:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie otwarty!

Turystyka, Platinum Mountain Hotel Szklarskiej Porębie otwarty! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal 24jgora.pl 05/11/2019 08:29

Architektura nawiązująca do tradycji regionu, 147 pokoi o 5-gwiazdkowym standardzie i salon dr Irena Eris Beauty Partner – Platinum Mountain Hotel & SPA należący do grupy Górskie Resorty, przyjął pierwszych gości. Stanowisko dyrektora obiektu objęła Anna Brzózko-Jaworska.

Nowy hotel oferuje nowoczesną strefę SPA & Wellness, salon dr Irena Eris Beauty Partner, designerską Restaurację Silver i Nice Bar oraz eleganckie pokoje w regionalnym stylu, z których każdy posiada drewniany taras. Wyróżnikiem obiektu jest także jeden z większych w kurorcie, kryty basen, a także basen zewnętrzny w kształcie naturalnego stawu. Ważną część hotelu stanowi również 430 metrów przestrzeni konferencyjnej, idealnej na biznesowe spotkania. Obiekt mieści się przy ul. Kilińskiego w Szklarskiej Porębie – 10 minut spacerem od kompleksu SkiArena Szrenica.

Uwagę zwraca elewacja, która w nowoczesny sposób nawiązuje do stylu sudeckiego i alpejskiego – Chcieliśmy, aby obiekt wpisywał się w okoliczną zabudowę, a jednocześnie przykuwał oko. Platinum Mountain Hotel & SPA należy do marek premium w grupie, zaraz obok Green Mountain Hotel czy przygotowywanego do otwarcia, butikowego Five Seasons. Liczymy na to, że szeroka oferta atrakcji dla gości indywidualnych oraz nowocześnie wyposażone, przestronne sale konferencyjne sprawią, że będzie to nowy punkt na mapie turystycznej i biznesowej, zarówno Szklarskiej Poręby, jak i całych Karkonoszy – mówi Jakub Bączykowski, Dyrektor Generalny Górskich Resortów, i dodaje: – Cały czas dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i dopasowana do potrzeb coraz bardziej wymagających gości.

Platinum Mountain Hotel & SPA to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie – grupa posiada w kurorcie kompleks Blue Mountain Resort. W kolejnych tygodniach dołączą do nich kolejne – aparthotel Five Seasons oraz Platinum Apartments, będący uzupełnieniem oferty Platinum Mountain Hotel & SPA. Inwestycja obejmuje 7 apartamentowców w 4-gwiazdkowym standardzie, przeznaczonych na typowo rodzinny wypoczynek. Dyrektorem całego kompleksu przy ul. Kilińskiego będzie Anna Brzózko-Jaworska, wcześniej związana z Blue Mountain Resort oraz z Osadą Śnieżka.

# Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie otwarty

Reklama

platinum mountain hotel & spa w szklarskiej porębie otwarty - komentarze opinie

  • gość 2019-11-05 09:06:59

    za co 5 gw??? pokój kiszka, restauracja jak Mc porażka z takim luksusem, no chyba ze dla biednych

  • POLAKmały - niezalogowany 2019-11-05 09:23:29

    ... oczywiście cieszy polska nazwa obiektu...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 09:29:51

    Ciekawe, kiedy zabraknie już miejsca na te wszystkie hotele, resorty i spa. Przecież Sz.P. z gumy nie jest? Rozumiem, że to miasto turystyczne, ale czy wszystkie te obiekty będą zajęte w sezonie turystycznym? Niedługo będzie trzeba lasy wyciąć, by sprostać oczekiwaniom developerów.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 09:57:09

    A czy władz Sz. P pomyślał co się będzie działo zimą gdy wszyscy będę chcieli wjechać pod wycieg na szaleństwa na śniegu. Czy mieszkańcy będę musieli sobie kupić śmigłowce żeby dojechać do domów. Co na to pan burmistrz na To,

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 11:00:48

    Mieszkańcy? A kto się nimi przejmuje?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 11:16:53

    Durnie co dali pozwolenie na budowę hoteli w Szklarskiej zapomnieli że w zimie sa ogromne kłopoty z dojazdem i parkowaniem aut a będzie jeszcze gorzej ale ich to nie interesuje turyści będą kląć że niema jak dojechać i auta zaparkować..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 11:43:11

    Ale pana burmistrza to nie interesuje bo nie mieszka w tych okolicach i nie ma potrzeby tu bywać. A stan dróg też daje do myślenia dla włodarzy miasta coś tam próbowali latać to tak jakby leczyć syfa pudrem.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 13:04:09

    Szklarska to nie metropolia.Same hotele,pensjonaty i stoiska z pamiątkami.Nikt nie pomyślał że np.woda jest też obliczona na ileś ludzi ale fakt kto o tym myśli.A co do 5-ci gwiazdek no cóż każdy zobaczy gwiazdki jak przyszli w cytrynę czy półkè.

  • obserwator - niezalogowany 2019-11-05 14:42:05

    Bardzo źle się dzieje. W Szklarskiej już nie da się żyć. Tego jest za dużo. Zaraz otwarcie Radisson Blu pod operatora ZDROJOVA. Kolejne apartamenty pod wynajem. Dobre pensjonaty się obronią, ale część będzie musiała zrezygnować. Bardzo współczuję mieszkańcom Szklarskiej, którzy nie mają się już jak ruszać. Wszystko pozastawiane, nie ma jak zrobić zakupów. Szkoda miasta, bardzo... Pracownicy hotelarstwa zaraz będą musieli spać w pracy bo dojechać w zimę z JG to będzie dramat.

  • gość 2019-11-05 14:44:38

    Dramat dla wszystkich mieszkańców. Już były problemy z dojazdem na wyciąg, a teraz to już się zatka totalnie. Nie zostaje nic innego, jak pakować mandżur i spieprzać z tej zapadłej dziury.

  • gość 2019-11-05 14:48:46

    To Teresa nie została Dyrektorem?
    Jaka szkoda....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 15:11:57

    Wincyj wincyj! Datki na fundację chorej dziewczynki same.sie nie wpłaca! Burmistrz musi jakoś prać lewą kasę od deweloperów...

  • gość 2019-11-05 18:59:57

    Chwalicie się tą niby elewacją, a fotki brak, więc chyba coś z nią nie tak.

  • T - niezalogowany 2019-11-05 20:42:04

    .... nic nie cieszy bardziej niż sukces drugiego! Prawda??
    Pozorne problemy wypunktowane przez ludzi, którzy nie mają z hotelarstwem i Szkl.Por. nic wspolnego.
    "Nie znam się, więc się wypowiem!" :) większość komentarzy napisanych pod tym haslem... ;)
    Pozdrawiam

  • gość 2019-11-05 21:59:44

    Zrobić wiecej miejsca dla turystów i developerów a mieszkańców wypierdolić z chałup do lasu....W imię pisokracji....

  • gość 2019-11-06 00:21:01

    Nic tak nie cieszy jak riposta w trafnego posta - nieprawdaż?

  • GośćSP - niezalogowany 2019-11-07 23:27:32

    Otwarty, a dalsza budowa dookoła trwa i raczej jeszcze trochę potrwa. Te molochy psują urok Szklarskiej, a miejscowych hotelarzy i pensjonarzy wykończą i gdzie tu sens? Miejscowych pogrążyć, a wpuścić obcych.
    A jakie korzyści mają miejscowi z budowania apartamentowców?
    W sezonie korki, w sklepach kolejki, płatne parkingi dla mieszkańców jeszcze trochę będzie problem z wodą i ściekami. Coraz więcej ludzi ucieka ze Szklarskiej nie wspomnę o młodych, ale nawet Ci starsi.

  • gośćiu - niezalogowany 2019-11-08 12:12:19

    No i resort będzie płacił podatki nie w Szklarskiej, o tym należy pamiętać. W zimie będzie śmiesznie w drodze na wyciąg :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 23:15:26

    Mieszkania niech zrobią dla mieszkańców Szklarskiej Poręby. Ludzie czekają po kilka lat na mieszkania z urzędu mimo to że są na liście. Tych apartamentów w Szklarskiej jest tak nasrane że szok.

Dodajesz jako: |