

    Doskonale znam sytuację tej oszustki. Psychicznie chora kobieta. A tacy naiwniacy jak Wy dalej będziecie jej bronić.

  • karpaczanka - niezalogowany 2015-05-30 14:22:25

    pisze karpaczanka do do karpaczanka] grubo sie pomylilas z tymi piwkami ja nie pije a twoja sytuacje znam z ta pania i twojej rodziny nie wymiguj sie zes taka swieta bo chcesz sie zemscic na kobieciie zewam zamki wymienila trzeba bylo placic a nie olewac zbijac kase na czyjejs krzywdzie i myslec ze moze sie uda sama badz w pozadku a potem na innych gadaj chcesz sie zemscic i tyle

  • do benia - niezalogowany 2015-05-30 13:32:50

    racja!!

  • benia do buba - niezalogowany 2015-05-30 12:29:06

    Olać patoli, robić swoje POMAGAĆ.I lepiej z nimi nie polemizować, bo to ich nakręca !

  • buba - niezalogowany 2015-05-30 11:51:32

    wiem ktore to osby pluja na Krysie, to wy jestescie patologia i oszusci, wiecej wyrokow niz pryszczy na gebie

  • benia - niezalogowany 2015-05-30 08:50:23

    Brednie byłam wczoraj u Pani Krysi czyściutko, psy ufne zadbane. Pieniążków pani nie chce, tylko karmę, koce.Taksówką owszem ,ale do weterynarza i po żarcie, a co ma nosić te psy !Brawo ja będę jej pomagać. Oby więcej takich ludzi.A z tą patologią plującą jadem to coś w tym jest.

  • do lajf - niezalogowany 2015-05-29 22:57:25

    Ta oszustka potrafi grać i idealnie stwarza pozory. Przy bliższym poznaniu znacznie traci. To ją dopadnie. Wszystkie jej zle czyny obrócą się przeciwko niej. Wtedy to ona będzie plakala rzewnymi lzami.

  • lajf - niezalogowany 2015-05-29 22:23:34

    Jeżeli te psy są głodzone, bite, , katowane to proszę zgłosić to jako przestępstwo do straży miejskiej, policji lub do innych jednostek. A jeżeli nie masz nic konkretnego do napisania tylko plujesz jadem na lewo i prawo bo w dupie ci się przewraca?! to zamilcz człowieczku i uważaj, bo samotność i nieszczęście nie wybiera , jak cię dopadnie to bedzięsz inaczej śpiewać!

  • do buba - niezalogowany 2015-05-29 15:47:08

    Niektórzy byli tam znacznie dłużej i lepiej znają ten syf.

  • buba - niezalogowany 2015-05-29 08:23:24

    co do tej patologii ,ktora pisze na p. krsie bzdury i klamstwa!!To wy jescie brudasami i oszustami!! Gdybym tam osobiscie nie byla, to moze uwierzylabym w te wasze patologiczne brednie!!Jest czysto!, zwierzeta sa zadbane, a kilami to chyba wy sie sami okladacie, bo bredzicie ze hej. Juz jestesie slawni w Karpaczu , a za zniewazanie osob, sa paragrafy w Polsce

  • Ramos - niezalogowany 2015-05-29 02:59:11

    Jakie to strasznie żałosne,jedna osoba i tyle komentarzy plujących jadem i nienawiścią.Zajmij się lepiej czymś pożytecznym zamiast wyzwierzać się tutaj - zaopiekuj jakimś bezdomnym zwierzęciem skoro tak leży ci na sercu ich los.Czy może jesteś jedyną z tych osób,które potrafią krzyczeć za panią Krystyną żeby "spierdalała do swojej psiarni,bo kundlami śmierdzi"...?Właśnie takim przeszkadzają zwierzęta i ludzie im pomagający i tacy najchętniej i najgłośniej krzyczą.Jeśli masz dowody na to co piszesz,idź na policję i zgłoś przestępstwo.Jeśli nie,zachowaj resztki godności i zamilknij.Oczerniać anonimowo jest łatwo,prawda...?

  • Małgorzata Kuhn - niezalogowany 2015-05-29 02:41:28

    malomiasteczkowosc To straszna sprawa Wstydzcie sie wsiury

  • Do karpaczanka - niezalogowany 2015-05-28 23:01:41

    Najwiecej maja do powiedzenia właśnie takie żulki, co się razem. Nie jedyna sytuacja i nie tylko jednych ludzi okradła w ten sposób, ale po co się interesować i ostrzegać innych skoro można pić darmowe piwka za pieniądze ludzi, którzy nic nie wiedząc wyślą pieniądze dla psów.

  • Do karpaczanka - niezalogowany 2015-05-28 23:01:41

    Najwiecej maja do powiedzenia właśnie takie żulki, co się razem. Nie jedyna sytuacja i nie tylko jednych ludzi okradła w ten sposób, ale po co się interesować i ostrzegać innych skoro można pić darmowe piwka za pieniądze ludzi, którzy nic nie wiedząc wyślą pieniądze dla psów.

  • Boron - niezalogowany 2015-05-28 21:15:47

    Jeszcze tego brakowało, żeby tej starej złodziejce przesyłać pieniądze, Bóg wie na co! Widzę, że 24jgora.pl szuka naprawdę gównianych tematów, bo biedne pieski trzeba dokarmić. Może rozliczcie tę starą pijaczkę a tego, jak okradła porządnych ludzi, wyłudzając od nich pieniądze na prowadzenie pensjonatu, po czym pienądze znikały, a zamki w drzwiach się zmieniały.

  • wow - niezalogowany 2015-05-28 21:08:59

    hahahahahahhah! Śmiech na sali, "karpaczanka" od siedmiu boleści! Ty akurat masz najmniej do powiedzenia w tej sprawie! Jesteś taka sama jak ta oszustka! Zakłamana i głupia!

  • karpaczanka - niezalogowany 2015-05-28 21:04:30

    do xyz kaska to za ty mialas z nia przejscia to caly karpacz wie dlaczego ty nie jestes taka swieta znam ta pania i wiem ze zajmuje sie tymi psami i krzywdy im nie robi a jak ktos od niej dzierzawil i nie placil za to to sie nie dziwie ze zamki wymienia ma racje nie jestescie swiete

  • xyz - niezalogowany 2015-05-28 20:42:01

    To jest jakaś paranoja! Ludzie, otwórzcie oczy! Znam tę kobietę od podszewki. Jest zwykłą oszustką i naciągaczką. Nie zależy jej na szczęściu i bezpieczeństwie tych biednych psów. Jedyne na czym jej zależy to pieniądze i oszukiwanie ludzi. Zostałam oszukana przez tę kobietę. Te psy są trzymane w brudzie! Są głodzone, bite i pomiatane! Nie dajcie się oszukać! Zatajała wszystkie swoje długi i oszustwa. Oszukała wielu ludzi, którzy chcieli współpracować z tą oszustką! Ode mnie nie dostanie złamanego grosza! I z pewnością nie dostanie również pomocy od osób mieszkających w Karpaczu, którzy bardzo dobrze znają jej złe zamiary.

  • LIDKA - niezalogowany 2015-05-28 19:15:22

    To nie psy przeszkadzają tylko ta oszustka co sie nad nimi znęca

  • max - niezalogowany 2015-05-28 18:42:22

    Wielki Szacun dla Pani Krysi , jest Pani osobą o pięknym sercu !!! Co do tych ludzi co im przeszkadzają te biedne schorowane psy , jak w niedzielę pójdziecie do kościółka na mszę to potem po mszy poczytajcie sobie biblię i zobaczcie co mówił św Franciszek o zwierzętach , to są nasi mniejsi bracia !

  • co za bzdury - niezalogowany 2015-05-28 18:37:14

    Znam tę kobietę osobiście! To oszustka i naciągaczka. Wcześniej prowadziła pensjonat, który "dzierżawiła" ludziom i nagle zmieniała zamki zabierając ich pieniądze. Te biedne psy, na które ciągle wrzeszczy i goni kijem są zastraszone i trzymane w okropnych warunkach. Zresztą widać to na filmie. Te nieszczere łzy, które ta "dobra" kobieta wylewa litrami to kolejny żałosny popis. Prosi o pieniądze naiwnych ludzi a sama rozwozi się taksówkami. Dla mnie szok totalny!!! Tylko w Karpaczu z nieuczciwych ludzi robiących krzywdę innym (nie tylko ludziom) robi się bohatera i ofiarę WSTYD!!!

  • karpaczanka - niezalogowany 2015-05-27 23:34:07

    miejsce na uboczu komu te psy przeszkadzaja chyba tylko tym tzw menelom z budynku obok bo krasc nie moga bo psy jednak pilnuja swojej posesji

  • krysmir - niezalogowany 2015-05-27 22:29:46

    Krysiu kochana(moja imienniczko)ogromny szacun,jesteś wielka w tym co robisz,dużo zdrowia i siły życzę:)

  • benia - niezalogowany 2015-05-27 18:04:21

    Super tylko Panią podziwiać,więcej takich ludzi z sercem.Ja na pewno pomogę mieszkam tu 40 lat,a po prostu nie wiedziałam.

  • buba - niezalogowany 2015-05-27 11:55:03

    na spacery chodza w miare mozliwosci, dlaczego nie ma nikogo w Karpaczu ,ktory moglby pomoc z pieskami??

  • Rawraw - niezalogowany 2015-05-26 22:19:01

    Kocham ta kobiete za wszystko co robi

  • natalia - niezalogowany 2015-05-26 21:23:35

    Akurat kary to te psy chyba najmniej potrzebują... Może raczej choć spaceru dziennie?

  • siwa10 - niezalogowany 2015-05-26 17:34:38

    To wspaniała kobieta i trzeba jej i psiakom pomóc a nie utrudniać, ludzie gdzie wasze serce. Duży podziw dla pani, jest pani wielka to piękny przykład dla innych a komu coś przeszkadza to niech po prostu się wyprowadzi.

Dodajesz jako: |